Treść opublikowana przez michu93
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
w mercedesach się na przebieg nie patrzy ten twój ładny był
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
muszę - to mnie uspokaja
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
fotel zaszyłem, przebieg na liczniku 280000 :gwizdanie: jak dla mnie może być milion i dwa, ważne, że silnik jest brzytwa ile dałem - dałem hmmm... tak w miarę. jak ogarnę do ideału to na bank mi się wszystko wróci a wkładu w zawieszenie i napęd mam 500-700zł + blacharka którą będę próbował sam ogarnąć
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
dzisiaj małe zakupy: -papiery wodne 800, 1500, 2000 na odpryski i rdzę -pasta polerska Turtle Wax Safe Cut gąbka polerska PROFIL biała - średnio twarda do wszystkich lakierów -wosk syntetyczny w płynie Turtle Wax ICE + aplikator + mikrofibra Brakuje jeszcze: -kawałka szpachli -lakieru. Będzie jazda
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
właśnie
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
pablo - ze dwa lata conajmniej pobujam się tym autem binio - milion przebiegu o czymś świadczy
-
Mercedes-Benz w201 250d OM602
Witam Panie i Panowie Od około 1.5 miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem takiego oto samochodu :gwizdanie: Rocznik 1988 - nie składak w Polsce od 2002r - jestem 5 właścicielem w PL Silnik OM602 2.5 zwykły diesel o mocy 91KM i bodajże ~130NM - istny szatan Skrzynia oczywiście automatyczna. Ta jednak nie jest w najlepszej kondycji - była już naprawiana i prawdopodobnie coś zostało źle podłączone/złożone - chodzi tu o elektrykę lub podciśnienie. Jak go kupiłem to w zasadzie nie szło normalnie jechać, lecz wyregulowałem po swojemu wszystko i w miarę można tym jechać W pełni sprawne, ale czasami szarpnie albo wysoko zmienia biegi. Oczywiście luzy w zawieszeniu... przód, tył. Napęd tak samo ma luzy - przeguby na wale, poducha pod skrzynią (chyba). Karoseria jest ogólnie do poprawek. Nie ma dziur ani szpachli, ale samochód był uderzony w przód oraz były malowane drzwi lewe tylne. Pare wgniotek, rdzawek - wszystko czego mógłbym chcieć Poprzedni właściciel ładnie mi się przyznał, że nic nie robił, tylko mu cisnął i 170km/h to żaden problem... może niedługo trafiłby na złom.. ale po co, jak mogę tutaj wypróbować moich zdolności manualnych w zasadzie na każdy sposób Co zrobiłem? -7000km... bezawaryjnie -przekaźnik przepięciowy - obrotomierz itp. -przednia wycieraczka -el. lampy -2 końcówki przedniego zawieszenia -poprawiłem przód - maska -halogeny -podświetlenie licznika i w ogóle podświetlenie -kratki nawiewów naprawiłem -oświetlenie rejestracji -lusterko lewe -tłumik -wywaliłem kołpaki Modyfikacje: -radio pionek deh-2900 -podświetlenie pod nogami oraz pod drzwiami -pilot do centralnego i to chyba tyle.. mam mało czasu trochę, żeby wszystko zrobić.. a co zostało do zrobienia? -karoseria -tylne zawieszenie oraz przednie dokończyć -przegub na wale -wisko od wentylatora silnika -poduszka pod skrzynią -kilka plastików wewnątrz. Zdjęcia:
-
[B5 1Z] A4 TDi
bałagan na biurku oznacza bałagan w głowie.. dobrze, że nie ma tam pustko
-
[B5 1Z] A4 TDi
no ślepy, czyżby się szykowało jakieś videooo?
-
Przerejestrowanie samochodu - Wydział Komunikacji
pojadę w piątek, a jutro zadzwonię i się wszystko wypytam [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:28_________________________________________________okazało się, że wystarczy tylko upoważnienie szczegółowe pisane odręcznie. wszystko załatwiłem dziś rano i już ostrowskie blachy na moim ...;d samochodzie są dzięki panowie!
-
Przerejestrowanie samochodu - Wydział Komunikacji
klasyka no może za mocno powiedziane Zamiast jechać z tatą spiszcie sobie lepiej pełnomocnictwo szczególne na przerejestrowanie tego auta, jeżeli będą chcieli na swoim druku to najwyżej odeślą cię z kwitkiem i wtedy wrócisz z tatą. Nie ma bata żeby tym łobuzom jeszcze dopłacać żeby z łaską się wzięli do roboty z tym, że ja jadę do wydziału komunikacji 40km w jedną stronę, więc specjalnie po kwitek to nie ma sensu jechać
-
Przerejestrowanie samochodu - Wydział Komunikacji
no dobra panowie, najwyżej podjadę z tatą któregoś dnia. dzięki za pomoc
-
Przerejestrowanie samochodu - Wydział Komunikacji
Witam. Mam pytanie, kupiłem samochód, lecz na umowie właścicielem pojazdu jest tata i mam pytanie czy ja jako jego syn mogę za niego zarejestrować samochód? Czy potrzebuję do tego jakieś upoważnienie? Chodzi mi o wydział komunikacji.
-
Odseparowany przód do 300zł - link.
Witam. Znowu rozglądam się za głośniczkami, lecz tym razem interesuje mnie 160mm na przód, oczywiście zestaw odseparowany i maksymalnie do 300zł. Znalazłem coś takiego: http://moto.allegro.pl/jbl-gt6-6c-kurier-gratis-kielce-i1737422890.html Jak myślicie?
-
Dziura w drodze = uszk. opona i zawieszenie | brak notatki z policji
witam. jechaliśmy z kuzynką z pracy dziś i na dosyć wąskiej drodze gminnej po wyjechaniu z zakrętu dostrzegliśmy ciężarówkę. Kuzynka zjechała z trochę i wjechała w wyrwany asfalt przy poboczu. Zaczęło pukać w zawieszeniu i po kilkuset metrach zjechaliśmy na pobocze, bo okazało się, że opona jest przebita. Założyliśmy zapasówkę cofneliśmy się na miejsce zdarzenia i zrobiliśmy zdjęcie dziury oraz uszkodzonej opony. W domu sprawdziłem i dolny wahacz (audi 80) ma luz. Czy jeśli nie wezwaliśmy policji gmina (jeśli to ona jest właścicielem drogi) powinna przyjąć wniosek o odszkodowanie? W samochodzie byłem ja, kuzynka i jej mama.
-
Kupno samochodu na czarnych tablicach - wymiana na białe?
czarne wyglądają bardziej kultowo :gwizdanie: no trudno, dzięki
-
Spoty wrocławskie
w tygodniu ostrów
-
Kupno samochodu na czarnych tablicach - wymiana na białe?
Posiadam golfa ii na czarnych tablicach, tablice są w bardzo dobrym stanie itp, ale samochód niedawno kupiłem i tutaj moje pytanie czy jeżeli go przerejestruję to muszę wymieniać tablice na białe? Podział administracyjny stary jak i nowy jest ten sam.
-
Spoty wrocławskie
Dawaj namiary sory że dopiero teraz, ale nie miałem za bardzo jak: masz numer: 500268780
-
Spoty wrocławskie
wojtas ja robiłem w zeszłym roku klimę w passacie i objechałem z 5 fachowców i dopiero ten w Oleśnicy doszedł do tego, że kabelek w gumie pod zderzakiem był nadpalony i nie przepuszczał. jakbyś chciał to mogę podesłać namiary
-
Muzyka w naszych autkach
- Spoty wrocławskie
chodzi ci o "Q" z Golfa IV?- Muzyka w naszych autkach
- Strefa Śmiechu
Przychodzi Robert Burneika do lasu i mówi: - Nie ma lipy!- Spoty wrocławskie
jak to co chwilę, przecież golfa to mam chyba z pół roku a wczoraj akurat leciałem do fryzjera - Spoty wrocławskie