Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
dobrze dobrze kkrawat muszę obadać to auto na żywo i przejechać się gekonem
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
swir, fura robi mega wrażenie, że też dopiero teraz na ten wątek trafiłem bez kitu bez festynu a wygląda za***iście jedno tylko - w środku to jest ekoskóra?
-
[B5 AJL] A4 1.8T Quattro by świrek
ładnie się prezentuje, jest o co dbać
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
dobre zmiany na plus, ale teraz trochę koza ale zawias w planie więc jest ok
-
[B5 AFN] A4/S4 AVANT by LuCaS_gr44
no na tej jednej fotce najlepiej widać chyba te felgi weź wypierdziel ten gril na śmietnik. no i pokaż jakieś sensowne fotki na tych felgach
-
[ALL B5] Czarna na bialych felgach :)
ode mnie to samo, ale przydałoby się coś więcej z fotek i opisu.
-
[B5 AJM] Moja Czarna OOOO by DRG25
no ładnie, koła i gleba to priorytet dla każdego auta, odrazu lepiej wygląda
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
!tommy - bardzo ładne autko fajnie zmodzone
-
[B5 1Z] A4 TDi
kuzwa moje fabryczne tez przestaly hamowac od samego czytania opinii na forum to seria przestaje hamować
-
[ALL B5] Lampy tył, II lift :)
no raczej nie będzie pasować. przecież samo ułożenie żarówek jest inne.
-
Zima w Maju 2011;-)
wieczorem u mnie już bez śniegu, deszczu i ze słońcem było
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja mam alternatywę - drugie auto a lubię poświęcać dużo czasu dla autka po dobrym nawoskowaniu fury deszcz nie straszny , polejesz wodą i znów jest igła no tak jest, ale bo kilku godzinach pracy żal jechać w deszcz :gwizdanie: ja muszę nowy wosk kupić i ten ręcznik. Ale nie mam jak się gdzieś wybrać, bo chory w wyru leżę
-
[B5 1Z] A4 TDi
ja mam alternatywę - drugie auto a lubię poświęcać dużo czasu dla autka
-
Zima w Maju 2011;-)
jasne jasne u mnie posypało dosyć ostro ale temperatura 6 stopni na plusie nie pozwoliła nacieszyć oka
-
Spoty wrocławskie
ja ostatnio miałem podobną sprawę i kaspersky na 30dni chyba załątwił sprawę, bo nic nie widać. przez kolejne 29 dni ładnie pilnował.
-
[B5 1Z] A4 TDi
sercem, robił to namiętnie i z miłością
-
Spoty wrocławskie
no śnieg dotarł już do mnie.. hmmm... polatałbym bokiem
-
E36 328i- mój German ;)
ten tłumik jest dosyć śmieszny i plastiki do dopieszczenia, ale tak to fajna bawarka też mi się one podobają, ale pomarańczowy migacz to też bym zostawił
-
[B5 1Z] A4 TDi
co to za seria? p.s. ale za to drzwi kox
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
foty powalają na kolana.. nie no, nie foty, tylko auto somes ty się z tym autem nigdy nie rozstaniesz bo nigdy go nie skończysz :gwizdanie:
-
[INNE] S6 Manual
no lecisz po bandzie nowak a niby do trzech razy sztuka :gwizdanie: p.s. po raz dwunasty w tym samochodzie?
-
Golf Dwa - Turbodiesel.
cały czas o tym myślę. ale to jeśli już to odległy plan. Coś podatnego na mody. Ale narazie spróbuję wygrzebać z tego silnika te 100KM, bez programu.
-
Golf Dwa - Turbodiesel.
Miałem trzydrzwiowego różowego 1.8 madison bodajże z 91r i brązowego automata 1.6 z 84r też trzy drzwi. Mnie się podoba 5d, jest dużo bardziej funkcjonalny i nie jest ich tak nasrane jak 3d. Taki cult 5d to raczej nie zbyt częsty widok No i diesel Będę miał tydzień wolnego, to chcę ogarnąć ten IC oraz zebrać graty różne oraz chyba jakoś odnowię felgi, żeby ładniej się prezentowały, bo w dwóch miejscach utlenia mi się.
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
ale koza falga mogłaby być ładniejsza :gwizdanie: teraz dekielki, gleba i będzie jako tako
-
[ALL B5] DAYLINE - ile to jest faktycznie warte??
tylko polifty te reflektory pewnie nawet dobrego promienia światła nie dadzą...