Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czarna na bialych felgach :)


karolek61

Rekomendowane odpowiedzi

za dużo to nie widać na tych "fociszach" :gwizdanie:

jakiś opis może :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonar :sick3:

Wiedziałem :polew:

Wiecej Fot i opisik jakis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonar nie jest zly xDD haa wydaje mi sie ze jest lepszy od lampek ori przed lift sam mam jakos świecą lepiej po dobrym ich regulowaniu i dobrych ogr zarówkach ale przy przyplywie gotówki pomysle nad FL ładna wydaje sie twoja audika daj wiecej fotek i jakiś opis :good: :good: :good: :good: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonar nie jest zly xDD haa wydaje mi sie ze jest lepszy od lampek ori przed lift sam mam jakos świecą lepiej po dobrym ich regulowaniu i dobrych ogr zarówkach ale przy przyplywie gotówki pomysle nad FL ładna wydaje sie twoja audika daj wiecej fotek i jakiś opis :good: :good: :good: :good: :kox:

pojeździł dłużej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna fura + biała fela :good:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:44_________________________________________________ale lampy :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna fura + biała fela :good:[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 22:44_________________________________________________ale lampy :sick3:

ode mnie to samo, ale przydałoby się coś więcej z fotek i opisu. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sonar nie jest zly xDD haa wydaje mi sie ze jest lepszy od lampek ori przed lift sam mam jakos świecą lepiej po dobrym ich regulowaniu i dobrych ogr zarówkach

Może i świeci lepiej niż przedlifty zapewne ze względu na wiek/stan tych drugich ale tu nie chodzi o świecenie tylko o ich wygląd, jest po prostu :sick3: podobnie jak wszelkie daylight srejligt :thumbdown:

Czarna fura i białe fele to dobre połączenie :kox: tylko na tych fotach niewiele widać, dawaj coś więcej bo zapowiada się :good: (gdyby nie te sonary oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...