Treść opublikowana przez michu93
-
Nimbus Grau Perl Effekt
dobrą robotę robi ten kolorek teraz zmień podpis a i jeszcze - ja bym lusterka na czarno pomalował
-
[B5 AHU] żabka
Też tak uważam tak czytam i patrzę, czy wy sobie jaja robicie, bo dosyć poważnie to wygląda
-
[B5 AHU] żabka
uzupełnij pierwszy post, napisz co tam masz za audio
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
A na kartce pisze: niech ktoś ukradnie samochód. kluczyki są na feldze od środka w lewym tylnym kole. poprostu wstyd byłoby mi się pokazać nowemu właścicielowi przy sprzedaży, a tak to będę miał problem z głowy.. z poszanowaniem, ****** klubu a 4 - c l u b . p l :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Jak założyć klime...
chcialbym śledzić temat. ostatniego czasu też rozmyślam nad klimatronikiem
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
tak na boku mogę dopisać, że miałem tyc i też drżało..
-
Wąskie e30
ale kółka się świecą... podasz jakiegoś linka do zewnętrznej galerii jeśli masz?
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
oj ludzie to mają odwagę takie coś robić z auta...
-
[INNE] S6 Manual
ładne autko nowak, teraz pewnie mieścisz się bez większych problemów
-
Ceny paliwa marzec 2026
myślisz, że kogoś będzie na taki koktajl stać? :gwizdanie:
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
otóż to
-
[B5 AFN] Czarny ciągnik Mabrothraxa
no kawałek, to co to za problem?
-
[B5 AFN] Czarny ciągnik Mabrothraxa
hmm możliwe a co do przednich lamp to zastanów się nad poliftowymi efekt jest lepszy, a dużo roboty nie ma
-
[B5 AFN] Czarny ciągnik Mabrothraxa
bardzo ładne autko fajna felga ale tył mógłby być wyżej od przodu przednie lampy od s4? masz na myśli dzielone soczewy z przedlifta? tylne us? chyba nie było takich
-
[ALL B5] Totalnie pusta klima i brak nieszczelności ?
mi tak kiedyś uciekał czynnik przez czujnik ciśnienia. tam pod zderzakiem. też po napełnieniu było ok. test był robiony a po nocce czynnika brak.
-
Spoty wrocławskie
właśnie, a coś kiedyś czytałem jeszcze, że inni też tam spotują, to można by ogarnąć jakiegoś konkretniejszego w którymś terminie z innymi (najlepiej a4-club.eu )
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
właśnie, bo ten przedliftowy jest nieciekawy..
-
Spoty wrocławskie
panowie, apropo tego banera spotów wrocławkich, może ma ktoś jakieś foto ze spotu jakieś ładne z lata, gdzie będzie trochę samochodów?
-
Spoty wrocławskie
a to nie jest przyjemny widok joke jeszcze trochę i drugą parszywą mordę poznacie
-
Ceny paliwa marzec 2026
najlepsze, że przy tych cenach to teraz widać kto jeździ na bio a wszyscy tak się cykali a teraz połowa społeczeństwa leje bio :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
jest dokładnie tak a najbardziej mnie rozpier*ala płatne wejście od osoby
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
rewelka kółeczko
-
Spoty wrocławskie
no jak na własną robotę to nawet w górę idą te schody a tak na serio to znawcą nie jestem ale wygląda na dobrze zrobione
-
Spoty wrocławskie
romeo też mógł sobie schody pod okno wybudować... nie pomyslał chłopak.. a to wojtas ma spokojne dojście do panienki
-
[B5 1Z] A4 TDi
a ON był po 5.09 ja tam wolę moje oen do golfa