Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. dobrą robotę robi ten kolorek teraz zmień podpis a i jeszcze - ja bym lusterka na czarno pomalował
  2. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Też tak uważam tak czytam i patrzę, czy wy sobie jaja robicie, bo dosyć poważnie to wygląda
  3. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    uzupełnij pierwszy post, napisz co tam masz za audio
  4. A na kartce pisze: niech ktoś ukradnie samochód. kluczyki są na feldze od środka w lewym tylnym kole. poprostu wstyd byłoby mi się pokazać nowemu właścicielowi przy sprzedaży, a tak to będę miał problem z głowy.. z poszanowaniem, ****** klubu a 4 - c l u b . p l :gwizdanie:
  5. chcialbym śledzić temat. ostatniego czasu też rozmyślam nad klimatronikiem
  6. tak na boku mogę dopisać, że miałem tyc i też drżało..
  7. michu93 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    ale kółka się świecą... podasz jakiegoś linka do zewnętrznej galerii jeśli masz?
  8. oj ludzie to mają odwagę takie coś robić z auta...
  9. ładne autko nowak, teraz pewnie mieścisz się bez większych problemów
  10. myślisz, że kogoś będzie na taki koktajl stać? :gwizdanie:
  11. no kawałek, to co to za problem?
  12. hmm możliwe a co do przednich lamp to zastanów się nad poliftowymi efekt jest lepszy, a dużo roboty nie ma
  13. bardzo ładne autko fajna felga ale tył mógłby być wyżej od przodu przednie lampy od s4? masz na myśli dzielone soczewy z przedlifta? tylne us? chyba nie było takich
  14. mi tak kiedyś uciekał czynnik przez czujnik ciśnienia. tam pod zderzakiem. też po napełnieniu było ok. test był robiony a po nocce czynnika brak.
  15. właśnie, a coś kiedyś czytałem jeszcze, że inni też tam spotują, to można by ogarnąć jakiegoś konkretniejszego w którymś terminie z innymi (najlepiej a4-club.eu )
  16. właśnie, bo ten przedliftowy jest nieciekawy..
  17. panowie, apropo tego banera spotów wrocławkich, może ma ktoś jakieś foto ze spotu jakieś ładne z lata, gdzie będzie trochę samochodów?
  18. a to nie jest przyjemny widok joke jeszcze trochę i drugą parszywą mordę poznacie
  19. najlepsze, że przy tych cenach to teraz widać kto jeździ na bio a wszyscy tak się cykali a teraz połowa społeczeństwa leje bio :gwizdanie:
  20. jest dokładnie tak a najbardziej mnie rozpier*ala płatne wejście od osoby
  21. no jak na własną robotę to nawet w górę idą te schody a tak na serio to znawcą nie jestem ale wygląda na dobrze zrobione
  22. romeo też mógł sobie schody pod okno wybudować... nie pomyslał chłopak.. a to wojtas ma spokojne dojście do panienki
  23. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a ON był po 5.09 ja tam wolę moje oen do golfa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.