Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
a sprawdzałeś może ile kosztują w aso? a może to najwyższy czas by kupić battalionowe?
-
[ B5 AHH] nisko i szeroko
co to znaczy? coś jakby dół, ale przez U otwarte
-
[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
no ładnie ładnie kogo tam na białych felgach?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
wydaje ci się przecież całokształt mi się podoba i zawsze podziwiałem ile pracy włożyłeś w to auto
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
takie ładne autko, tak ładnie wypucowane a wycieraczki w nogach od uja...
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
nie ma, na taką mordę jak moja to choćbym sobie ese zwieśniaczył to nie polecą
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
lukaszu, szukam ręcznika do auta, bo denerwują mnie ślady wody na lakierze nie raz. coś takiego nie drogiego ale żeby spełniało swoją rolę.
-
Spoty wrocławskie
szczuraz wrzucaj zdjęcia na jakiś sensowniejszy portal, np imageshack
-
Prośba o poradę - kierowca (możliwość zarobienia kilkuset zł)
chłopaki, z tego co dałem radę wyczytać z pierwszego posta, to nie jest to wesele znajomego, ale znajomego znajomego czyli już nie musi być znajomym skylinera
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
fajne autko, kolorystyka jak komu się podoba, gdzieś na forum chyba ktoś sprzedawał skóry w tym kolorze jakby co chyba kolega Pepin o ile się nie mylę.
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
viki też jest dobra a ja cię widziałem w środę chyba u fryzjera w Sośni
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
dokładnie
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
zobaczymy. daj znać jak będziesz miał kiedyś czas
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
na ten sezon na bank nie.. ciekawe skąd mam tysiaka wydrapać za gwint... bo nic innego nie wchodzi w grę felg też nie będzie narazie, chyba, że znajdę jakąś dorywczą robotę. mi ten jeden głośnik narazie styka, a skrzyni niestety jeszcze na dziś nie ma
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
ładnie, ale moim zdaniem ta felga od 18" powinna się zaczynać zmieniaj światełka
-
Spoty wrocławskie
przeczytałem pierwszy wers, więcej mi się nie chce ale dzięki i wzajemnie wszystkim!
-
A5 8T 1.8 TFSI
no nie złe cacuszko
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
no jutro powinna być, tzn powiedziałem, że ma być jutro i mam nadzieję, że tak będzie.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jest kosa jeszcze tylko malowanko plastików i będzie miazga i też te halogeny :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
te tweetery nie powinny być skierowane w stronę uszu słuchającego? ja bym tutaj te halo wypierdzielił psuje cały efekt samochodu..
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
następny co się naśmiewa narazie jest wiocha z tą tubą, ale w tygodniu muszę mieć skrzynię BR [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 22:07_________________________________________________nowe szoty z przejażdżki z nowych gratów to kołpaki ori od wojciu0308 oraz zaślepki do radia.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ten podłokietnik z b6 jest? wsadzaj resztę gratów
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
właśnie zapomniałem dodać, że to wynik na zimówkach.
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
lepiej ale dalej bez interpunkcji
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
józek weź no jakieś znaki interpunkcyjne stosuj bo nie wiadomo jak czytać takie posty