Treść opublikowana przez michu93
-
Dragon Green TDI by michu93.
Kowi, mówiłem coś zresztą, tym już jakiś czas się bujam i tak zostaje Po za tym, nie wsiądę już do innego auta niż z grupy vag
-
[B5 1Z] Wysokie obroty silnika-jakie przyczyny?
Osobiście kompa nie mam, ale może uda mi się w tym tygodniu ogarnąć Przy okazji sprawdzę wszystko i może zrobię logi.
-
Dragon Green TDI by michu93.
Witam! Już jakiś czas jeżdżę GoFLem CZY (tak został ochrzczony przez znajomych ) w wersji AVENUE, ale ostatnio są ważniejsze sprawy niż internet, więc dopiero teraz się nich "chwalę" Trochę danych: W polsce od 2008r - 3.5 roku u jednego właściciela tutaj a teraz u mnie. silnik: 1.9 TDI 1Z rok 1995 kolor: LC6P - Dragon Green zawieszenie: 1BA hamulce: przód tarcze, tył bębny wydech: stock. Z wyposażenia to nie za bogato, ale zawsze: -wspoma -4 szyby, 2 lusterka (prawe convex) i szyberdach w prądzie -grzane lusterka -kubełeczki -2 poduszki -białe zegary z obrotkiem -4 głośniki z ori radiem beta -centralny z domykaniem szyb -halo przód i tył (przednie soczewkowe) -pełna regulacja fotela kierowcy bez lędźwiów -dzielona kanapa -4 zagłówki -podgrzewane spryski -lusterka w kolorze -lampy GT i plastikowe sierpy (nie GT) -gril KAMEI xD Koła: Letnie oponki już zostały wymienione na zimowe, ale tak: -lato - 185/65 -wiem wiem, wysokie, ale takie były -zima - przód 185/60 tył 195/60 - trochę lepiej Wszystko niestety 14". Co tu jeszcze napisać, no blacha bez tragedii, tylna klapa i dół błotników, ale kupy się trzyma Przejechane ma cholera wie ile, ale licznik pokazuje skromne 210 000km. Przygotowany do zimy - świece, filtr paliwa, zimowy płyn w spryskach P.S. Proszę bez głupich komentarzy, bo dawno się ustatkowałem (niektórzy będą wiedzieć o co chodzi, innym wyjaśniał nie będę ) I kilka fotek. _______________________________________________________________________ Prace nad zatkanymi odpływami szyberdachu. Mase roboty, mam nadzieję, że warto _______________________________________________________________________ -18* a GoFL chce jeździć! _______________________________________________________________________ Żółte halogeny. Wielkie dzięki dla kaju182 za użyczenie folii _______________________________________________________________________ Postojówki w migaczach. Do uzupełnienia żarówka od postojówki a przy okazji wymiana wszystkich żarówek CDN.
-
Stłuczka z... mojej winy? Odwołanie?
Zamknie ktoś? Temat dawno zakończony
-
[B5 1Z] Wysokie obroty silnika-jakie przyczyny?
Siemano! Nie będę zakładał nowego tematu. Poruszam się już jakiś czas Golfem 3 z silnikiem 1Z. Problem jest taki, że obroty na zimnym i na ciepłym silniku są na poziomie 1000rpm - wg. obrotomierza. Do tego trochę podwyższone spalanie. Temperatura silnika elegancko na 90*, silnik nie kopci, ma moc itp.
-
Stłuczka z... mojej winy? Odwołanie?
ok, dzięki za odpowiedź
-
Stłuczka z... mojej winy? Odwołanie?
Witam! dzisiaj miałem kolizję pod mcdonald's. przejechałem puste miejsce do parkowania i cofałem... najechałem na astrę ii... ogólnie wyszło, że moja wina. policja przyjechała, spisała notatkę, czy coś - zbytnio ich nie interesowało jak to się stało. dostałem mandat, który przyjąłem. no ale po przemyśleniu w domu to nie mam pewności czy dobrze zrobiłem. równie dobrze mogło być tak, że ja cofałem a on nie zachował ostrożności i we mnie wjechał. jest jakaś szansa na odwołanie się od tego? czy ewentualnie moja ubezpieczalnia może odmówić wypłacenia "poszkodowanemu" odszkodowania na takiej podstawie? dodam jeszcze, że było to w zasadzie przy samym wjeździe na parking, nie na jakiejś prostej.
-
Problem z nagrywaniem płyt...
próbowałem. nie pomaga.
-
Problem z nagrywaniem płyt...
ale kuzyn ma jakiegoś niby dobrego antywirusa i nic mu nie wykryło. ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- sprawdziłem kompa avastem - nic nie wykryło. ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- sprawdziłem kompa avastem - nic nie wykryło.
-
Problem z nagrywaniem płyt...
po 2 nieudanych próbach pojechałem do kuzyna ze zdjęciami na pendrive i nową płytą - każda płyta była innej firmy. Kuzynowi do tej pory działała nagrywarka. Przy 13% można pracować na kompie, ale jak się kliknie anuluj albo zakończ to się wszystko zawiesza.
-
Problem z nagrywaniem płyt...
siema ostatnio potrzebowałem nagrać zdjęcia na płyty no i normalnie wrzuciłem płytkę odpaliłem nero wybrałem pliki i leci... do 13%. I koniec. dalej nie idzie. no to myślałem, że płyta zj***na to kupiłem drugą... i to samo. kupiłem trzecią płytę i pojechałem do kuzyna, ten odpalił windowsa media playera i nagrywa... i kaplica - u niego to samo. pieprzyć te zdjęcia, ale problem w tym, że nie idzie teraz nagrać żadnej płyty ani u mnie ani u niego, poprostu zepsułem mu kompa ;p możecie mi pomóc coś z tym zrobić? co mogę spróbować sprawdzić? i co mogło spowodować taką awarię? w grę nie wchodzi formatowanie kompa, a przynajmniej nie teraz. podejrzewam bardziej problem oprogramowania niż techniczny, bo wcześniej nagrywarki działały bez problemu.
-
Siłownia
panowie, mam pewne pytanko.. nie wiem czy tu mi wypada pytać ;p od jakiegoś czasu stwierdziłem, że muszę się za siebie wziąć i zacząć ćwiczyć - w przeszłości to było tak -ja: bieganko/siłka? -kumpel: mam inny pomysł.. no i był browar itp... ale koniec tego dobrego. od początku maja zacząłem ćwiczyć. ale nie siłka - robię sobie 6 weidera + jakieś kilka serii pompek + podciągnięcia. Mam 11 dzień, efekty nie powiem, bo coś się dzieje. Ale od czwartku również zacząłem biegać. I takie pytani - w czwartek biegałem jakieś 10 minut ;p w sobotę ok 20 minut i dzisiaj 30 minut. Oczywiście rozgrzewka przed tym i powiedzcie mi, czy tak może być? chciałbym biegać co drugi dzień tylko czy mój styl biegania w jakiś sposób nie zaszkodzi mi ;p poprostu np dzisiaj biegałem 30 minut to po pierwszych ok 15 minutach zrobiłem sobie jakąś minutkę przerwy żeby oddychnąć i biegłem dalej. mam 19 lat 175cm 61.5kg.
-
[ALL Passat b5] problem z elektryką w drzwiach kierowcy
siema mam mały problem w vw passacie 1998r. w drzwiach kierowcy nie działa: -podświetlenie lusterek (sterowanie działa) -podświetlanie el. szyb (sterowanie działa) -centralny zamek od zewnątrz - zamyka tylko drzwi kierowcy ale od bagażnika lub pasażera drzwi normalnie działają, z pilota też oraz z przełączników zamykania od wewnątrz również działa -światełko u dołu drzwi -brzęczyk włączonych świateł (na krótko działa) -plakatówka nie reaguje na otwarcie drzwi. Wszystkie bezpieczniki są ok, gdzie mogę jeszcze szukać rozwiązania?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
co polecisz na brudne felgi, ale takie dosyć konkretnie brudne (których wodą z płynem nigdy nie domyję) Hot Rims All Wheel Cleaner będzie ok?
-
White Candy
fajny fajny, trochę prac wymaga, wydech ukośny mi się w nich podoba
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
no tak, ale mimo wszystko nie docierają do mnie
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
białe tarcze :wallbash: skrzynia ma się bardzo dobrze jak narazie i mam nadzieję, że tak będzie. wiem co mogę zmienić, ale na wszystko trzeba mieć kasę.
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
no dosyć twardo, tzn tylne amory są w średnim stanie, ale w zakrętach mimo wszystko nie ma przechyłów
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
sprzedałem dosyć tanio, ale spalanie 9l /100km mnie zabijało... luksus w porównaniu do polo był ogromny, no ale jestem młody, nie potrzebne mi duże autko chciałem takiego małego popierdalacza tutaj jest ogromny wachlarz możliwości, tam w zasadzie nie było co zmieniać. poza tym jeszcze trochę kasy musiałbym włożyć w mietka, żeby jeździł odpowiednio i wyglądał (rdza).[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 22:26_________________________________________________mały gadget winter'owy mały kołpaczek na staluchy: a dla porównania: [br]Dopisany: 25 Styczeń 2012, 18:31_________________________________________________aha: samochód jest obniżony o 40mm od serii przód i tył - dziś mierzyłem
-
Ceny paliwa marzec 2026
odolanów pb95 5.55-5.59
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
nie wiem czy to ma znaczenie ale pliki na wrzucie i youtube nie działają, ciekawe czy tylko u mnie
-
Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
- Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
850kg w mercedesie miałem 16 sekund, nie możliwe, żeby tutaj było więcej. może to nie jest 1.0 :gwizdanie:- Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
panowie, mój mercedes miał 94KM. Tam to nie było czym jechać, ale za to jaki luksus tutaj się ładnie zbiera mówię, że problemu na trasie nie mam. Ścigać się nie ścigałem z nikim, więc nie mam konkretnego porównania. Wiadomo, w małym samochodzie też inaczej prędkość czuć. Zmierzę go do 100km/h przy okazji.- Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)
no wysoko, koło 3500rpm, 6 bieg by się przydał. ja mam katalizator i jeszcze nieszczelny wydech na złączu. - Maluszek z grupy z malutkim silnikiem :)