Treść opublikowana przez michu93
-
[A4 B5] 1.9TDI by Michaś;)
Sonary tylne światła jakie masz, bo na zdjęciu chyba widać jeszcze I lift. pokaż wnętrze kolorek pasuje, dobrze, że jesteś zadowolony
-
Miećka wersja economy - ale ze smaczkiem
To jeszcze nie jest klasyk, dobrze mu w tych felgach Elegancka furka, w201 jest cholernie przyjemny Z zewnątrz chyba nie ma mu nic do zarzucenia
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
to nawet nie jest "ala" ale nazywaj sobie to jak chcesz
-
Granatowy AFN :)
ładne autko, fajnie się prezentuje też nigdy mi się nie podobało granatowe wnętrze, ale jak kupiłem w201 w granatową tapicerką to już mi się zaczęło podobać tylko te dekory
-
[B5 AJM] Czarny Avant by zychu
relingów brakuje jak cholera oby ten gwint już od wiosny zawitał, bo w chmurach będziesz jeździł pomarańcz elegancko nadaje mu uroku a ramki na licznik to koło rs nigdy nie leżały, zwykłe chromowane obręcze
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
ma poliftową kierę lepiej w dywaniki zainwestuj- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
nie wiem jak u was, ale w Ostrowie popodpisywali jakieś umowy i jest tak, że puki śnieg pada to nie będą jeździć, dopiero 4 godziny jak śnieg przestanie padać mogą wyjeżdżać... osobiście nic do tego nie mam, bo za***iście się tak po mieście lata, ale co do bezpieczeństwa to rzecz oczywista, że zaniedbują je, ze względu na pieniądze...- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
małe pytanko mam - czego użyć do zminimalizowania rysek na desce rozdzielczej?- 300.000 na blacie :)
Chodzi głównie o sprowadzane auta... w Niemczech np. płacą wysokie podatki więc musi im się opłacać jeździć dieslem. Zresztą przez piersze 3 lata zrobiłeś 100kkm - 9 lat i byłoby 300kkm, a tutaj 18 letnie auta mają 180-230kkm I to właśnie te niedawno sprowadzone- Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
3 auta na podwórku, ale ja Goflem miesięcznie przejeżdżam jakieś 800-1000zł...- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jeśli mogę - czego używasz do plastików?- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no środeczek jest piękny matowo i czyściutko - i schludnie, bez fajerwerków- Różnice B5piątek
http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/all-b5-modyfikacje-ii-lifting-2298/ ---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- przedlift też ma halogeny, ale w lampach.- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Golfa odstawiłem na wycięcie kata i śmigam Peugeotem 106 1.1 fura kozak na taki śnieg - coprawda 4 letnie opony, no ale furacz jak się patrzy Nagrałem jakiś filmik, za dużo na nim nie widać, bo nagrywane ugotowanym kartoflem z wczorajszego obiadu Dodam tylko, że praktycznie cały czas leciał z boku na bok - bez ręcznego, bo go tam nie ma nic - YouTube- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano jest tu jakiś student WSL?- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
parking w galerii w ostrowie jest przekox po całym mieście żadnej piaskarko-spycharki kuuuuźwa pięknie najlepsze są ronda i ludzie bojący się wjechać ale co ja tam mogę przednim napędem...- Audi A4 B5 1.9 TDI 2000 r.
całkiem przyjemnie się prezentuje jak już dostanie dobre zawieszenie i felgę to zupełnie się odmieni i tak jak kowi napisał - zdjęcia w kod- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no to dzisiaj też kilka takich krzyżówek widziałem, gdzie z podporządkowanej ruszyć nie idzie... i to mówię o tranzytowej drodze na Wrocław z Ostrowa gdzie z jednej strony nie widać bo zakręt jest a z drugiej auta z górki zjeżdżają...- Głosne wycieraczki oraz zmazy na szybie
jak ja podnoszę to też nie słychać. ale czuję niewielki luz. jak nie pióra i nie mechanizm to nie mam pojęcia co ci tam pukać moze- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
no może może w miasteczkach na ulicach jest dobry fun, posypią szczyptę piasku i soli i breja na zakrętach jest, że auto lepiej bez tych przypraw się trzyma- Głosne wycieraczki oraz zmazy na szybie
Kolego dobierz się do silniczka wycieraczek i zobacz czy nie ma tam luzu na tych tulejach czy jak to tam nazwać, ja mam u siebie to samo, co prawda w innym samochodzie i poprostu winny jest mechanizm - wyrobiony- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
drugi raz juz tego nie zrobisz:grin: dlaczego?- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
ja wczoraj ośką po ubitym śniegu na wzniesieniu no ponad 30* napewno z miejsca ruszyłem i przejechałem bez problemu a śniegu kilkanaście cm i na mojej ulicy nic nie jest odśnieżone - wszystko ubite.- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
widziałem ale to jeszcze jak miałeś dyskotekę w środku - [B5 APS] by czorny