Treść opublikowana przez michu93
-
Mały problem chyba z radiem
siema kilka dni temu zamówiłem wzmacniacz axton c109 suba i 2 dni temu kupiłem nowe radio alpine cde 170rr, wczoraj złożyłem wszystko ładnie do kupy i dzisiaj zauważyłem, że do 15vol głośności łądnie wszystko gra a po przekroczeniu 15vol dźwięk się zgłaśnia, ale jakby słabnie, tzn sub gra słabiej i przednie głośniki (podłączone bezpośrednio pod radio) tak samo. radio nowe, sub nowy, wzmak używany ale od forumowicza, który się tym zajmuje. po odłączeniu wzmaka dzieje się to samo, a jak przestawię fader na tył tak, żeby sam sub grał, też słychać osłabienie. czy to będzie nie sprawne radio?
-
[8L AHF] Audi a3 8l
Siemanko! A więc, co tu dużo opowiadać, miało być a4, ale tata miał taką brzydulę przywiezioną z włoch, więc wyszło jak wyszło. rocznik 1999/2000 przebieg 270000 silnik 1.9 110km ahf z wypasu oprócz standardu: -klimatronik -półkubełki -wyświetlacz w liczniku -alu 15" -trójramienna skórzana kiera -dokładki w kolorze -el. zamykane i podgrzewane lusterka, -biało-czerwone zegary. Zrobiłem jeden wahacz i osłonę przegubu, przednie opony. Do pomalowania jest tylny błotnik od kierowcy - był zagnieciony. Co zrobiłem: Radio alpine cde170rr Wzmacniacz axton c109 Przewody hollywood energetic 21mm3 Sub jbl gt5-12. Rozrząd na częściach ina i skf oraz wzmocniony pasek dayco, termostat wahler, płyn borygo, olej i filtr. Staluch 16" 6.1/2J z oponą pirelli p6000 205/55 z zestawem narzędzi w styropianie. Sterownik centralnego zamka, scyzoryk - nowy wzór. Głośniki Blaupunkt 165mm na przód. Nowa szybka czołowa. Polifty na przód. Podświetlenie podnóży przy otwartych drzwiach - osobno - biały zimny led. Podłokietnik. Emblematy tył out. Żarówki Osram coś tam +90% (3500k) Ramka grila na czarno. Zdjęcia:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
siemanko panowie do 500zł da radę coś dobrego skompletować na gotowo? i co byście polecili? dwa warunki - czerwone podświetlenie i krótka antenka
-
A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz
konkretnie jest na czym oko zawiesić
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
duds, orientujesz się jak jest z przednimi lampami jeśli chodzi o wsadzenie poliftów do przedlifta? też trzeba ciąć?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
7.5 do 100? jest ogień
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
świetne a3 duds no i się dobrze odpycha, muszę obserwować
-
Pomoc w konkursie o darmowe studia - prośba o klikanie :)
---------- Post dopisany 08-07-2013 at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2013 at 17:18 ---------- siema! miałem małe problemy z dostępem do internetu bo jestem za granicą, ale teraz już myślę, że będę miał stały dostęp. Proszę was o odwiedzanie strony, która jest w pierwszym poście, mam już 3 miejsce i aż szkoda będzie, jak się zmarnuje taka szansa Z góry dzięki! ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ---------- siema! miałem małe problemy z dostępem do internetu bo jestem za granicą, ale teraz już myślę, że będę miał stały dostęp. Proszę was o odwiedzanie strony, która jest w pierwszym poście, mam już 3 miejsce i aż szkoda będzie, jak się zmarnuje taka szansa Z góry dzięki!
-
Pomoc w konkursie o darmowe studia - prośba o klikanie :)
Wielkie dzięki Aktualnie mam miejsce 5 w Poznaniu ale 39 w kraju. 538 punktów, a niektórzy mają ok 3000 punktów Ale zobaczymy, może akurat
-
Pomoc w konkursie o darmowe studia - prośba o klikanie :)
tak, wystarczy, że klikniesz w ten link i mi nalicza punkcik ---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- już poprawiłem link
-
Pomoc w konkursie o darmowe studia - prośba o klikanie :)
Siemka ! Mam prośbę, biorę udział w konkursie Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie zapisałem się na studia. Konkurs ten polega na zbieraniu punktów, w Polsce jest 9 szkół WSB i na każdą przypada jedna nagroda, więc w grupie poznańskiej chciałbym zająć 1. miejsce. Nagrodą jest darmowy rok studiowania na WSB na pierwszym roku! Rok nauki na WSB za darmo naprawdę bardzo mi pomoże w starcie w samodzielne i zawodowe życie. Punkty mogę zbierać za pomocą linku, w który każdy może kliknąć raz na 24 godziny. Oto link:Twoja przyszłość z WSB . Wystarczy kliknąć w ten link, żeby odwiedzić stronę, nic więcej tam nie musisz klikać ani wypełniać itp Będę wdzięczny za każde kliknięcie dzisiaj, jutro i przez kilka kolejnych dni. Z góry dzięki! Konkurs trwa do 10.08.2013
-
Internet w roamingu - plus. Małe pytanko
10GB, sory ---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- Do zamknięcia.
-
Internet w roamingu - plus. Małe pytanko
Siema Jutro wyjeżdżam za granicę i mam pytanko, będę tam korzystał prawdopodobnie z tabletu a internet będę miał z telefonu i pytanko czy 10GB styknie na normalne sufrowanie po necie + rozmowy na skype (ok 1-2h dziennie) bez video raczej. Raczej z YT nie będę korzystał, ew. w bardzo małej ilości
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzisiaj chciałem kupić olej w hurtowni w Ostrowie Wlkp i mówię, że norma 505.00 albo 506.00 ma być, a ona szuka i szuka i nic sensownego nie znalazła a w końcu pyta do jakiego auta to mówię, że golf trzy z 1995r a ona oczy przewraca, to jej mówię, że tak, będę wybrzydzał a jak jej się nie podoba to dziękuję do widzenia a ona do mnie, że te specyfikacje to są tylko chwyty marketingowe i że tylko ceny podwyższają, to się jeszcze raz spytałem czy coś ma i się pożegnałem 500m dalej kupiłem bez problemu i bez stękania aa i jeszcze chciała mi wcisnąć jakiś orlenowski za 59zł 4.5l a spec. dwieście coś do mercedesa...
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
interesowałaby mnie cena napinacza do 1z z golfa 1995r i może jeszcze łożyska przednie i tylne do golfa 3 5d 1z, bo nie wiem jeszcze które jest do wymiany.
-
System operacyjny Android
koledzy powiedzcie mi, jak mogę sprawdzić ilość połączeń wychodzących/przychodzących? nigdzie tego znaleźć nie mogę
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
a nie dorównam jej, musiałbym pół wioski wpierolić chociaż, żeby mieć taką figurkę. może kiedyś...
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Tak, prawda, Ty będziesz na jednej tańczył a jak chłopakom szczeny i szpachle poodpadają jak im pokażę tego co mnie mistrzu nauczyłeś
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
słyszałem kaju, że fabryka tłumików będzie robiła przedstawienie z rurami
-
Brak podciśnienienia, zanik mocy.
Właśnie mam pytanie, czy zamieniony zawór n75 z n18 może mieć wpływ na spalanie? u ojca podmieniłem i chwilowo tak jeździ ale spalanie jak twierdzi wzrosło mu do ok 10l.
-
Moje prace
reeewelacja i można patrzeć i patrzeć
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
przyjemnie jest
-
Dragon Green TDI by michu93.
Tuleje na tylnej belce oby dwie nowe. Głośników z tyłu nie było... już od kilku dni są, ale dopiero dzisiaj wsadziłem głośniki z passata b5. Gra to normalnie, ale dosyć przyjemnie Kable do tylnych głośników trochę na szybko zakładałem i będzie jeszcze poprawka. No i brakuje jeszcze maskownic... Zdjęcia robione śrubokrętem. ---------- Post dopisany 28-04-2013 at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 14:55 ---------- no to gril zmieniony. niestety nie z gt, ale ori i narazie tak będzie. narazie jest w czarnym macie docelowo będzie w kolorze. dodatkowo felgi Ronal 15" 7J et 28 z oponami 195/50, po przymiarce chyba się na nie zdecyduję z tym, że jest koza, ale się ogarnie
-
mk3 Cabby 1.8 by Klajtek Nowe Kolka
no fajnie leży na tym kole ogólnie fajnie się prezentuje
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy, dobra zmiana koła konkretniej się teraz prezentuje