Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
ładnie
-
[B5 1Z] A4 TDi
19"? i 10j?
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
dobrze wygląda, oby tak dalej
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
bracholowi pokazałem ten film na full screen i pytał czy to z nowego nfs czy jakaś inna reklama mi się film podoba, jednak muzyka nie
-
[A4 B5 AFN]RedAvant by Aron21 - SPRZEDANE
oo proszę, kolejne a4 z okolicy bo ja z cieszyna w sumie jestem ładne autko, turbo odrazu jakieś konkretniejsze wkładaj
-
Oddanie "PLUS-a" Do rzecznika praw konsumenta .
ja waśnie od stycznia albo lutego też jestem w plus i mam taryfę omg55 + 10zł za internet, też nie podoba mi się liczenie minut. niby łącznie wszystkich minut po za plus mam 550 czy coś takiego a co miesiąc miałem wyższe faktury - nie 65zł tylko koło 80, ostatnie kilka miesięcy pomijam, bo siedziałem w de i teraz mam do zapłaty ostatnią fakturę za okres, gdzie byłem w de i czekam na kolejną, co będzie. dzwoniłem do plusa, żeby mi podali kod na plus online bo tam jakiś wgląd jest do minut, a nie mogę się zalogować, podali mi jakieś śmieszne kody i do dia dzisiejszego się nie zalogowałem.
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
dokładki w kolor najlepiej zaspawane
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
mi jakoś nie podchodzi to, tzn fajnie to wygląda, ale praktycznie każde dobrze robione aczy idzie w kierunku z body...
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
lampy czasami ci nie wymagają czyszczenia? ogólnie za***iście, najlepsze z przodu spryski i halo
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
świetna robota czerwony robi robotę
-
Którą firmę cenicie najbardziej ?
chyba najstarszy kotlecik jakiego widziałem ale żeby nie było to dla mnie Alpine
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nooo. Po 4 byłem w domu, a o 6 wstawałem na zajęcia. Na wykładach stężenie alko w powietrzu w dwóch ostatnich rzędach było tak duże, że każdy kto przechodził tylko wąchał. kuźwa, my się tam tak dogadaliśmy, że koniec... koleś jakiś dzwonił, że ludzie się porozchodzili i tyle. bo my spaliśmy na franowie to polecieliśmy się ogarnąć. ja przyjechałem dopiero na 10 żeby listę podpisać, ale jak o 4 poszedłem spać właśnie i o 6 mi budzik dzwonił, to stwierdziłem, że to nieporozumienie... daj no jakie namiary na fb do ciebie na pw
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- Bartek, na integracji byłeś w sobotę?
-
[INNE] ANS i jego A3 czyli najwolniejsze 1.8 T w Polsce!!! :polew:
paa, jak ci kotleta odgrzewam, ale musiałem ci to gdzieś wrzucić p.s. całkiem ładne te aczy było
-
Pytanie o oświetlenie zegarów
nie, to jest to przy przebiegu, kręcisz w prawo lub w lewo.
-
B6 by Armi - sesja s.25
a moim zdaniem elegancko tu pasują
-
[ALL B5] szerokie s4
a co cię nakłoniło do rezygnacji?
-
[ALL B5] szerokie s4
dobra decyzja:kox: oby doszło do końca
-
B6 by Armi - sesja s.25
to bardziej do b5 mi się wydaje i sutej gleby do b6 nie pasuje takie pełne koło
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
ale jednocześnie jest sztywniejsze, nie?
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
a jak to jest ze zużyciem poliuretanów?
-
jeśli nie Audi to... ?
w201, coupe b3, 80 cabrio, lancia delta integrale, opel vectra a turbo
-
[8L AHF] Audi a3 8l
czego tak krótko... arre, pekaesem i ałdi na czyczepkę
-
[8L AHF] Audi a3 8l
na długo kaju?
-
Problem z odpalaniem?
z tym, że to się dzieje tak raz na 100, więc tak nie dam rady sprawdzić. a rano poprotu tylko słabo kręci.