Treść opublikowana przez michu93
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
już? to na lodzie nie ruszysz trzeba było opony z kolcami brać
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
jak nie to auto
-
[B5 ARG] sedan prawie s-line:D
powaga na 100% ale powaga, że co? piękny s-lajn
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
pokaż jaka to teraz koza
-
Problem z odpalaniem?
Aku jest pełny, tak mi pokazuje prostownik, bo nie raz kombinowałem, żeby go doładować. Będę myślał nad rozrusznikiem Dzięki za pomoc Mam ahf ---------- Post dopisany 15-11-2013 at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 19:08 ---------- ciekawa sprawa, kiedy aku podłączałem na noc prostownikiem na minimalnym ładowaniu to rano miał ciężko zapalić, ale teraz naładowałem aku, zostawiłem odłączony na noc i rano podpiąłem i odpalił na strzała. ale coś mi pobiera prąd poprostu, bo po dotknięciu klemy do aku mocno się iskrzy, bardzo mocno. radio odpięte, wzmak też i dalej to samo. jadę do mechanika niech mi pomierzy co i jak.
-
Muzyka w naszych autkach
- [8L AHF] Audi a3 8l
licznikową setkę kręciłem w 9.5s bez problemu wszystko jest dobrze- Zmieniliście już opony ?
nigdzie nie powiedziałem, że zimówka jest zła i wcześniej napisałem, że gdybym miał to bym założył już. nie mam to nie założę a jak kupię to założę - a ty drążysz temat nie wiem po co. jestem świadomy, że temperatura ma wpływ na gumę, spokojnie dla mnie koniec tematu- Zmieniliście już opony ?
no dlatego mówię, ja nie jeżdżę ani rano ani wieczorami ostatnio, zresztą nie ważne, każdy robi jak uważa kupię zimówki to zmienię- Zmieniliście już opony ?
Jak nie wiesz to ci napiszę. Już przy temp.+7 st.c zalecają jazdę na zimówkach. Letnie zaczynają twardnieć bo to troszkę inna guma. W deszczu nic gorzej a lepiej. Mówię tu oczywiście o w miarę nowych oponach,tych i tych. Każdy zmienia wtedy kiedy chce. Ja z końcem września zarzuciłem zimówki bo jechałem do rajchu i nie wiedziałem jak pogoda będzie na powrocie. Bywały lata że 1 listopada waliło śniegiem. jestem świadomy. ale w dzień zazwyczaj dalej jest ok 10-13* przynajmniej u mnie, zależy jak kto jeździ itp- Zmieniliście już opony ?
nie znajomy ma i zawsze wciśnie mnie w kolejkę- Zmieniliście już opony ?
czekam na opony, a w kolejkach nie czekam nie mówię, żeby jeszcze nie zmieniać, bo jakbym już miał to też bym już na zimie latał- Zmieniliście już opony ?
nie wiem czy lepiej się trzyma, specjalnie zimno nie jest a w deszczu może być gorzej, tak mi się wydaje ja jeszcze nie zmieniłem i nie wiem kiedy zmienię- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
ładnie się prezentuje, lotka robi mega robotę- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
elegancko- [8L AHF] Audi a3 8l
jakiś uj je popsuł ---------- Post dopisany 08-11-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 17:21 ---------- pytanie z działu technicznego - opierdoliła mnie laguna ii 1.9 dci 120km 6b 3 razy z 2 biegu się braliśmy.. tzn szliśmy na równo. co mam zjebane?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam w poznaniu się dzieje?- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
widać, że siostrzyczki- [A6 AEL] w quattro
dobry projekcik, dobra zabawa z doprowadzaniem auta do ideału jest powodzenia- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
to masz dwie czarnuchy, u mnie czarno biało dwie srebrne i jedna czarna- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
+1- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
niee, to na fejsie znalazłem- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
mówię, że pakiet s jest oklepany- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
aleś zaszalał w paincie to jak chcesz zderzaki od s to progi też. a rs6 raczej średni wybór a progi jak w kolor to z listwami, wczoraj znalazłem fajne zdjęcie, do którego ja się chcę odnieść:- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
kupiłęś tą srebrną dla ojca? - [8L AHF] Audi a3 8l