Treść opublikowana przez michu93
-
Jaką pralkę kupić?
Bierz ładną, bo to jeden uj po tylu i tylu praniach i tak siądą łożyska, gdzie nie będzie ci się opłacało naprawiać, a siądą po gwarancji, po kilkuset praniach
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
no jestem ciekaw jak ładnie się ułoży na wiosnę
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no to racja, proponuję kurdupla jako daily wtedy możesz sobie grzebać i grzebać albo znajdź kogoś, kto da ci pojeździć na air, zawsze coś, będziesz wiedział co i jak
-
Srebna a3 - Prezes:D
Włoszki ruleez widzę, że nie tylko mi się podobają ronale tt ale weź w krzaki wywal to coś ze środka, co pewnie radiem ktoś nazywa i doprowadź do normalnego stanu przód - te migacze, to średni pomysł...
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
co by się chciało, ile to roboty
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
- Pomoc przy wypadku - pytanie
nie spisywał, w takim razie dzięki- Pomoc przy wypadku - pytanie
panowie, wczoraj na drodze z poznania do ostrowa był wypadek dosyć poważny ale nikt nie zginął, jako że było to kilkadziesiąt sekund przed moim przejazdem to się zatrzymaliśmy bo nikogo nie było widać do pomocy. pomagaliśmy (my 4 osoby) laske z auta wyciągnąć itp, poczekaliśmy do przyjazdu policji karetki i straży po czym policjant powiedział, że możemy jechać dalej, a teraz słyszę opinie, że mogą nas szukać, nie wiem jako świadków czy coś- policjantowi mówiliśmy, że nic nie widzieliśmy. w wypadku brały udział 3 samochody z czego sprawca uciekł. co wy o tym myślicie?- wyje z rana na zimnym - wymiana oleju
skoro znowu wyje, to znowu ma za mało płynu, a jak jest mało płynu to wspomaganie ciężko chodzi. regeneruj magiel, bo nic nie wykombinujesz- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
no bylo nie do zdobycia ale sie pojawilo w smiesznej cenie i zabralem a hertze zabralem juz rozgrzane tez w smiesznej cenie flachę wisisz mi za znalezienie- A3 8L - fajgi
już obaczajałem auto kiedyś na a3 club świetnie wygląda- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
czyli dobrze mówiłem, że na przodzie 100mm były a wygłuszenie drzwi będziesz robił? tylko na przód zakładasz czy na tył też?- Trójeczka by _Emil_
ładna seria, do planów dołóż polifty przód i tył powodzenia- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
arre ile ta skrzynka ma litrów? z 8-10? co za głośnik tak wsadzisz? nic normalnego chyba tam nie pooddycha...- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
no i konkret temat, bifor też będzie?- pytanko czy będą pasować 17' od a4 b6
czemu miałyby nie podejść?- [B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
co ja tego auta wcześniej nie widziałem? koza niemiłosierna, ale po za tym fajnie wygląda i wnętrze mjut halo byś ogarnął, co by nie parowały- [8L AHF] Audi a3 8l
nie jestem pewien, ale byłem zdziwiony i było 100mm tylko nie pamiętam czy to napewno w a3 było ---------- Post dopisany 03-01-2014 at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany 29-12-2013 at 14:32 ---------- dokładka jeszcze do kosmetycznych poprawek:- [B5 ACK]Czarny sedanik by husajn22 setup wiosna
tak byłoby nie źle, jak już ma być z pakietem. działaj i ratuj- A3 8L by DASH
kox z zewnątrz, ale w środku kiera i mieszek to mi się w ogóle nie podoba...- A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
fajnie wygląda, pewnie ciężko znaleźć masz kogoś, kto dorówna ci na drodze, nie? nie miałeś problemu ze spasowaniem zderzaka przy lampach podczas wymiany?- A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
armi a powiedz mi jak ten concert ci śmiga? i daje to radę w tym nagłośnieniu co masz?- A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
ja już komentowałem, mi się podoba autko- [8L AHF] Audi a3 8l
jak tu są chyba 10mm w standardzie a bose w a4 i a6 masz 13mm co nie?- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
ło matko, weź rób zdjęcia za dnia a nie ludzi straszysz... mi się nie widzi ten klimatronik z paskami... ale szczotka już lepiej pasuje - Pomoc przy wypadku - pytanie