Treść opublikowana przez michu93
-
Golf 3 1.9 TD Potrzebuje pomocy :/
SPrawdź kompresję. Przy takich temperaturach z nawet uwalonymi świecami jak zdrowy silnik to powinien palić bez problemu.
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
artur drugi raz robiłeś skrzynie? co siadło?
-
[B5 AEB] A4 B5 AVANT 1.8T QUATTRO OEM+
Mogę Ci ori 16" przywieźć za nie
-
AJM z Tiptroniciem
taa, jest pół fis. i gwarantuję, że nie przepłaciłem
-
AJM z Tiptroniciem
dzięki kolkov na pewno nie będzie alu dekorów, będą raczej czarne, jeszcze nie wiem czy folia czy lakier gieras1988 - kickdownem mogę zredukować, fakt, że na D można samym pedałem gazu zmieniać biegi bez kickdowna ale chciałbym taką kiere w ogóle to bym multifunkcje z tipem zamontował i jakieś ori radio ale ta wersja tylko w czteroramiennych kierownicach...
-
AJM z Tiptroniciem
nie wiem co znaczy muł. mam na podwórku oprócz tej - afn z dmx - 4biegowym automatem. a4 w dmx idzie praktycznie na równo z paskiem 2.0 140km w manualu. ajm do afn (tip do dmx) do 100km/h ok 2 długości auta na korzyść ajm. konkretnie - jak silnik zdrowy a skrzynia napędza to nie powinno być różnicy w mocy, bo automat ma inaczej biegi rozłożone - dmx 1-70, 2-120 itp, gdzie w manualu trzeba już 3 a za chwilę 4 bieg wrzucać. tip ma podobnie do dmx a 5 bieg jest prawie jak 6 bieg w manualu. nawet nie biorąc pod uwagę rolki z passatem - każdy jest zdziwiony, że automat się faktycznie może dobrze zbierać.
-
AJM z Tiptroniciem
wszystko w odcieniu oliwki, tylko góra ciemniejsza a dół jaśniejszy. jak będę miał dobry aparat to postaram się o lepsze zdjęcia.
-
AJM z Tiptroniciem
oo, właśnie - kiere chciałbym wymienić pod tipa.
-
AJM z Tiptroniciem
Po półtorarocznej jeździe a3 przyszedł czas na zmianę. Powiedziałem sobie jedno - nigdy więcej trzy drzwiowego auta... Chyba, że jako drugie auto Równy miesiąc czasu szukałem auta, priorytetem był nadal diesel i przeglądałem głównie oferty a4 od 1998 roku, avant/sedan nie robiło mi to różnicy tak samo jak skrzynia: manual lub tiptronic ew. dmx. Pewnej soboty znalazłem tą sztukę ale właściciel nie chciał zejść z ceny, po tygodniu sam obniżył delikatnie cenę, więc wiedziałem, że tym razem będzie bardziej skłonny do negocjacji. No i stało się, kupiłem A4. Teraz dane: 1.9TDI 115KM AJM Skrzynia tiptronic Rok 2000 Z wyposażenia oprócz standardu: -skórzana tapicerka -skórzana kiera i ręczny -PDC -wyświetlacz w liczniku -ori alarm. W 2007 przyjechało do Polski i było użytkowane przez małżeństwo, później sprzedali znajomemu a rok temu syn tych pierwszych odkupił ją od tego znajomego. Dostałem 4 kluczyki i książkę serwisową. Na początek wywaliłem już ohydne radio JVC i zastąpiłem je moim Alpine. W planach 17", czarne dekory - to na pewno. Co więcej to się okaże.
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
możesz mi podesłać zdjęcie w lepszym świetle? mam taki sam kolor tapicerki i chcę zrobić czarne dekory. Ile folii potrzeba żeby zrobić listwy?
-
Ostrów Wlkp i okolice
kaju nie ma kumpli
-
Instrukcja serwisowa wymiany oleju w skrzyniach Tiptronic 5HP/6HP
a do dmx masz taką instrukcję? dobra, już wiem, że jest to uogólniona instrukcja.
-
Wymiana żarówki do podświetlenia biegów przy wybieraku - automat dmx
Przerabiał ktoś wymianę żarówki do podświetlania biegów przy wybieraku w dmx lub tipie? mam sprawną ale dosyć słabo świeci i chciałem wymienić na nową, ale nie mam pomysłu jak się tam dostać.
-
[8L AHF] Audi a3 8l
Temat do zamknięcia.
-
Ostrów Wlkp i okolice
Jestem chętny na jakiś spot, ale weekend przed świętami nie ogarnę wolnego sobie. Jednak można coś pomyśleć Może piątek przed świętami? 19.12 Arek, kaju nie jest z Ostrowa
-
[B5 AEB] A4 B5 AVANT 1.8T QUATTRO OEM+
To było do Marcina :-P Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
1.8 t quattro 170 km kalisz
Ja chętnie się dołączę do jakiegoś spotkania ten samochód nie należał do jakiegoś klubowicza stąd? tak mi się kojarzy po tych zdjęciach
-
[B5 AEB] A4 B5 AVANT 1.8T QUATTRO OEM+
pracujesz w rabenie pod kaliszem?
-
A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
Faktycznie za***iście wyglądają te Żarówki :-D Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
1.9 w a3 ahf 110km 1999r na liczniku 303000 ale liczę na sporo więcej a4 afn 1998r w automacie 336000 potwierdzone w seriwisie. jedno i drugie w świetnej kondycji.
-
[8L AHF] Audi a3 8l
arre, benzyna może mieć takie same problemy z odpalaniem pierwszy mój diesel, który takie humorki z rana ma a tu filmik z rana najgorsze, że to nie jest problem zimowy, tylko przy porannych temperaturach w ciągu roku jest w miarę ok, a teraz gdy jest temp. poniżej 10 stopni to z rana muszę pokręcić...
-
[8L AHF] Audi a3 8l
ja będę belkę wymieniał jeszcze, et37 mam jak dobrze pamiętam. wezmę je, najwyżej się sprzeda, bo opon nikt kupić nie chciał Dzieki kajak! i wpadło jeszcze ambiente na tył, tu też pozdro dla pana z krawata, a w przyszłym tygodniu wymiana przedniego zawieszenia i gum na tylnej belce - tu części lecą od dzika i belka na tył, dogadywana z dudsem nowy aku, nowy komplet świec, ustawiony kąt wtrysku, nowy filtr paliwa, a ona dalej z rana odpalać nie chce... następne w kolejności regeneracja rozrusznika, a jak nie to zostaje pompa.
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
aa to pasuje
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
klamki w połysk?
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
nic więcej nie psikaj, jest si