Treść opublikowana przez michu93
-
Ostrów Wlkp i okolice
A o której? Wysłane za pomocą Xperia
-
Ostrów Wlkp i okolice
są chętni czy nie, bo jak nie to z Mateuszem możemy zrobić sobie spota w Sośniach
-
Kilka problemów w b5 fl - temperatura zewnętrzna, klimatyzacja, egr.
B5 2000r ajm boryka się z takimi bolączkami: temperatura na wyświetlaczu (jaeger) nie wyświetla się, czasem mignęła i pokazywało -40, -33 i inne cuda - w liczniku pokazuje błąd nie idzie go skasować - po podmiance na inny g17 również pokazywał błąd. dodatkowo klimatyzacja od czasu do czasu albo grzeje albo chłodzi - g89 wymieniony na nowy zamiennik, później na używany ori - ten czujnik również odpowiada za wskazania temperatury na liczniku z tego co wiem. Jednak na ori czujniku czasem mignie temperatura ale nie jestem w stanie określić czy dobrze pokazuje. dodatkowo przekaźnik 373 odpowiedzialny za wentylator klimy cyka - również wymieniony na inny ori i jest tak samo - błędu nie ma, ale jeszcze sprawdzę jutro bo dziś mi komp padł. kolejna sprawa - egr - pokazuje błąd: n239 wymieniłem na inny ale z końcówką J w numerze a mój był z B chyba - błąd pokazuje dalej tak samo. klapa gasząca nie działa - po ściągnięciu wężyka zewnętrznego z zaworka, schodzi powietrze. sama klapa wygląda na sprawną, choć trochę urzyganą olejem jednak strzykawką mogę klapą ruszać więc twierdzę, że sama klapa jest sprawna. doradźcie coś, na których kanałach w vagu sprawdzić wskazania g17, g89? mam multimetr, jednak szczerze mówiąc nie wiem jeszcze jak go odpowiednio używać - kupiłem kilka dni temu, więc posprawdzam jeszcze prądy jak zczaję co i jak.
-
Ostrów Wlkp i okolice
Ostrow panowie, Ostrów :-D ale jak coś to się dostosuję Wysłane za pomocą Xperia
-
Ostrów Wlkp i okolice
No to mcdonalds? Sobota? 18.00? Ja raczej na pewno będę mógł się pojawić ;-) ale żeby chętni byli Wysłane za pomocą Xperia
-
Wymiana chłodnicy - automat
Muszę ojcu wymienić chłodnice w b5 1998r afn w automacie i moje pytanie: co z płynem skrzyni? Bo płyn jest tam chłodzony. Wysłane za pomocą Xperia
-
Ostrów Wlkp i okolice
W tych warunkach pogodowych to chyba pod mcD ;-) sobota? Wysłane za pomocą Xperia
-
Ostrów Wlkp i okolice
Ja w przyszłym tygodniu mogę wpaść Wysłane za pomocą Xperia
-
g89, g17, problem z temperaturą zewnętrzną.
muszę jeszcze przebadać wsio porządnie... bo wczoraj robiłem 200km i było ok a ostatnie 50 po ostatnim odpaleniu chciała mnie usmażyć w środku jak ten czujnik za radiem się nazywa? oznaczenie?
-
g89, g17, problem z temperaturą zewnętrzną.
ten drugi wymieniałem na nowy, i na vau pokazuje dobre wskazania, tego pierwszego nie wiem gdzie jest...
-
g89, g17, problem z temperaturą zewnętrzną.
mówisz o czujniku na klimatroniku? gdzie go sprawdzę?
-
g89, g17, problem z temperaturą zewnętrzną.
no nic, trzeba szukać vdo z fisem bo i tak wydaje mi się, że podświetlenie tego licznika jest słabe a to też wada jaegerów...
-
g89, g17, problem z temperaturą zewnętrzną.
mam problem w b5 2000r, licznik jaegera - na wyświetlaczu nie podświetla temperatury zewnętrznej, ale czasem pokaże i wskazania były błędne -40 np itp, vag pokazał błąd czujnika g17, po podmianie tego czujnika błąd utrzymywał się dalej (błąd w liczniku), ale że również klimatronik wariował - czasami grzał cały czas nawet jak ustawiłem na najniższą temperaturę, więc wymieniłem g89. Teraz jak podepnę vaga to pokazuje dalej g17 - zwarcie do b+ (w liczniku), a już w wartościach mierzonych klimatyzacji kanał 6 wszystkie trzy pierwsze pozycje pokazują jednakową temperaturę (dobrą), 4 okienko to czujnik nasłonecznienia. gdzie szukać problemu? w samym liczniku?
-
Ceny paliwa marzec 2026
3.82 ON 3.99 verva ON Oby tak dalej
-
Temperatura zewnętrzna na wyświetlaczu -50 Audi A4 b5 2001
głównie wskazania na licznik/wyświetlacz idą z g89 (za schowkiem), przy odłączonym g17 (za zderzakiem) nadal pokazuje temperaturę i nic się nie zmienia. Po ogrzaniu g89 temperatura wyświetlana się zmienia.
-
B5 1.8 125km czy automat jest solidny?
do miasta, na trasy też, chociaż 1.8 to na trasy już się nie nadaje, ale po mieście czemu nie
-
B5 1.8 125km czy automat jest solidny?
ja latam automatami w audi/vw, mam np. aktualnie od 2 lat afn w automacie 4 biegowym - serwis był od początku, regularnie wymieniany olej z filtrem, ma teraz prawdziwe 360kkm przejechane i wymieniałem tylko czujnik obrotów skrzyni za 40zł, skrzynia pracuje płynnie, rusza z miejsca sama ogólnie sama przyjemość. Musisz przy kupnie sprawdzić czy nie ma wycieków ze skrzyni - ubytki oleju powodują różne zachowania skrzyni, podczas jazdy skrzynia musi zasprzęglać bieg po 2 biegu - czyli do 2 biegu obroty będą "luźne" a po chwili kiedy włączy się 2 bieg powinny chodzić twardo tzn bez efektu uślizgu i każdy następny bieg już również ma przełączać bez poślizgów. Prędkości obrotowe silnika do prędkości są takie same w przypadku skrzyni 4 biegowej, spalanie - przy mojej nodze ja różnicy nie widzę, wyciągam koło 7.5l manualem i automatem tak samo jaki silnik szukasz? 4 biegowy automat jest spoko, ale tiptronik, którymi też jeżdżę to trochę lepsza opcja na pewno nie jest to prawie niezniszczalny mercedesowski automat, który robi milion km bez zaglądania i kolejny po wymianie oleju ale moim zdaniem te skrzynie nie są tragiczne
-
Nie działa ogrzewanie tylnej szyby
ja mam problem, gdy włączam ogrzewanie tylnej szyby to mi pstyka w klimatroniku w panelu - nie mogę znaleźć podobnego tematu i nie wiem, czy warto go rozbierać czy szukać nowego?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
używałeś? masz jakieś fotki z prac?
-
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Wesołych świąt, prezentów i pomyślności! I jeszcze raz zdrowia
-
Temperatura zewnętrzna na liczniku
poprostu spytałem. g17 dziś miałem na wierzchu jednak nie miałem z czego go podmienić. może po świętach to ogarnę. jednak w błędach go nigdzie nie wyrzuca za to pokazuje g17 ale nie wiem jeszcze gdzie znajdę jakąś wtyczkę z nim. muszę poszukać.
-
Temperatura zewnętrzna na liczniku
a co on ma do wskazań temperatury zewnętrznej? tempteratura na liczniku idzie chyba z g17, ale g89 sprawdzę też, bo klimatronik mi czasem wariuje dobra, już widzę, że to jednak z g89 idzie sygnał o temperaturze do licznika. jak znajdę czas to podmienię.
-
Temperatura zewnętrzna na liczniku
"półfis"
-
Temperatura zewnętrzna na liczniku
Na liczniku Jeagera wyświetlacz działa poprawnie, ale do momentu aż pokaże temperaturę. Teraz na dworze jest ok 10* a na liczniku pokazuje -40, czasem pokaże 5, czasem -1 itp, przy czym wyłącza się podświetlenie wyświetlacza (pod słońce widać wskazania). Kontrolki informacyjne działają poprawnie, jak wcisnę lewy przycisk to pokazuje kontrolki i chwilę temperaturę. G17 wykluczam, bo na klimatroniku pokazuje poprawną temperaturę. Błędów w liczniku nie ma. Co dalej sprawdzić?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
co myślicie o takim zestawie? http://showcarshine.pl/skora/626-gliptone-full-zestaw-do-zaniedbanej-skory-.html tapicerkę mam w dobrym stanie, bez mocnych pęknięć, bez przetarć, ale w rowkach widać, że jest brudna, chciałbym coś do wyczyszczenia, bo nikt tego chyba nigdy nie robił, impregnacja i żeby zmiękczyć skórę. No i żeby była matowa