Treść opublikowana przez michu93
-
Ostrów Wlkp i okolice
żyjo tu?
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
dobrze wiedzieć, że jeździ
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
w dolnym lewym rogu wlepa? moje byłe b5 pewnie
-
System operacyjny Android
Nie kapuje, ale ustaw tapetę taką samą jak ekran blokady i będziesz mieć to samo. no ustawiam tapetę i po oblokowaniu guzikiem jest chwilę to co ustawiam a za chwilę zmienia się na inne, nawet nie mogę zdążyć zrobić zrzutu ekranu. przełącza mi na taki ekran: a ma być ekran blokady bez tych skrótów po lewej, z zegarem sony, inną tapetą i odblokowywaniem przesunięciem palca od dołu...
-
System operacyjny Android
panowie, kupiłem xperie m4 i irytuje mnie jedna rzecz, nie mogę zmienić ekranu blokady. po zablokowaniu i odblokowaniu guzikiem pokazuje mi się ekran który ustawiłem ale po chwili zmienia się na stary ekran... może mi ktoś pomóc?
-
[B5 AJM] Quattro Ptyś /bi-xenon/170KM/AZEV/2.5"ex+dp
ja latałem do niemiec i po ich stronie z butem w podłodze gdzie tylko się dało, kilka takich tras zrobiłem i nic się nie działo a3 jeszcze wtedy, jedynie uszczelkę pod kolektorem wydmuchało
-
Ostrów Wlkp i okolice
witam cię kolego ja tez jestem z okolicygranowiec 1,8T na xenonie? sośnie granat avant 1.8t jednak nie zmieniła właściciela?
-
Ostrów Wlkp i okolice
ja tam nie wnikam, po co Cię interesował, jestem raczej tolerancyjny
-
Ostrów Wlkp i okolice
nie wiem, widziałem zdjęcie b6 na pos, pytałeś która część miasta. ten krawat często jeździ po osw
-
Ostrów Wlkp i okolice
kajak werbuje na fejsie kolejnego krawata z osw
-
Ostrów Wlkp i okolice
kto bogatemu zabroni
-
Ostrów Wlkp i okolice
coś Ty, chętnych mało i słabo z organizacją. a chcesz wpaść?
-
Ostrów Wlkp i okolice
Michal Raszewski to ty ? to ja
-
Ostrów Wlkp i okolice
nie da rady, żeby każdy kto ma a4 siedział na tym forum ale i tak nasz grono z okolicy się powiększyło w ostatnim czasie, bo jeszcze ze 2 lata temu to tu był kaju i ja, nawet jak był ktoś więcej to nie dawał znaków życia na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
panowie ogarniacie kogo to jest auto http://otomoto.pl/audi-a4-lift-C36137711.html ?
-
AJM z Tiptroniciem
bo nie ma co oglądać. nie wyszło nam razem. zamknąć proszę.
-
[B5 AEB] A4 B5 AVANT 1.8T QUATTRO OEM+
kusisz... zrób dobrą promocję i przyjadę zabrać
-
[B5 AEB] A4 B5 AVANT 1.8T QUATTRO OEM+
cena? ale pewnie nie w moim zakresie
-
Podejrzenie uszczelki pod głowicą.
teraz nic nie ubywa. jak nalałem po wymianie termostatu i wtedy raz co mi wywaliło to później już jest ok.
-
System operacyjny Android
panowie, co byście polecili w cenie do 1000zł nowego? ma być android, ekran 5-5.5", ma być głównie szybki, bo ma służyć do przeglądania neta i skype. w tej chwili mam m2 ale mam uszkodzony wyświetlacz i do dzwonienia tutaj mi starcza ale potrzebuję coś innego i zastanawiałem się nad t3 ale to ponoć to samo ale wolniejsze. doradzicie? m2 na skype śmiga w miarę dobrze, internet też przegląda się w miarę ok, ale może warto wziąć coś nowszego/lepszego.
-
Podejrzenie uszczelki pod głowicą.
Temat dotyczy 1.8 adr. w aucie był uszkodzony zbiorniczek wyrównawczy, więc go wymieniłem i zaczął mi się problem. kontrolka od płynu zapalała się po przejechaniu ok 10km, płynu nie wywalało jednak po odkręceniu korka wywalało płyn. wymieniłem termostat i problem kontrolki ustąpił, jeżdżę normalnie i nic się nie dzieje, 10km jeżdżąc do 5krpm i nie grzeje się ani nie zapala się kontrolka. jednak po przejechaniu się kilku km jak odkręcę korek od zbiorniczka to płyn wyrzuca. dodam, że wąż za termostatem po zagrzaniu auta nie jest gorący tylko ciepły, nie wiem jak bardzo ciepły powinien być. nie znam przeszłości auta, mam je od tygodnia.
-
Jaki zamiennik do zbiornika?
a może ktoś mi pomoże, mam przedlifta 97r i pękł mi króciec od przelewu, mam zbiorniczek od polifta i przełożyłbym go, tylko musiałbym kable od czujnika przelutować. ogarnia ktoś, który kabel w który pin?
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
ładne audi, skąd dokładnie jesteś bo widzę DOL a to w sumie moje okolice.
-
Ostrów Wlkp i okolice
zola, nie jestem z kalisza.
-
Golf 3 1.9 TD Potrzebuje pomocy :/
może się cofa paliwo?