Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
tak, w jarocinie albo witaszycach, pamiętam bo się jarałem Czyli to ja na pewno Cie uprzedziłem, dokładnie tak jak mówisz były to Witaszyce. Musiałeś mieć pecha, bo jak się umawiałem to dopiero po 2 dniach dotarłem dzień po sprzedaży chciałem się umówić, no ale nic, ja już znalazłem inne
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
tak, w jarocinie albo witaszycach, pamiętam bo się jarałem
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
a to Ty mnie wyprzedziłeś z zakupem tego auta jak dobrze pamiętam to kilka dni stało, jak zadzwoniłem to już było nieaktualne ładnie wygląda
-
A4 1.8 T Q - parktronic tył - piszczy /nie działa
z tego co doczytałem to 3 sekundowe piszczenie oznacza problem z komunikacją, po czym pdc nie działa, tak jak u mnie. Jeśli nie działa jeden czujnik to nie działa całość. Sprawdzić można nasłuc**jąc czujniki - sprawny wydaje jakiś cichy dźwięk - tykanie czy coś. Jutro sprawdzę, bo narazie to wyczytana teoria. wyciągałem dzisiaj czujniki, nie słychać z nich niczego raczej, będę dalej działał za tydzień.
-
A4 1.8 T Q - parktronic tył - piszczy /nie działa
mam to samo, jak sprawdzi©, czy czujnik jest sprawny?
-
Pomóżcie wygrać turnus rehabilitacyjny dla niepełnosprawnego Bartoszka!
Takie właśnie oskarżenia leciały w naszą stronę, prowadzący konkurs jednak stwierdzili, że wszystko jest ok. My już za dużo nie nadrobimy, kto mógł i chciał to pomógł, kto nie chciał tego nie zrobił, na nikogo nie naciskaliśmy ale może chociaż nagroda pocieszenia będzie
-
B8 TrOOOOp
Panie, Panowie - kto jeszcze nie kliknął a ma taką możliwość - zapraszam do pomocy! http://a4-klub.pl/index.php?/topic/340524-pomozcie-wygrac-turnus-rehabilitacyjny-dla-niepelnosprawnego-bartoszka/
-
B6 DIVISION
Kto jeszcze nie kliknął a może - zapraszam do pomocy! http://a4-klub.pl/index.php?/topic/340524-pomozcie-wygrac-turnus-rehabilitacyjny-dla-niepelnosprawnego-bartoszka/
-
Pomóżcie wygrać turnus rehabilitacyjny dla niepełnosprawnego Bartoszka!
jak najbardziej! zaznacz tylko, żeby klikano w like pod zdjęciem Każdy kto prowadzi jakiś fanpage może pomóc! Z każdego konta można raz udostępnić zdjęcie z informacją o zbiórce lajków! Za każde udostępnienie oraz polajkowanie - wielkie podziękowania! Dzięki za podpięcie! Lecimy dalej, bo konkurencja nie śpi, nawet nie wiem jak zrobili 1500 lików przez noc... masakra. Udostępniajcie i lajkujcie! Sprawmy małemu świetny prezent na mikołaja!
-
B6 DIVISION
kto prowadzi fanpage na fb divisionu?
-
Pomóżcie wygrać turnus rehabilitacyjny dla niepełnosprawnego Bartoszka!
nie mam pojęcia, gdzie Ci to wyskakuje? dobra już wiem. zdjęcie można tylko raz udostępnić na jednym profilu, ale wystarczy kliknięcie w "Lubię to!"
-
Pomóżcie wygrać turnus rehabilitacyjny dla niepełnosprawnego Bartoszka!
Siema! Mam niepełnosprawnego kuzyna - 6-letniego Bartosza, który boryka się z padaczką ogniskową lekooporną, opóźnienie psychoruchowe, zaburzenia odporności, w skrócie nie chodzi, nie mówi, jest z nim ograniczony kontakt niestety, wymagana jest ciągła rehabilitacja itp, ale do sedna - Bartosz bierze udział w konkursie Centrum Terapeutycznego "Uniquecenter", w którym może wygrać 5-dniowy turnus rehabilitacyjny. Proszę was o pomoc - każdy kto ma profil na Facebook'u - wystarczy kliknąć "Lubię to!" pod zdjęciem jego pracy. Szanse na wygraną są spore, bo zajmujemy teraz drugie miejsce, jednak potrzebna jest wasza pomoc żeby wygrać! Konkurs trwa do 6. grudnia, także jest jeszcze tydzień na objęcie prowadzenia! Wiem, że razem damy radę! Link gdzie klikamy "Lubię to!" - https://www.facebook.com/uniquecenter/photos/a.1075635762460456.1073741844.182167681807273/1080558811968151/?type=3 Link do profilu Bartosza na Facebook'u: https://www.facebook.com/prymasbartosz/info?tab=page_info Link do fundacji, gdzie Bartosz jest podopiecznym "Zdążyć z pomocą" : http://dzieciom.pl/podopieczni/11646 Można również udostępniać zdjęcie na swoim profilu oraz prowadzonych przez was fanpage'ach! Z góry dzięki za pomoc! Objęliśmy prowadzenie! Ale klikamy dalej Wiedziałem, że na Was można liczyć!
-
B8 TrOOOOp
Cześć! Liczę na waszą pomoc dla niepełnosprawnego Bartosza http://a4-klub.pl/index.php?/topic/340524-pomozcie-wygrac-turnus-rehabilitacyjny-dla-niepelnosprawnego-bartoszka/
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Siema! Pomożecie wygrać? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/340524-pomozcie-wygrac-turnus-rehabilitacyjny-dla-niepelnosprawnego-bartoszka/
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ostatnio często mam okazję jeździć kumpla golfem iv 1.9 90km 99r, na liczniku widnieje teraz 111000km kupował go osobiście od niemca jak miał niecałe 70kkm 3 lata temu (mieszka i pracuje w de), wszystko w oryginale. ale i tak cieżko mi w to uwierzyć
-
Ostrów Wlkp i okolice
jeszcze raz, za 650zł oddaję komplet, mogę podrzucić Oleśnica, Ostrów, Kalisz, Pleszew
-
B6 DIVISION
no nie wiem czy to jest sub. pierwszy raz to widzę...
-
B6 DIVISION
siema krawaty co to jest tam na półce? przeglądam oferty i taki gadget mi wpadł w oko i ni chu chu wiem co to jest...
-
Ostrów Wlkp i okolice
może ktoś szuka felg? http://olx.pl/oferta/17-8j-et35-5x112-continental-sportcontact-2-ssr-225-45-CID5-IDbN0CH.html Kto jeździ kondomem srebrnym poliftem w esce? wczoraj widziałem późnym popołudniem na chopina przed fanaberią
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
afn w automacie 1998r 350 000 na liczniku, potwierdzone w serwisie, w zawieszeniu wymieniane 3 wahacze i przegub i wszystko z 1998r. z zewnątrz i wewnątrz wygląda świetnie, jedynie fotel kierowcy ma na boku zadzierający się materiał.
-
Ostrów Wlkp i okolice
Mateusz, w Międzyborzu znam gościa, co ma radia do audi, przywozi z niemiec, pisz na fb to podeślę Ci numer
-
Ostrów Wlkp i okolice
gabalo widziany dzisiaj w odolku o 10.30 z rynku w stronę poczty jechałeś, akurat z kajakiem przez tel gadałem i stałem pod wydziałem komunikacji - chyba już go nie ma
-
Ostrów Wlkp i okolice
ja znowu nie mam czym... ale jak coś będzie to może bym się pojawił
-
Ostrów Wlkp i okolice
widzę, widziałem Cię w Sośniach chyba pod abc dzisiaj koło 16