Treść opublikowana przez michu93
-
SPOTY OLEŚNICA
a co goniłeś go ? baa, nawet go wyprzedziłem
-
SPOTY OLEŚNICA
pany, kto to w okolicach Twardogóry jeździ srebrnym b5 sedan przedlift z ramkami klubowymi i oznaczeniami VR6?
-
Ostrów Wlkp i okolice
graty więc już wiesz jak cofać na łuku
-
Ostrów Wlkp i okolice
nie nie nie nie ja tyram ten tydzień od rana do wieczora/nocy
-
Siłownia
Steav - dzięki wielkie Jedno o czym zapomniałem a Reggi mi przypomniał - mam też uszkodzony bark, zwapnienie chyba, (po sporym upadku po roku poszedłem do lekarza bo mi bark wylatywał) bezinwazyjnie nic się nie zrobić ale od dłuższego czasu nic mi się nie dzieje. Jednak muszę na to uważać. Będę chciał skompletować sobie jednak jakiś zestaw hantelków, na pewno będzie lepiej. Ogarnę sobie na spokojnie jak, które ćwiczenia robić i będę działał
-
Ostrów Wlkp i okolice
już jechać?
-
Ostrów Wlkp i okolice
dziwne masz zboczenia, ale czasem i tak bywa przypomnij mi się jutro, to Ci wrzucę fotkę co pompa ABSu w polówce wykrzaczyła, reszte co Grzesiu chciał, to tam pokasowałem ja kiedyś kasowałem ten błąd absu ale nie pamiętam co to było jednak błąd wraca po przejechaniu się. Ojciec mi wszystko powiedział, dzięki
-
Ostrów Wlkp i okolice
No to uj, trudno Wysłane za pomocą Xperia Pany, pilnie AFN na części potrzebny - obudowy rozrządu na gwałt i wczoraj potrzebne!
-
Siłownia
Praca 10-13 godzin w ogrodnictwie - chodzenie z miejsca na miejsce, jeżdżenie wózkiem itp Ale co do sprzętu to mam na tyle małe mieszkanie, że ławeczka nie wchodzi w gre. Hantle prędzej. [email protected] Co do godzin pracy to jeszcze zaznaczę, że od 4-7 rano do 17-max 20, latem mam trochę luźniej.
-
Siłownia
przybrać i rozplanować to chciałbym przy tym sylwetkę ćwiczyć będę wdzięczny!
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Dźwięk to zmień sobie poprzez wycięcie katalizatora i ewentualnie środkowego tłumika oraz nowe złącze elastyczne. Nie ma sensu moim zdaniem kombinować z tłumikiem basowym do diesla. Zmień sobie końcówki tylko, na b5b jak spytasz to dowiesz się jakie - połowa battalionowców ma takie same
-
Siłownia
Panowie, może wy mi pomożecie Mam 23 lata 176cm wzrostu i 60-62kg. Chciałbym trochę przybrać na wadze, ale nie wiem jak to zrobić, jem często ale w normalnych ilościach ale mam szybką przemianę materii. Kolejna sprawa - chętnie trochę poćwiczę, jednak pracuję w DE na wiosce, nie mam tam za bardzo warunków na to, jednak co i jak, że tak powiem domowym sposobem mogę ćwiczyć? Szczerze mówiąc nie znam się na tym, kilka razy z kumplem jak jeszcze byłem w PL na stałe, ćwiczyliśmy na siłce, jednak nie było to zbyt systematyczne. Pompki, brzuszki jakieś bieganie? Wiem, ze jak sam się za to nie wezmę to nie poprawię mojej kondycji
-
Błąd hamulców przy odpalaniu z wykrzyknikiem na czerwono
słaby aku też daje taki sygnał chyba
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
mam 225 na wykończeniu, ale myślę o 215, bo w koleinach jest średnio, kiedyś miałem 215 na 7.5J chyba i jeździło się luz, ale to na a3 było.
-
Naklejka z rejestracją na szybie.
każda firma która wymienia szyby ma całkiem wygodne nożyki (jak żyletka ale z tępym zakończeniem do trzymania), wszystko schodzi i nie rysuje szyby. jak kiedyś wymieniałem szybę to mi dali kilka takich, zawsze się przydadzą
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
te 17" masz jakie szerokie? i jakie opony na nich masz? mam te same 8J 225/45 i myślę czy nie wrzucić ewentualnie 215/45
-
System operacyjny Android
można przywrócić ustawienia fabryczne z poziomu komputera? jeśli tak to jak to zrobić? pacjentem jest xperia m4 z uszkodzonym wyświetlaczem.
-
[a4 b5 AJM] siwa dama by Piotras
wrzuć normalnie te zdjęcia w [/img] bo reklamy tam są tragiczne. ładnie wygląda, ja tym silnikiem nie umiem zejść poniżej 6l
-
A4-KLUB.GERMANY
siema, jak coś to ja pracuję pod Hamburgiem w Ochsenwerder dokładnie
-
Cięcie sprężyn :)
kumpel w w201 kiedyś ucinał dwa zwoje chyba, ciągle gaz w podłogę, ostre zakręty, bączki itp - 4 lata temu a auto jeździ u kogoś innego i do dzisiaj bez problemu ale springi do cięcia dawał nówki.
-
Do kiedy jest obowiazek jazdy w Niemczech na oponach zimowych
no ciekawe, ja pod koniec lutego jadę do Hamburga i będę wracał gdzieś koło czerwca-lipca - nie uśmiecha mi się zbytnio lecieć na zimowych
-
Ceny paliwa marzec 2026
3,62 ON Orlen w Ostorwie wczoraj
-
Ostrów Wlkp i okolice
Ja jednak będę. Mateusz dzwoń do mnie jak będziesz jechał 697183017, Kaju jedziesz też? Wysłane za pomocą Xperia
-
Ostrów Wlkp i okolice
No może być 16 Wysłane za pomocą Xperia Ja jednak nie dam rady się pojawić... Wysłane za pomocą Xperia
-
Ostrów Wlkp i okolice
Ja przed 15 na pewno nie pojawię się Wysłane za pomocą Xperia