Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
ładnie się prezentuje teraz, ale klamki w kolor by się przydały
-
Domykanie szyby-po zasunięciu sama sie troszke odsuwa.
plastikowe uchwyty nadpęknięte i gdzieś haczą, lub linka się przerwałai drucik haczy - powstaje opór i silniczek cofa jeśli nie rozbierzesz boczka co jest banalnie proste to pewności miał nie będziesz
-
[B5 1Z] A4 TDi
a co jest niefajnie, bo nie widzę chyba, rejka jedynie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
fajnie, że znowu w kupie, a że seria... można robić wszystko dookoła, ale puki koła się nie założy dobrego to cała praca nie daje efektu... ale na wiosnę doyebiesz dobre koło to będzie dobrze
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
ja nie mówię, żeby się wstydzić nitra, nie jestem przeciwnikiem lpg ale ze względów estetycznych schowałbym przełącznik
-
jak zrobić żeby to ładnie grało w Avancie?
2x RCA przecież starczy na przód + sub, 3x rca to jeśli już jednak (średnio potrzebny) tył ktoś chce montować
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
eee, ja bym proponował żebyś wrzucił zdjęcie za dnia, bo teraz to jest wyostrzone fleszem. w dzień może to jako tako będzie wyglądało, ale mam zastrzeżenia do umiejscowienia przełącznika nitra i cb ale z klimatronikiem naprawdę przegiąłeś, lepiej będzie jak cały będzie nieoklejony
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
gdzie mi do jeleniej... całkiem nie moje strony
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Różnicę w trakcji to pewnie czuć dopiero na mokrym/oblodzonym, na zimę to bym sobie spowrotem rwd sprawił, albo najlepiej awd
-
Podgrzewane dysze spryskiwaczy!!!
przy spryskiwaczach pod maską powinny iść kabelki do dysz, jak są to znaczy, że są grzane.
-
Zerwanie umowy z Cyfrowym Polsatem
Siema! Chciałbym skorzystać z okazji możliwości zerwania umowy z CP w związku z usunięciem kanału LOVE TV, poprostu oferta tego dostawcy mnie nie satysfakcjonuje, POK jest na mega niskim moim zdaniem poziomie, kanałów tyle co kot napłakał, za wszystko dopłacić trzeba dosyć dużo, już nie wspomnę, że wypożyczalnia VOD to jest jakieś nieporozumienie... dostałem ofertę z nc+, która bardzo mnie satysfakcjonuje i chcę się tam przenieść. W związku z usunięciem gwarantowanego programu LOVE TV w pakiecie familijnym mogę zerwać umowę bez konsekwencji i moje pytanie jest takie - czy w takim przypadku również obowiązuje mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia czy jednak mogę prosić o rozwiązanie umowy z najbliższym okresem rozliczeniowym? wiem, że lepiej byłoby zadzwonić i się wypytać, jednak tak jak wspomniałem POK jest na naprawdę niskim poziomie - dodzwonić się do nich to jest pół godziny oczekiwania... czy ktoś się w tym orientuje może?
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
no coś w tym stylu, bo tą ramkę mam podrapaną całą... jak ci się twoje fotele nie podobają to możemy się zamienić albo szukaj jakiejś jasnej skórki
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
ok, dzięki, może ja się zabiorę za to, tylko mnie będzie interesował czarny połysk
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
moim zdaniem średnio to będzie wyglądało, ogólnie w a4 jest większe pole do popisu, bo w a3 to w zasadzie można sobie zrobić tak jak wyżej konsolę i kawałek tunelu a w a4 jeszcze listwy dookoła i to się lepiej zgrywa. w a3 właśnie jakiby nie był kolor to wygląda jak zaczęte i nieskończone jak możesz to sprawdź ile tam ci folii pójdzie na to
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
to daj jakąś fotę, im szybciej usłyszysz - bleee tym szybciej ściągniesz
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
zdrowo by było
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
kt5 są lipne, tzn napewno nie do tego auta. kt7 już lepsze, ale mi się średnio to koło podoba
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
stawiam na kt4 chyba,że kt1
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
u mnie to samo, ale co z tego jak na drodze śniegu nie ma
-
[8L AHF] Audi a3 8l
niby nie, ale jednak 6 biegowa skrzynia i 270nm daje mu szanse wiem, że kata nie miał. ja mam kata, który mnie irytuje, bo przy rozpędzaniu z 2 biegu od 1400rpm to ja musiałem poczekać do ok 1700rpm a on poszedł odrazu, później go dogoniłem i szliśmy równo ale ja za nim, bo nie miałem go gdzie wyprzedzić tzn kaju twierdzi, że zbyt dobrze się zbiera na niskich obrotach, ja jednak uważam, że nie mniejsza z tym ---------- Post dopisany 16-11-2013 at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany 12-11-2013 at 13:39 ---------- i zima wleciałe, komplet fuldy 185/65 ---------- Post dopisany 22-11-2013 at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 15:54 ---------- kat out dla mnie jest różnica, a jutro na trasie cały nagar musi wyrzucić
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
a tam z tyłu są też 13cm? bo ja nie mam tylnych wcale.
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
a ja mam jeszcze taakie pytanie odnośnie auta, co robiłeś z audio?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
ja po wrocku jak jeżdżę to z reguły głównymi drogami także mogę być nieświadomy wszystkiego
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dobrze wygląda ta zespawana dokładka z tyłu
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
wrocek całe szczęscie już ma lepsze drogi teraz niż kiedyś, moim zdaniem lepsze niż poznań