Treść opublikowana przez michu93
-
[8L AHF] Audi a3 8l
a co, twoja tęskni za czymś? przeca moja ma ledwo 20 lat, z czego studentem to jestem dopiero od miesiąca
-
Problem z odpalaniem?
sory, że tak opisuję, ale kompem to narazie tyle potrafię zrobić. a mechanicy z okół to tragedia, pojadę "umawiamy się na zadzwoń jutro" i tak za czymkolwiek kierwa czekam ostatnio miesiącami, jakbym za darmo chciał żeby mi zrobili... odkręcę klemę od rozrusznika i co ma się stać? przecież nie odpalę wtedy chyba
-
[8L AHF] Audi a3 8l
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:grin: tyś miał na święta zjechać dopiero, plany się zmieniły?
-
[8L AHF] Audi a3 8l
- [8L AHF] Audi a3 8l
Poważnie mówisz? no a czemu?- Problem z odpalaniem?
Mam jakiś dziwny problem z moim tdi. Rano jak wsiądę i chcę go odpalić to ma ciężko zakręcić, tak jakby aku był słaby ale odpala, ale za drugim, trzecim, dziesiątym razem już na strzała. Czy zimny czy ciepły pali na strzała. Jednak czasami ma tak, jakby był pusty aku, przekręcam kluczyk i... nic, licznik się kasuje, godzina też, przerkęcam jeszcze raz i na strzała znowu pali. Nie mam pojęcia co to może być. Vaga podpinałem to błędów w silniki nie pokazało. Jakiś czas temu regenerowałem przekaźnik 109, ale to chyba nie będzie miało wpływu. Myślałem nad rozrusznikiem, albo kąt wtrysku, co wy na to?- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
oo dobrze wiedzieć- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
a te ori lotki to są klejone czy przykręcane? bo kiedyś patrzyłem i widziałem, że dziury na klapach po lotkach były...- [ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
ogarniaj ogarniaj- Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
ostatnio na allegro wisiał srebrny zderzak tylny od s za 300zł w wydawało się dobrym stanie, jedno mocowanie było nadłamane. progi też były za 260zł komplet chyba ale już nie w kolorze.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema xd już w poznaniu jestem. Jaką budę do spania mamy to tragedia... Po weekendzie wrzuce jakies foto...- Muzyka w naszych autkach
- [8L AHF] Audi a3 8l
no to na wiosnę- [8L AHF] Audi a3 8l
a takie coś- [8L AHF] Audi a3 8l
lexus led- [8L AHF] Audi a3 8l
nie będzie poliftów, jest inny plan- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ty coś wiesz? kuhwa my nic nie wiemy, bo nas więcej nie było niż byliśmy mów mi co, gdzie, jak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłbym przekonany, że jest odwrotnie, w takim razie sory za wprowadzenie w błąd- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to nie o mnie chodzi, ale np w 195/65/15 i 215/45/17? tak z ciekawości teraz pytam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nic się nie zmienia?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rafciu tylko domówki i parapetówy ja za klubami też nie jestem, ale reszta chce do klubu no to ja nie będę siedział w hotelu jak pista bo ja w ogóle nieśmiały jestem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak myślisz, skoro zmienia się wysokość? Myślę że tak, ale wole się upewnić. to dobrze myślisz ---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ---------- panowie, co sądzicie o "słodowni" albo "czekoladzie"? w czekoladzie ponoć drogoo... albo coś innego ciekawego najlepiej okolice starego browaru- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jak myślisz, skoro zmienia się wysokość?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
arek co to za 190 się poruszasz?- [8L AHF] Audi a3 8l
masz na myśli dziury? ani mi nie mów 3 razy składałem... na forum a3 po zmianie lamp też tak mają i jeden gdzieś sobie to jakoś ułożył, podkłądając coś gdzieś ale na tym "coś, gdzieś" moje info się kończy. zderzak siedzi na swoim miejscu, lampy też a dziury z obydwu stron. myślę już nawet, żeby dać zderzak nad ślizgi. ale dopiero w przyszłym tygodniu będę miał czas się tym zająć. ---------- Post dopisany 24-10-2013 at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2013 at 18:59 ---------- docelowo chciałbym zrobić polift ale z czarnym migaczem i wstecznym z paskiem - [8L AHF] Audi a3 8l