Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
mówisz, że tyle roboty z elektryką? dałbyś zdjęcia
-
[ALL B5] Problem z otwieraniem elektrycznym tylnych szyb
Po włączeniu gasną. Edit. przeczytałem "po wyłączeniu blokady", sory
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
nie wiem jak to jest zrobione. ubezpieczenie jest na jedną osobę o ile dobrze pamiętam, nawet jeśli jest współwłaściciel. Dane współwłaściciela są wpisywane w system, ale na ubezpieczeniu chyba widnieje tylko jeden właściciel. Po za tym, dalej nie rozumiem jak masz to zrobione. Skoro tak można to każdy nowy kierowca brałby ubezpieczenie na starego sąsiada, bo byłoby taniej...
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
nie musi przepisywać na siebie, ale ciekaw jestem w jaki sposób OC jest opłacone na twojego ojca jak właścicielem jest kto inny, ktoś zupełnie nawet nie związany z twoją rodziną (co i tak nie ma znaczenia). Może jednak nie pamiętasz, że umowa była spisywana?
-
[ALL B5] Problem z otwieraniem elektrycznym tylnych szyb
jesteś pewien? bo ja jestem pewien w 100%, że tak nie jest. Przyciski się świecą kiedy są aktywne, w momencie wyłączenia ich blokadą, przyciski gasną. Oczywiście mówię tu o przyciskach w tylnych drzwiach.
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
w jaki sposób powiedz mi OC może być na twojego ojca? oc może być tylko na właściciela pojazdu z tego co wiem dlatego zapytałem o OC domyśliłem się, ale nic na ten temat nie pisał więc przyjąłem że jest na poprzedniego właściciela
-
[B5 AHU] żabka
lipa bez pełnego pakietu by była jak dach to i lustra na czarno
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
w jaki sposób powiedz mi OC może być na twojego ojca? oc może być tylko na właściciela pojazdu z tego co wiem
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
no u kajtka jest bardzo ładnie, ale musi być przyciemniony środek
-
[B5 AHU] żabka
bardzo ładne autko powiedz mi jak ten głośnik ci gra? to jest ten 1100W czy 1200W? i jaki wzmak masz pod to?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
łukaszu - skromne pytanko - jakiś produkt do usunięcia soków z drzew iglastych (prawdopodobnie)? coś małego i do użycia ręcznego
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
nie spodoba się
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
tak
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
te red white są średnio ładne. te ciemne są jak już ładniejsze
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
kolega na forum ma za 200zl oryginały po II lifcie
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
zakładaj polifty ew. takie jak ma kolega Klajtekkk21
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
już ma tak napisane powyżej, czekamy na więcej informacji
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
ja tu jestem od początku moich przygód z audi i bardzo się z tego cieszę a swojego mentora tutaj nie ma, z każdego po trochu czerpię inspirację do tego dochodzą jeszcze moje pomysły
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
ale kolega niech się określi, czy spisywał umowę czy nie? bo skoro nie spisywał i kupił samochód (dając za niego choćby 10000zł) to teraz musi liczyć że ma dobrego kolegę
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
jeżeli ma umowę z poprzednim właścicielem to przy sprzedaży daje oryginał tej umowy na potwierdzeie nowemu właścicielowi tak jak pisałem powyżej. i to jeżeli poprzedni włąściciel wyrejestrował samochód. jeżeli wyrejestrował to go nic nie obchodzi co z tym autem się będzie działo. już nie jest jego od dnia zawarcia umowy (a ma 30 dni na wyrejestrowanie pojazdu). [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 20:43_________________________________________________ jeżeli nie wyrejestrował i ty nic nie opłacałeś to tak będzie najlepiej. ale jeśli wyrejestrował albo ty coś opłaciłeś już to raczej tak nie rób.
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
skoro dowód jest na niego to Ty nie masz co umowy spisywać ,bo wedle prawa nic Ci do tego auta umowe spisuje właściciel pojazdu z kupujący ,a nie użytkownik z kupującym ale skoro jest umowa oraz opłacił skarbowy a poprzedni właściciel wcześniej wyrejestrował to właścicielem samochodu jest soczeklol123
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
no o autko musisz trochę zadbać ale plany dobre idź w tym kierunku, zresztą armistead ci nie pozwoli iść w innym
-
[INNE] pomoc w sprawie umowy o auto
kupujący podpisuje umowę normalnie z tobą i ty dodatkowo oddajesz mu oryginał umowy z poprzednim właścicielem. Zrób sobie kopię na wszelki wypadek. Ale musisz mieć opłacony urząd skarbowy, inaczej sprzedać nie możesz.
-
[ALL] Quattro a rozmiar opon
To chyba ty chcesz sobie nabić posty, bo wątek założony jest w nieodpowiednim dziale (w dziale o oponach licznik nie bije) a po drugie skoro nie potrzeba ci nabijania postów to po co zakłądasz nowy wątek zamiast poświęcić 5 minut i poszukać? Tyle z mojej strony. Sory za OT. Wg. mnie temat do śmietnika.
-
[ALL B5] Skrzynia automat i holowanie drugiego auta linka...
dokładnie. lecz ja bym mimo wszystko nie ryzykował. a co do holowania auta z automatem to wiem tylko, że można odholować małą odległość (kilka km co najwyżej) i to nie przekraczając 40km/h.