Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. mówisz, że tyle roboty z elektryką? dałbyś zdjęcia
  2. Po włączeniu gasną. Edit. przeczytałem "po wyłączeniu blokady", sory
  3. nie wiem jak to jest zrobione. ubezpieczenie jest na jedną osobę o ile dobrze pamiętam, nawet jeśli jest współwłaściciel. Dane współwłaściciela są wpisywane w system, ale na ubezpieczeniu chyba widnieje tylko jeden właściciel. Po za tym, dalej nie rozumiem jak masz to zrobione. Skoro tak można to każdy nowy kierowca brałby ubezpieczenie na starego sąsiada, bo byłoby taniej...
  4. nie musi przepisywać na siebie, ale ciekaw jestem w jaki sposób OC jest opłacone na twojego ojca jak właścicielem jest kto inny, ktoś zupełnie nawet nie związany z twoją rodziną (co i tak nie ma znaczenia). Może jednak nie pamiętasz, że umowa była spisywana?
  5. jesteś pewien? bo ja jestem pewien w 100%, że tak nie jest. Przyciski się świecą kiedy są aktywne, w momencie wyłączenia ich blokadą, przyciski gasną. Oczywiście mówię tu o przyciskach w tylnych drzwiach.
  6. w jaki sposób powiedz mi OC może być na twojego ojca? oc może być tylko na właściciela pojazdu z tego co wiem dlatego zapytałem o OC domyśliłem się, ale nic na ten temat nie pisał więc przyjąłem że jest na poprzedniego właściciela
  7. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    lipa bez pełnego pakietu by była jak dach to i lustra na czarno
  8. w jaki sposób powiedz mi OC może być na twojego ojca? oc może być tylko na właściciela pojazdu z tego co wiem
  9. no u kajtka jest bardzo ładnie, ale musi być przyciemniony środek
  10. michu93 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo ładne autko powiedz mi jak ten głośnik ci gra? to jest ten 1100W czy 1200W? i jaki wzmak masz pod to?
  11. łukaszu - skromne pytanko - jakiś produkt do usunięcia soków z drzew iglastych (prawdopodobnie)? coś małego i do użycia ręcznego
  12. te red white są średnio ładne. te ciemne są jak już ładniejsze
  13. kolega na forum ma za 200zl oryginały po II lifcie
  14. zakładaj polifty ew. takie jak ma kolega Klajtekkk21
  15. już ma tak napisane powyżej, czekamy na więcej informacji
  16. ja tu jestem od początku moich przygód z audi i bardzo się z tego cieszę a swojego mentora tutaj nie ma, z każdego po trochu czerpię inspirację do tego dochodzą jeszcze moje pomysły
  17. ale kolega niech się określi, czy spisywał umowę czy nie? bo skoro nie spisywał i kupił samochód (dając za niego choćby 10000zł) to teraz musi liczyć że ma dobrego kolegę
  18. jeżeli ma umowę z poprzednim właścicielem to przy sprzedaży daje oryginał tej umowy na potwierdzeie nowemu właścicielowi tak jak pisałem powyżej. i to jeżeli poprzedni włąściciel wyrejestrował samochód. jeżeli wyrejestrował to go nic nie obchodzi co z tym autem się będzie działo. już nie jest jego od dnia zawarcia umowy (a ma 30 dni na wyrejestrowanie pojazdu). [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 20:43_________________________________________________ jeżeli nie wyrejestrował i ty nic nie opłacałeś to tak będzie najlepiej. ale jeśli wyrejestrował albo ty coś opłaciłeś już to raczej tak nie rób.
  19. skoro dowód jest na niego to Ty nie masz co umowy spisywać ,bo wedle prawa nic Ci do tego auta umowe spisuje właściciel pojazdu z kupujący ,a nie użytkownik z kupującym ale skoro jest umowa oraz opłacił skarbowy a poprzedni właściciel wcześniej wyrejestrował to właścicielem samochodu jest soczeklol123
  20. no o autko musisz trochę zadbać ale plany dobre idź w tym kierunku, zresztą armistead ci nie pozwoli iść w innym
  21. kupujący podpisuje umowę normalnie z tobą i ty dodatkowo oddajesz mu oryginał umowy z poprzednim właścicielem. Zrób sobie kopię na wszelki wypadek. Ale musisz mieć opłacony urząd skarbowy, inaczej sprzedać nie możesz.
  22. To chyba ty chcesz sobie nabić posty, bo wątek założony jest w nieodpowiednim dziale (w dziale o oponach licznik nie bije) a po drugie skoro nie potrzeba ci nabijania postów to po co zakłądasz nowy wątek zamiast poświęcić 5 minut i poszukać? Tyle z mojej strony. Sory za OT. Wg. mnie temat do śmietnika.
  23. dokładnie. lecz ja bym mimo wszystko nie ryzykował. a co do holowania auta z automatem to wiem tylko, że można odholować małą odległość (kilka km co najwyżej) i to nie przekraczając 40km/h.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.