Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
u nas można zrobić bezpieczne zakupy chyba tylko z tymi, którzy są wiarygodni jako użytkownicy kilkunastu się takich znajdzie armi - powodzenia w rozstrzygnięciu sprawy
-
[B5 ABC] Podwójny wydech robił ktoś ?
pablo - jakby wszyscy mieli jeździć z tym co fabryka dała to wybacz.. trochę wyobraźni trzeba mieć a nie mieć to samo co setki innych...
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
właśnie, naucz się, stary dziadu ty... p.s. to wcześniej miałeś chinola a teraz jakiegoś ori założyłeś, tak?
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
ja nie kłamiem ;( nie ma to jak trytytki
-
[ALL B5] Problem z otwieraniem elektrycznym tylnych szyb
no to wina nie wiem czy może być w tym zamku, nie wiem jak to tam jest sterowane dokładnie. niech się tu teraz jakiś elektronik wypowie
-
Niskotonowy - Lanzar Max a może JBL 1202D z USA?
parametry i cenę bym chciał na pw [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 10:37_________________________________________________chyba jednak wezmę tego dżeJBieLa brać?
-
[ALL B5] Problem z otwieraniem elektrycznym tylnych szyb
no to może poprostu odblokuj tylne szyby tym przyciskiem? i powinno działać. bo nie napisałeś czy tak próbowałeś a jak są szyby zablokowane to są właśnie takie skutki jak opisałeś
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
właśnie widzę, że jest fajny naciąg
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
możesz napisać jakie masz oponki na tych 17"?
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
kuzyn miał puszczone tunelem środkowym razem i też było ok. także... może jakieś minimalne różnice nieodczuwalne są..
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
panowie to nie ten wątek do takich rozmów
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
ja to miałem zamiar dawno zrobić lepiej będzie by Cypis, Idea Michu o to to.
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
:bicz3:
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
tak tak.. znowu mój pomysł ty lepiej zrób nagłówek nie "by Cypis" ale "by michu"
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
no właśnie problem w tym że nie ma szwu ni ma
-
[B5 AFN] LZ9U projekt skonczony.
te 17 były ładniejsze wg. mnie ładne auto i jest o co dbać p.s. czy czasami kiedyś nie prezentowałeś nam już tego samochodu?
-
[B5 AEB] Cztery łapy, cztery łapy.. Nowa felga!
ja pierdziuuuu, czy wszyscy muszą tak ludzi denerwować z tym za***nym Q? inni też by chcieli to mieć ładna bryszka
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
ale na dobrą sprawę spali wam połowę tego co mój adr... michu...my za ON tez placimy 5 zita za liter ;(
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
przez te pudełka słabo widać wzór felgi :gwizdanie: ja mogę ci powiedzieć w tajemnicy, że jest okrągłe, ale ciiiii.
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
tym i tym jeździ się dobrze, choć dalej lubię dizla. zresztą, mi do lansu mi potrzeba osiągów
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
koło doopy mi to lata niech się śmieją
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
przesłuchanie to jest? jest PB to niech będzie PB. [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 18:24_________________________________________________a na przyszłość jakbym miał kupić coś innego to wybrałbym 1.8t najlepiej q i w tipie.
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
niestety, płacę za wahę jak pospolity polak - koło pińciu złotych za liter...
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
leję opał na pół z wodą trochę jeszcze nasikam i nawet zapach benzyny się robi, także nikt mi nic nie zarzuci
-
[B5 ADR] pierwszy benzyniak by michu93. - audio :]
to zmień teraz avatrka nie, avatarek zostaje bo mam też diesela na podwórku