Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarfab0511

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarfab0511

  1. hmm ale ten kanal pokazuje poziom czy nie?
  2. dzieki za odpowiedz ja dzis podłaczyłem kompa i w kanale 17 grupa 07 pokazało mi oil level 440 a kiedys jak tu patrzyłem bylo oil level 340. Czy to oznacza ze olej wzrosł czy od czego to jest?? ---------- Post dopisany 09-10-2013 at 08:15 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2013 at 12:42 ---------- nikt nie pomoze?
  3. jarfab0511 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam dzis sprawdzalem poziom oleju i nie jestem pewien czy wzrosł mi czy nie;/ ciezko na tych naszych miarkach precyzyjnie okreslić, czy VCDS pokaze poziom ilosc oleju?? czy nie?? moze ma ktos inny sposob jak okreslic precyzyjnie poziom oleju?
  4. wielkie dzieki za szybka odpowiedz
  5. jarfab0511 opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    witam mam pytanie czy uchwyty isofix pasuja od audi a4 b6 passata tourana czy golfa 5 do audi a4 b7?? i czy potrrzebne sa dodatkowe jakies przeróbki czesci czy wystarczy kanape podniesc przykrecic i pasuje?? czy kanapa jest inna?
  6. środkowy tłumik zawsze moge wyciac i wstawić- przedłużyc rure zgadza sie?
  7. jaki koszt tych osłon zabudowy komory? czy moge prosic o nr tych czesci?
  8. ok wielkie dzieki:) czyli rozumiem ze nawet z audi 2,5 B6 tez pasuje?? mowie to o napedzie tylko na przednia os
  9. witam chciałbym założyć podwójny wydech do swojej audi. Pytanie czy wydech musi pochodzic z silnika 2,0 czy moze byc od 2,7 lub 3,0?? i czy moze być od quattro?? czy duzo jest zachodu przeróbki??
  10. jarfab0511 odpowiedział(a) na minios temat w 2.0TDI
    Najlepiej kolego jak wyciagniesz jeden pompowtrysk i spiszesz z niego numer symbol i taki sam musisz szukac do kompletu. Pewne ze to pompowtrysk?? Warto czasem zamienic kolejnosc pompowtrysków i sprawdzic. Np gdy kuleje 1 wtrysk to zamien go z 4 i sprawdz czy nadal pokazuje 1 czy teraz 4 jak zmieni na 4 to wiesz ze pompowtrysk a jak nadal 1 to wtedy moze byc gniazdo wyrobione, cos z elektryka i inne
  11. jarfab0511 odpowiedział(a) na huggy temat w 1.9TDI
    pompa vacu sprawdzałeś?? moze układ paliwowy zapowietrzony paliwo sie cofa?? probowales zapalc na odpietym czujniku temp wody?? wtedy auto dostaje duza dawke paliwa i powinno lepiej zapalic
  12. no slicznie sie prezentuje zrob opis jakie wyposazenie motor modyfikacje ciekaw jestem jak spalanie w miescie?
  13. mam taki czujnik ale od silnika 1,9 dowiedz sie czy pasuje jak tak to moge Ci sprzedac
  14. fotele pasuja bezproblemowo nawet angielski fotel pasazera u Ciebie bedzie fotelem kierowcy bedzie bardziej zadbany:) chyba ze bedziesz mial fotele z pamiecia ustawienia wtedy zaczynaja sie problemy:) a tak wszystko pasuje
  15. witam dzieki za szybka odpowiedz jutro nie dam rady sprawdzic ale w czwartek napewno sie do tego zabiore, podejrzewam ta wtyczke na tłoczku gdyz ta z tyłu schowka sprawdzalem jak zmieniałem żaróweczke:)
  16. Witam mam w swojej audi podswietlany schowek, problem w tym ze nie działa;) sprawdziłem żaróweczke wymienilem na nowa i nic nie swieci, czy ma osobny bezpiecznik?? gdzie szukac przyczyny?
  17. Patrzyłem nie ma nic do navi zdj zrobie moze pozniej jak bede miał chwile wolna
  18. Nani nie było fabrycznie. W podłokietniku mam uchwyt na telefon ale on chyba nie stanowi tu problemu gdyż telefon łaczy sie bezproblemowo problem w tym ze ja nikogo nie słysze;/ nie wiem czy ktos wczesniej zalozyl sobie dodatkowy głośnik pod kierownicą jego tez sprawdzałem i jest sprawny, w radiu mam ustawiony glos na prawy i lewy glosnik i na maxa, i nadal cisza. Radio samo sie wycisza jak telefon dzwoni, moge odbierac multifunkcja, jedynie brak glosu;/
  19. witam wszystkich:) W mojej audi mam fabryczny zestaw BLUTEK radio concert II. Telefon nokia e52zestaw łaczy sie odrazu po wejsciu do auta, ksiażke telefoniczna kopiuje na FIS, dzwoni wszystko pieknie ale problem jest w tym ze ja nikogo nie slysze a inni mnie słysza;/w ustawieniach radia sprawdzałem wszystko niby mam ustawione OK nie wiem w czym problem dodam ze zestaw był sprawdzany na innych telefonach i tez ten sam problem;/ czyktos pomoze ?? jestem ze szczecina jakby ktos chciał pomoc
  20. jarfab0511 odpowiedział(a) na piotrekw temat w 1.9TDI
    probowales zapalic na odpietym czujniku temp wody?
  21. kolego jak wywaliłes te pomarańczowe kierunki?
  22. jarfab0511 odpowiedział(a) na piotrekw temat w 1.9TDI
    odepnij czujnik temp wody i sprobuj wtedy . Stawiam na dawke paliwa
  23. jarfab0511 odpowiedział(a) na piotrekw temat w 1.9TDI
    stawiałbym na rozrusznik i na dawke paliwa miałem to samo w golfie 5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.