Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarfab0511

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarfab0511

  1. jarfab0511 odpowiedział(a) na piotrekw temat w 1.9TDI
    rozrusznik moze krecic jak szalony ale szczotki i tuleje moga juz być do wymiany, druga rzecz akumulator za słaby i ostatnia to dawka rozruchowa paliwa. Najlepiej sprawdz odpinajac czujnik temp wody przejedz sie zagrzej auto i wtedy sprobuj odpalic na odłaczonym czujniku jak zapli od strzała to dawka paliwa.
  2. Radio mam na maxa podgłośnione , sprawdzałem to na kilku tel. Nokia e 52, samsung galaxy s2, sony xperia z i inne, wszedzie to samo wszyscy mnie słysza a ja nikogo;/ jak mam sprawdzic nr modułu?
  3. Piękne auto:) chyba max wyposażenie jakie można sobie wyobrazić i wymarzyć . Powodzenia i bezawaryjności:)
  4. jarfab0511 odpowiedział(a) na Rybens temat w 2.0TDI
    miałem taka sama sytuacje w golfie 5 i przejechalem jeszcze 200km bo wracałem z trasy kontrolka ciagle sie paliła pomaranczowa oleju dolałem na stan, czujnik sie swiecił bo sie przegrzał albo informuje stan lepkosci oleju, po wymianie oleju zgasło! i jest ok
  5. Witam mam mały problem z moim bluetooth. Mianowicie bluetooth działa znajduje telefon odrazu po przekreceniu kluczyka, łaczy sie, wszyscy mnie słysza problem jest w tym ze ja nikogo nie słysze;/ Czy ktoś moze mi pomóc gdzie mam szukać przyczyny? ---------- Post dopisany 04-09-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-09-2013 at 20:40 ---------- czy ktoś pomoze?
  6. ja BLB pali dobrze Ci na cieplym i zminym?
  7. wymieniane bylo w niemczech w aso Audi ceny nie znam ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- a jakie masz oznaczenie silnika?
  8. a z tyłu ma go wogóle nie być?
  9. witam mam podobny problem w swoim aucie mianowicie moj zestaw łaczysie bezproblemowo mnie słychac u innych jak dzwonie i mowie ale ja niestety nie słysze nikogo;/ czy ktos wiec co mam sprawdzic i gdzie??
  10. znaczki na liswach juz były jak kupiłem a z grila mi ukradli wiec dokupiłem i doczepiłem sam widze ze troszke za wysoko, zawieszenie w serwisie sprawdzałem i powiedziano mi ze mam takie oryginalnie i nazwali je sport-komfort (czerwone mam amortyzatory)
  11. jak sprawdzić ten czujnik? komputerem da rade?
  12. witam mam pytanie dotyczace tylnych lamp w naszych audi. Widziałem u kogoś na drodze tylne lampy ledowe , słyszałem ze pasuja od audi a6 model C6 czy to prawda?? jakies przerówbki czy wchodza bez problemów?
  13. Foty juz dodałem:) opis uzupełniony:) Dębno zachodniopomorskie. Mody jakie planuje w najbliższej przyszłości to napewno: 1) ciemne szybki:) 2)tylna dokładka na s-line 3) tylne lampy na led z audi a6 4) skórzana tapicerka s-line 5)
  14. Witam wszystkich na forum:) Chciałem sie pochwalić swoim nowym nabytkiem:) Audi a4 rok 2005 2,0 TDI 140KM -silnik BLB -skrzynia manualna 6 biegowa -czarny metalik -chromowane relingi, -chromowane listwy okien, -8 poduszek powietrznych -kolorowy FIS -pełna elektryka szyb, -podgrzewane lusterka -tempomat -multifunkcyjna kierownica skórzana trójramienna -czujnik deszczu -czujnik zmierzchu -BIXenony -światła przeciwmgielne przód i tył -Podświetlenie przestrzeni nóg z przodu i z tyłu -Ramka biegów i popielniczka w wersji alu -listwy wewnętrzne w wersji alu -ABS ESP -sportowe zawieszenie Sline -worek na narty -domykanie szyb z pilota -centralny zamek -klimatronik dwustrefowy -podgrzewane fotele -elektrycznie sterowane fotele -fotele kubełkowe -zestaw głośnomówiący w podłokietniku -Bluetooth -koła aluminiowe 17" -bez ogranicznika prędkości fabrycznie -pakiet oświetlenia wewnątrz -elektryczne i podgrzewane lusterka -MCDonald w podłokietniku Auto juz po wymianie pompy olejowej icałego napędu w servisie audi na pompe od 1,9 TDI Dawno nie umieszczałem i nie aktualizowałem swojego wątku:) Wiec przyszła wiosna czas na małe zmiany: kierownica sline multifunkcja od audi a6 c6 felga aluminiowa 17" et 37 szerokość 7'', felgi prawie nowe z auta DEMO audi A5 oraz listwy progowe od eSy http://imgur.com/6qBSHV9,xwUkMSC,Cjed4Jy,nR4Z0XQ,NjP8MX8,2Qedxyq#2 http://imgur.com/6qBSHV9,xwUkMSC,Cjed4Jy,nR4Z0XQ,NjP8MX8,2Qedxyq#4 Opony letnie Pirelli Citurato P7 blue w rozmiarze 225/45/17 nowe Zamontowane CB radio Alan 48plus Wymiana oleju na MOTUL 5w 40 filtr oleju MANN zamontowane spryskiwacze podgrzewane mgiełkowe różnica kolosalna w spryskiwaniu jak i w zużyciu płynu Pozostało na dniach wymienić tarcze hamulcowe przód i nowe klocki
  15. witam przykleje sie do tematu, sprawdziles kolego z tym przechylem i paleniem auta?
  16. na kanale 13 bardzo slabo ci wysły pompki -przedało by sie czyszczecnie albo regeneracja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.