Treść opublikowana przez jarfab0511
-
nie pali
rozrusznik moze krecic jak szalony ale szczotki i tuleje moga juz być do wymiany, druga rzecz akumulator za słaby i ostatnia to dawka rozruchowa paliwa. Najlepiej sprawdz odpinajac czujnik temp wody przejedz sie zagrzej auto i wtedy sprobuj odpalic na odłaczonym czujniku jak zapli od strzała to dawka paliwa.
-
fabryczny Bluetooth
radio audi concert II
-
fabryczny Bluetooth
Radio mam na maxa podgłośnione , sprawdzałem to na kilku tel. Nokia e 52, samsung galaxy s2, sony xperia z i inne, wszedzie to samo wszyscy mnie słysza a ja nikogo;/ jak mam sprawdzic nr modułu?
-
[ALL B7] A4 B7 Avant 2,0 TDI BRE Sline
Piękne auto:) chyba max wyposażenie jakie można sobie wyobrazić i wymarzyć . Powodzenia i bezawaryjności:)
-
oil pressure
miałem taka sama sytuacje w golfie 5 i przejechalem jeszcze 200km bo wracałem z trasy kontrolka ciagle sie paliła pomaranczowa oleju dolałem na stan, czujnik sie swiecił bo sie przegrzał albo informuje stan lepkosci oleju, po wymianie oleju zgasło! i jest ok
-
fabryczny Bluetooth
Witam mam mały problem z moim bluetooth. Mianowicie bluetooth działa znajduje telefon odrazu po przekreceniu kluczyka, łaczy sie, wszyscy mnie słysza problem jest w tym ze ja nikogo nie słysze;/ Czy ktoś moze mi pomóc gdzie mam szukać przyczyny? ---------- Post dopisany 04-09-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 01-09-2013 at 20:40 ---------- czy ktoś pomoze?
-
Czarnuch Fabiana
ja BLB pali dobrze Ci na cieplym i zminym?
-
Czarnuch Fabiana
wymieniane bylo w niemczech w aso Audi ceny nie znam ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- a jakie masz oznaczenie silnika?
-
Czarnuch Fabiana
a z tyłu ma go wogóle nie być?
-
problem ze sterowaniem głosowym - button not used
witam mam podobny problem w swoim aucie mianowicie moj zestaw łaczysie bezproblemowo mnie słychac u innych jak dzwonie i mowie ale ja niestety nie słysze nikogo;/ czy ktos wiec co mam sprawdzic i gdzie??
-
Czarnuch Fabiana
znaczki na liswach juz były jak kupiłem a z grila mi ukradli wiec dokupiłem i doczepiłem sam widze ze troszke za wysoko, zawieszenie w serwisie sprawdzałem i powiedziano mi ze mam takie oryginalnie i nazwali je sport-komfort (czerwone mam amortyzatory)
-
Ciężko Pali 2.0 TDI A4 B7 BLB 140km
jak sprawdzić ten czujnik? komputerem da rade?
-
tylne lampy kombi
witam mam pytanie dotyczace tylnych lamp w naszych audi. Widziałem u kogoś na drodze tylne lampy ledowe , słyszałem ze pasuja od audi a6 model C6 czy to prawda?? jakies przerówbki czy wchodza bez problemów?
-
Czarnuch Fabiana
Foty juz dodałem:) opis uzupełniony:) Dębno zachodniopomorskie. Mody jakie planuje w najbliższej przyszłości to napewno: 1) ciemne szybki:) 2)tylna dokładka na s-line 3) tylne lampy na led z audi a6 4) skórzana tapicerka s-line 5)
-
Czarnuch Fabiana
Witam wszystkich na forum:) Chciałem sie pochwalić swoim nowym nabytkiem:) Audi a4 rok 2005 2,0 TDI 140KM -silnik BLB -skrzynia manualna 6 biegowa -czarny metalik -chromowane relingi, -chromowane listwy okien, -8 poduszek powietrznych -kolorowy FIS -pełna elektryka szyb, -podgrzewane lusterka -tempomat -multifunkcyjna kierownica skórzana trójramienna -czujnik deszczu -czujnik zmierzchu -BIXenony -światła przeciwmgielne przód i tył -Podświetlenie przestrzeni nóg z przodu i z tyłu -Ramka biegów i popielniczka w wersji alu -listwy wewnętrzne w wersji alu -ABS ESP -sportowe zawieszenie Sline -worek na narty -domykanie szyb z pilota -centralny zamek -klimatronik dwustrefowy -podgrzewane fotele -elektrycznie sterowane fotele -fotele kubełkowe -zestaw głośnomówiący w podłokietniku -Bluetooth -koła aluminiowe 17" -bez ogranicznika prędkości fabrycznie -pakiet oświetlenia wewnątrz -elektryczne i podgrzewane lusterka -MCDonald w podłokietniku Auto juz po wymianie pompy olejowej icałego napędu w servisie audi na pompe od 1,9 TDI Dawno nie umieszczałem i nie aktualizowałem swojego wątku:) Wiec przyszła wiosna czas na małe zmiany: kierownica sline multifunkcja od audi a6 c6 felga aluminiowa 17" et 37 szerokość 7'', felgi prawie nowe z auta DEMO audi A5 oraz listwy progowe od eSy http://imgur.com/6qBSHV9,xwUkMSC,Cjed4Jy,nR4Z0XQ,NjP8MX8,2Qedxyq#2 http://imgur.com/6qBSHV9,xwUkMSC,Cjed4Jy,nR4Z0XQ,NjP8MX8,2Qedxyq#4 Opony letnie Pirelli Citurato P7 blue w rozmiarze 225/45/17 nowe Zamontowane CB radio Alan 48plus Wymiana oleju na MOTUL 5w 40 filtr oleju MANN zamontowane spryskiwacze podgrzewane mgiełkowe różnica kolosalna w spryskiwaniu jak i w zużyciu płynu Pozostało na dniach wymienić tarcze hamulcowe przód i nowe klocki
-
Ciężko Pali 2.0 TDI A4 B7 BLB 140km
witam przykleje sie do tematu, sprawdziles kolego z tym przechylem i paleniem auta?
-
Prośba o analizę logów wtryskiwaczy A4 B7 BLB
na kanale 13 bardzo slabo ci wysły pompki -przedało by sie czyszczecnie albo regeneracja