Skocz do zawartości
IGNOROWANY

silnik 1.9 TDI 105 KM - jaki kod silnika żeby byl najlepszy


Dragon30

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczytalem że są BSW bjb bkc bls bsl bxe.

Podobno w bxe panewki na wale sie obracają, drudzy znów chwalą. W bls jest dpf. A pozostałe? Który najlepszy w Passat b6 rocznik 2006-2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam BJB mam octavia ll 2005 od nowości i tylko opony i rozrząd zmieniam a spala 2 litry mniej od audi awx i wcale dużo gorzej nie idzie ale może dlatego że audi w avancie.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastuch B6 to ogólnie dno.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Nie pytałem Cie o zdanie co sądzisz na temat tego auta. Zobacz tytuł wątkui jak coś możesz dodać NA TEMAT to napisz. Ale jak nie masz pojęcia o czym pisać to nie pisz byle czego bo nic nie wnosi Twój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bkc całkiem moze byc, ale.. nie ma co ukrywac ze wszytkie silniki zwłaszcza z pierwszych lat mialy problemy,chociaz by takie ze wywalało uszcelke i pekały głowice tak samo jak w 2.0 sam szukałem kiedys pastucha i ciezki temat z kilku 2 miały na bank rabnieta głowice, jeden chłodnice egr a ona czasem moze mylic swymi objawami z gowicaq czy tam uszczelka. i nie ma to znaczenia czy ma nalatane 200 czy 400 tkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat b6 już dawno kupiony. Wybrale1.9 TDI bez DPF. Póki co jestem zdania że opłaciło sie aż do Belgii za nim jechać.

:thumbup1: Auta z Belgii mają przeważnie przebiegi sporo mniejsze niż z DE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 212 tys najechane, ale do końca pełen serwis, no i wózek bobasa mi wchodzi do kufra, i toreb na fotelach nie wożę jadąc na urlopik, weekendzik jak jakiś handlarz z targu miejskiego załądowany torbami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko.

Ile Cię wyniosło jeśli to nie tajemnica?

Jak się jeździ? 105 km to nie za mało jak na taką masę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na otomoto belgijskim wypatrzylem. Dobrze że właściciel lekarzem był i po angielsku szło sie dogadać. Wysłał mi historię serwisową na emaila bo sam mało wiedział o tym co było w aucie robione . W samolot i heja. Komfort jest spory. Silnik troszkę słaby ale nie ma tragedii. 1, 9 można podciagnac w górę KM. 2.0 TDI w tym roczniku borykaly sie jeszcze z sporymi awariami, a na nowszy finanse nie pozwalały. Dlatego 1.9 TDI, ale mocy nie brakuje choć wiekszy zapas mógłby być. Zakup to 7 tys EURO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli autko z domu a nie z komisu belgijskiego:brawo:, fajnie bo raczej 99% nie urobiony,i historie na @, bo tam tez kreca jak i u nas.to i pomógł odrazu dokumenty pozałatwić Ci na miejscu ,tzn tablice,je to chyba tylko w jednym miejscu w brukseli wydają i czeka sie chyba troche, zaryzykowł kolega i udało sie kupic, wiadomo mozna było na kłamce trafic ,ale cos inneg bys szukał wtedy juz na miejscu zeby na pusto nie wracac. a cena jest mysle super, u nas duzo wiecej w ładnym stanie by kosztował.tu na wschodzie koło białej podlaskiej to takie ceny ze szok, i kupa strucli.nic tylko handelek owierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...