Treść opublikowana przez arszenik
-
Spociki w Kielcach
kto moze mi sciagnac tanio olej "dla klubowiczy" do mojej Czwórki? AVG? tylko nie wiem jeszcze jaki, 160tyskm nie kopci i nie je, wszystko cacy raczej, syntetyk... LIKWIKA MOLEGO? ktorego? czy Castrola EDGE 10w50 ?
-
Spociki w Kielcach
o widzisz, przypomniales... kupie blache osłone silnika od spodu, kto ma? grzanek albo nosb cos tam rozbieraliscie jakąś A4rke ?
-
Spociki w Kielcach
super ;( nawet maly prog zwalniajacy stoper osiedlowy przy odpowiedniej predkosci przejezdzajac przednia osia jest "STUK", fak... ale pojezdzilem troche wczoraj w plenerze country... quattro daje rade
-
Spociki w Kielcach
chlopaki wy tez macie takie niskie A4rki? to normalne? smigam na 195/65/15 i po lesnych kamienistych drozkach zgniatam srodkiem auta kamienie ktore sa pode mna... wszedzie zawadzam :/
-
Spociki w Kielcach
znowu przegapilem pozdro warzyd, mam nadzieje że zajarzyłeś z kim gadasz
-
Spociki w Kielcach
moze chcesz orginalne audi-owe 15stki? ramienne... 4+1 zapas na dunlopach sp sport
-
Spociki w Kielcach
jak tam rozbiórka audi i moje dywaniki ? jak tam był spocik 1ego?
-
Spociki w Kielcach
dywaniki orginalne przednie na magnes zapinane
-
Spociki w Kielcach
haha czwartek 1 maja :-)
-
Spociki w Kielcach
na allegro sa ale jak zamowie dzis to bedzie dopiero po weekendzie a tak to mialbym co robic w weekend... pasaz jest na slichowicach, nie da sie nie znaleźć
-
Spociki w Kielcach
swoją drogą nie ma ktoś zalatwic kabli audio do samochodu w kielcach po cenach ludzkich ? nie 12-15zł/m tylko 7-9zl np. 5-6m prądowego 15mm2 ?
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
ten boshman moze i ma 1200RMS ale zaden glosnik w samochodzie nie ma 1ohm 1200 przy 1ohm 600 przy 2ohm 300 przy 4 ohm 150 przy 6 lub 8ohm jakos tak... wiec wcale jakis super ten wzmak to nie jest ;-) no i jego klasa (producent) tez zagadkowy...
-
Spociki w Kielcach
1. arszenik 2. warzyd 3. ...
-
Spociki w Kielcach
jak dla mnie moze byc piatek, piątkowe spoty... zawsze to jakis wczesny start przed weekendem (gorzej jak ktos pracuje w weekend)
-
Spociki w Kielcach
ja moge fotki porobic, troche sprzętu i doswiadczenia w tym kierunku mam ;-) http://www.digart.pl/zoom/1143195/Honda_CRX_DelSol_Turbo__4.html http://www.digart.pl/zoom/1122303/Honda_CRX_DelSol_Turbo__2.html
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
kurde to jak pier.... w palucha to zabije
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
20F? tylko po cholere az tyle? Nie spotkalem sie nawet z takim Moze 20mF Albo jakis inny przelicznik zeby wyszlo 2F ? to zrozumiem... Akumulator zmieniasz raz w miesiacu ? Cytat gdzies z allegro bo na wiki i nigdzie indziej na szybko nie znalazlem
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
Skrzynie zamknieta robilem sam wg. 3 programow do obliczania, krzywych, moich wymagań i grubosci mdfów. Lanzarek gra juz rok w drugim aucie na Blaupunkcie 2200 - kozacko, odziwo nie brakuje mu niczego nawet podczas extremalnego sluchania... programowo w zakresie od ok 45Hz (docelowo bo tak chcialem), ja nie lubie dudnienia ze az wysokich nie slychac tylko soczysty basik. U mnie w gre wchodzi jakość dzwieku a nie mocarstwo na najnizszy mocny bas... lekki ot sie zrobil
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
koledze chyba chodzilo o kondensator bufor basu, czyli bufor niedostatku prądu między uderzeniami - tak na chlopski rozum... "1.0 Farad oznacza, że kondensator jest w stanie stabilizować napięcie we wzmacniaczach o mocy łącznej nie przekraczającej 1000w RMS! Większej pojemności kondensator tylko obciąża nasz akumulator i zamiast pomagać szkodzi. Jednym zdaniem kondensator służy do podnoszenia i stabilizowania napięcia wzmacniacza dzięki czemu wykorzystujemy pełną moc wzmacniacza, a nie tylko kilkadziesiąt procent." a cewka to inna bajka... - tu nie przydatna...
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
mysle nad tym od dawna ale jakos gotówkowo nie dysponuje chwilowo Masz cos taniego do polecenia? co sie sprawdza? skrzynia z LANZARem MAX12" 1000peak/~400RMS[W] ciagła ze wzmakiem 300W RMS (600RMS chwilowa szczytowa) wiem ze wzmak powinien byc troche wiekszy ale to z czasem...
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
spoko ok, wiem dzieki amatorem w tej dziedzinie nie jestem, troche juz zebow zjadlem na tym
-
[B5 AVG] Kontrolka stanu płynu chłodniczego
Hej, wyciagnalem zbiorniczek, caly wyczyscilem chemią az wyglada jak nowy, bez osadu w srodku..., zalozylem, zalalem i ... dalej swieci kontrolka... Czy to powinno sie skasowac VAGiem? czy samo powinno zgasnac jak by bylo ok? Czy moze czujnik walnął ten w zbiorniczku? Z drugiej strony to w audi avg odpowietrza sie plyn chlodniczy? ??[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2008, 22:14 _________________________________________________dodam odpowiedź żeby temat wskoczył na górę bo dla mnie to pilna sprawa... Czy jest ktos w stanie mi zmierzyc lub podac opornosc czujnika w zbiorniczku od plynu? Bo jesli walniety mam to chce wymienic zbiorniczek - ale zebym byl pewien...
-
[B5 AVG] Długość przewodu i miejsce wzmacniacza
ok dam rade w nie jednym aucie juz kabelki sobie kladlem tylko chodzilo mi o dlugosc... tym bardziej ze subek juz sklecony handmade
-
Spociki w Kielcach
całkiem przyjemnie jak na 1 raz... thx grzanek za zwarzenie, ale zrobilbym sobie logi
-
Spociki w Kielcach
podjade :> piatek, 18, parking sciegiennego ?