Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

santos_13

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez santos_13

  1. Więc co do przesiadki z corsy to powiem tak.........yyy ... y ... Albo nic nie powiem po prostu =P różnica jest ciężka do opisania, całkiem inne klasa pojazdów, Audiczka o pięć klas w górę =) Co się tyczy zawieszenia to jeszcze nie dopatrzylem się co tam dokładnie siedzi [zawstydzony] przymiarke robię żeby w wolnym czasie ściągnąć koła i lepiej się przyjrzeć. Na stacji kontroli pojazdów już dwa razy byłem i komputer pokazuje sprawność rzędu 9o % więc jest dobrze. Wygląd faktycznie robi wrażenie, Audi wyraźnie ,,nurkuje,, przodem, jestem tylko ciekawy jak na dłuższą metę będzie się to sprawdzać od strony praktycznej na naszych drogach... =) Tył stoi tak że między gumę a nadkola 4 palce idzie włożyć, z przodu jeden ciężko =P hehe
  2. Postaram się Kolego w najbliższym czasie i przy dziennym świetle coś pstryknąć =) ---------- Post dopisany 26-02-2013 at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany 25-02-2013 at 16:18 ---------- Wrzucam kilka nowych fotek, niestety pod ręką nie mam nic lepszego niż telefon więc jakośc nie powala =P Wnętrze w zasadzie ori poza radiem- ALPINE. Jak kupiłem Audiczke siedział tam jakiś Pionnier ale denerwowała mnie dyskoteka- świecił we wszystkich kolorach tęczy i do tego jakieś fale na wyślietlaczu skakały- niby to do rytmu muzyki. Alpinke przełożyłem z poprzedniczki A4- corsy, której kawałek widać na drugim zdjęciu i która znalazła już nowego właściciela. We wnętrzu na pewno w bliższej lub dalszej przyszłości do zrobienia: - ori diodki- te dwie czerwone- w żyrandolu w podsufitce. Nie świecą- są na jakimś oddzielnym bezpieczniku czy po prostu przepalone? - wskaźnik paliwa- zawieszony cały czas w pozycji FULL a nawet więcej haha i niestety nie jest to stan faktyczne hehe =P przyczyna tejże usterki jeszcze nie zlokalizowana. Pozdrawiam ---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ---------- I jeszcze coś pięknego, of course ori: 225/45 R17 =)
  3. No no, widzę Kolego u Ciebie dużo chęci i wolnego czasu, w takim tempie za kilka miesięcy nie będziesz miał co przerabiać haha... Żeby sprawowało się tylko tak malinowo jak wygląda i będzie gitara =)
  4. Witam, w gronie forumowiczów jestem nowy a A4 posiadam też od niedawna więc na miejscu było by się pochwalić nabytkiem =) Przesiadłem się z opla corsy b więc wrażenia są ogromne, na codzień zawodowo jeżdże samochodami "troszkę" większymi niż osobowe więc jazda A4 to nowe i miłe doświadczenie. Coś o Audiczce: -2ooor, srebrny Avant -1.9 tdi 116PS (z tego co się orientuję to silnik AJM ale jeśli się mylę proszę bardziej doświadczonych kolegów o wyprowadzenie z błędu) -tiptronic -tempomat -climatronic -1o x airbag -ABS, ESP -piękne ori felgi Audi 17'' =P -dwa podłokietniki, reflektory soczewkowe, halogeny, kiera regulowana w dwóch płaszczyznach, fotel regulowany góra- dół, chrom wokół szyb, hak Jak na mój gust wersja może nie najbogatsza ale i tak srogo doposażona ale po przesiadce z corsiny nie ma się co dziwić hehe =) W trakcie rejestracji w kraju dopiero więc na wszelkie mody, rezanie i ulepszenia na spokojnie przyjdzie jeszcze czas. pozdrawiam
  5. Witam wszystkich forumowiczów i posiadaczy A4, których grono niedawno powiększyłem- więcej info w niedługim czasie w dziale "nasze A4" pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.