-
Brak zapłonu brak błędów.Pomocy!
Witam.Prosze o pomoc.Odpalilem auto po czym po paru sekundach zgasło.Na chwile obecna jedyna reakcja na kluczyk jest to ze zwalnia kierownice i tyle. Bezpieczniki sprawdzone błędów brak. O co chodzi?
-
90 stopni na blacie a w zbiorniczku zimny płyn
Nie próbowałem z zaslanianiem chłodnicy.Jutro to zrobię i dam znać Zaslonilem porządnie chlodnice.Plyn nadal zimny
-
90 stopni na blacie a w zbiorniczku zimny płyn
No dość długo sie nagrzewa wręcz bym powiedział ze bardzo długo.Wężę przy 90 stopniach są letnie
-
90 stopni na blacie a w zbiorniczku zimny płyn
Czyli ze norma?
-
90 stopni na blacie a w zbiorniczku zimny płyn
Koledzy czy to normalne?Co moze być powodem?Termostat?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
15w40?Ten silnik nie powinien jeździć na tym oleju
-
Nagła Awaria Silnik klekocze i brak mocy
Na dole przy pompie masz taki kabelek i na moje oko to będzie to.Przyspieszacz zapłonu to chyba jest
-
pokrywa rozrządu
Nową to raczej nie
-
dymienie po odkreceniu korka oleju
Nie duże dymienie nie jest problemem chyba każda tak ma-przynajmniej moja a silnik zdrowy
-
Nieregularne stuki z silnika
Zależy czy sam dwumas uszkodzony czy tez sprzęgło do wymiany zależy jakie czesci czy nowe czy używane
-
jaki czas 0-100km? 2.5 TDI 150km
A ktoś poda czasy manuala?
-
jaki czas 0-100km? 2.5 TDI 150km
Zreszta 2.5 tez moze mieć program
-
[C5 2.5Tdi Ake] - Wałki, Smarowanie Silnika
Jak sie auto sprawuje?Duzo km już zrobiłeś?
-
jaki czas 0-100km? 2.5 TDI 150km
Powtarzam ze nie ma takiej opcji ze 1.9 tdi da radę 2.5 tdi
-
audi a4 2,5 tdi vp 44 zapowietrzanie
Jak pompa pada w 2.5 tdi to zaczyna sie od tego ze ma problemy z odpalaniem na ciepłym silniku
Abmcars1
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta