Treść opublikowana przez Audiofilm
-
[ALL B8] A4 B8 Avant jak smoła
Ot, słabo wyposażona wersja, ale koffana i cholernie wdzięczna! A tak się bujam, testując przy okazji kamerkę.
-
Co to jest? Gadżet jakiś, czujnik?
Cześć! Zachodzę w głowę: co to jest? Przypomina nic, mieści się w tylnej części samochodu, za zagłówkiem po prawej stronie.
-
Przedmuchanie turbiny
Rozwiń myśl, proszę. Co i jak?
-
Rozmiar opon letnich
245+ na polskie koleiny? Powodzenia!
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
I zimą d*pa, nie ma stawiania boków pod chatą.
-
Przedmuchanie turbiny
Hehe, przypomina mi się tekst kumpla, którego wiozłem kilka dni po kupnie fury: - Stary, ktoś ci siedzi na ogonie, a ty jedziesz audi!
-
Przedmuchanie turbiny
Bardzo ładnie, jak zwał tak zwał, w takim razie od czasu do czasu będę laczował.
-
Przedmuchanie turbiny
Czołem W poprzedniej furze miałem silnik TDI i na tematycznym forum wyczytałem, że od czasu do czasu wypada przedmuchać turbinę. Zgodnie z zaleceniami, należało od czasu do czasu wyjechać na "autostradę" i - w miarę możliwości - przez ok. 10 minut rżnąć silnik na wysokich obrotach, np. III bieg i 100 km/h. Oprócz utrzymania turbo w kondycji, miało to na celu rozgrzanie wydechu i spalenie zalegających w nim syfów (wiadomo, polskie paliwo, khem...). Teraz pytanie: czy w nowych silnikach, montowanych w naszych audikach, nadal obowiązuje ta zasada? Jeśli tak, to jak często wypadałoby podmuchać?
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
No właśnie, ta "mała dyskusja" nie bardzo mnie satysfakcjonuje. "Jakieś elektryczne podtrzymanie smarowania" to za mało informacji w obliczu pytania drążącego moją łepetynę. Czy na sali jest ktoś, kto potrafi sensownie wytłumaczyć działanie tego systemu i podeprzeć obrazowymi argumentami? Korci mnie, żeby w konfiguracji unieszkodliwić Start/Stop, ale generalnie lubię z niego korzystać.
-
System operacyjny Android
To jest bardzo wymagająca gra (moc urządzenia), chyba potrzebuje dual core. Szczegółów nie znam, bo u mnie chodzi.
-
System operacyjny Android
Wszystkim fanom motoryzacji polecam grę REAL RACING 3. Megawypas na Androida oraz iOS. Gra jest darmowa. Tutaj trailer.
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
Cześć koledzy. Dzisiaj trochę cisnąłem na trasie swoją furą, w pewnym momencie dojechałem do świateł i silnik wyłączył się za sprawą funkcji Start/Stop. Olśniło mnie wówczas i w głowie pojawiło się pytanie: Jak ma się rzeczona opcja do nagrzanej po pałowaniu turbiny? Nie sądzę, aby była ona podtrzymywana, bo to chyba nie ta liga. Czu turbina dostaje wówczas po tyłku, czy ma się dobrze? Audi coś zaczarowało? A może lepiej nie korzystać ze Start/Stop, gdy się walczy na trasie? Dzięki z góry za sensowną odpowiedź.
-
Kierownica wielofunkcyjna - nie reaguje
Nie sam, więc nie mam pewności, ale optymistycznie zakładam, że nic nie było kombinowane. Fura zadbana i zdrowa, ale bez podłokietnika. Na forum nie mogę znaleźć schematu rozmieszczenia bezpieczników w A4 B8 - jestem lamusem czy po prostu nie ma takiego tematu?
-
Kierownica wielofunkcyjna - nie reaguje
Nie wiem, fura ściągnięta z dojczlandu. Nie sądzę jednak.
-
Kierownica wielofunkcyjna - nie reaguje
Cześć! Mam problem z kierownicą w A4 B8. Nie jest podświetlona i klawisze nie reagują. Klakson w porządku - huczy aż miło. Co może być powodem zamieszania? Czy mógł po prostu polecieć bezpiecznik? W schowku też nie ma światła. Z góry dzięki za pomoc.
-
Nawigacja do B8 Audi Concert - co i jak wgrać?
Fokk, liczyłem na tańsze rozwiązanie. W takim razie muszę się zadowolić navi w komórce, ale w przyszłości wrócę do tematu:). Wielkie dzięki za info.
-
Nawigacja do B8 Audi Concert - co i jak wgrać?
Czołem koledzy! Wiem, temat nawigacji wałkowany jest na tysiąc sposobów, ale mało kto precyzuje swoje myśli i posługuje się linkami. Właśnie dlatego zdecydowałem się otworzyć nowy wątek. Jeżdżę A4 B8 z radiem Audi Concert. Na wyposażeniu nie mam nawigacji, a bardzo chcę mieć. Będę wdzięczny za informacje i bezpośrednie linki do obrazu płyty, którą wystarczy wypalić i wsadzić do radyjka. No, chyba że to nie jest takie proste. Dzięki z góry za pomoc.
-
Gaśnica - jaka i gdzie.
Ja nie ufam instalacjom gazowym i gaśnicom. Jak walnie, to może przeżyję - dlatego wożę ją w bagażniku. Wspomniana "siatka" po prawej stronie wydaje się do tego stworzona. Pozdro.