pytałem o manual.Jak narazie wszystko jest ok, zrobiłem nim jakieś 40tys km sprzęgło jest dwutarczowe i podobno wytrzymuje dużo, na wymianę dwumasy za jakiś czas jestem przygotowany, choć żadnych oznak narazie nie ma, skrzynia działa idealnie i nic nie wskazuje ze będzie inaczej, jedyne jak dotąd mankamenty to znikające w oczach opony i klocki.
Po zrobieniu wydechu i wywaleniu dpfa wzrosło trochę ale i tak jest przyzwoicie, na trasie można zejść do 6l ale to bez sensu, a przy dynamicznej jeździe wychodzi ok 10l/100km