Treść opublikowana przez zychu1992
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś Jaworzno ulica nowa piękna czarna audiczka na SJ 6...
-
Wskazania FIS POKAZUJE 2000 km
Nie pamiętam gdzie tak robiłem ale wiele lodź nie radzi zamienić + z - tylko tak by iskry poszły tzn tak sunąć po klemach taki reset tylko nie wiem czy to w audi było cy merolu ale pomogło na reset kompa i wszystko grało:) UWAGA robisz to na własną odpowiedzialność
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
powiem ci tak ja popiołem i strzeliłem manetkę i jak dasz do końca tak jak powinieneś jest sprysk to pojawia na pinie 5 w nowym sygnał a na starej miałeś na guziku. A na pinach 2 i 4 zmienia się impulsjak dasz raz do tyłu jak powinno być 1 sygnał wycieraczek od tyłu i do przodu jak nic nie powinno być. ---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- jak nie rozumiesz to inaczej wytłumaczę
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
No właśnie ja nie wiem jak 1 cykl podłączyć nie zmieniałem jeszcze przekaźnika ale tak to 1 ;2; 3; sprysk przedniej i tylnej działa tylko nie ma tylnej szyby 1 cykl. Jaki masz przekaźnik od szyb ??? ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- spryskiwacz podłączasz pod pin5 w kostce pierwszej w nowej manetce tylko 1 cykl nie wiadomo jak
-
Car Audio By Zychu
No dobra no to nie bedzie tyłu Ale powiecie mi co polecacie Bo wole wysłuchać kilka opini. Nie chce by wkurwiało jak u dresiarza z bmw i słychać jak membrana się urywa tylko czysty dźwięk. Wiele osób poleca JBL lecz podobno są nie wytrzymałe Morele podobno dobre są ale to 2 opinie słyszałem. Nie wiem właśnie co myśleć o hertz ach, Bo wiele tego na allegro ale opinie o niektórych ich głośnikach są różne
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Te piny są odpowiedzialne za prędkość wycieraczek jak masz wpięty przekaźnik nowy to na pierwszym biegu możesz ustawiać wihajstrem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spokojnie w warunkach domowych da się zrobić tylko musisz mieć lutownice punktową. Koszt 30zł naj zwyklejsza dolutowujesz i delikatnie podsadzasz nóżkę. Możliwe że diody są klejone. Na płytce kawałek taśmy w miejsce gdzie była przylutowana. Kabelek do minusa i już . A jak tam z tym emulatorem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak:)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Oki bo kurde z kumplem walczymy walczymy ale kiszka Nie wychodzi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a macie fotosy tych emulatorów ???? przód i tył tam gdzie luty ??? ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- jak coś na priv
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie poruszę temat emulatora udało się to komuś ?? Ja walczę już 4 dzień 5 prób i wszystko poległo
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Tutaj masz wypisane jak manetkę przełożyć brakuje tylko tylnej wycieraczki z 1 impulsem nie mogę do tego dojść A ten wihajster wpina się do tego nowego przekaźnika kolega wyżej wrzucił linka
-
Czy jest w A4 B5 tryb czasowy wycieraczek ?
A masz jakieś fotosy ??
-
Manetka wycieraczek brak regulacji
Powinno działać na 1 biegu zmiana szybkości wycieraczek Oryginalnie miałeś to czy przekładałeś manetkę ?????
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Wiec panowie u mnie jest przekaźnik DODUCO Intervall Chip 3579 0010 01 na jakiejś śmiesznej stronie znalazłem taki schemacik teraz powoli sobie tłumacze co jest jak oznaczone xD Jak ktoś ma AVANTA niech sprawdzi jak to jest u niego
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Tutaj masz jak przełożyć Kolorami zaznaczone :hi:Tylko ty nie masz tylnej szyby więc na to nie patrzysz Tylna szyba idzie po tym samym przekaźniku. Bynajmniej tak wygląda to na schemacie. Jest 2 przekaźnik
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ajm-montaz-tempomatu-19883/ czytałeś ????
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Ja zaraz śmigam zobaczyć u siebie hehe ale z tego co tu patrze nie powinno być ciężko:) zastanawiam sie czy jest przekaźnik rodzaju 377 lecz jeszcze z możliwością wpięcia tylnej szyby Bo mi braknie miejsca na przekaźniki xD jak dojdzie kiera multifunkcyjna podgrzewane dupsko itp XD hehe zobaczymy jak coś będzie się znów kombinować
-
centralny z pilota jak podłączyć ?
Jak najszybciej A tak poważnie poszukaj sobie takiego modułu z domykaniem szyb i z wyłączeniem światełka w kabinie fajne bajery a podłączenie hmmm cała rozpiska jest na forum http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-zdjecia-54846/ Powodzenia
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
A proszę bardzo:hi: A tu proszę bardzo nóżki przekaźnika Jak na to patrze to raczej wielkich problemów nie będzie z podłączeniem
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
a no tak 387 pomyłka droba PRIV poszedł
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Jeśli masz taki schemacik podeślij Jak coś to podziałam i opisze i dam na warsztat pewnie wielu ludziom się przyda A jeśli chodzi o przekaźnik to wielkość taki jak 370 do spalonych żarówek
-
Lampka podsufitki po otwarciu auta z pilota nie Włącza sie
Sam:wink:
-
Lampka podsufitki po otwarciu auta z pilota nie Włącza sie
Ja w moim przed lifcie mam coś takiego Alarm miałem osobny kabel do oświetlenia kabiny
-
Przekładka kierownicy przedliftowej na poliftową i problemy wynikające z wiązkami.
Jak działa to już wszystko