Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BuDziKESC

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BuDziKESC

  1. Wymieniłem czujnik położenia wału i cewkę i teraz wszystko jest oki audi pracuje bardzo dobrze
  2. Już wymieniłem olej na mobil super 2000 10W40 tak jak podpowiedział xXPiotrekXx19
  3. Mechanik wymienił czujnik położenia wału jakies 50 km chodziła dobrze po przekroczeniu 50 km znowu zaczeła szarpać ale delikatnie prawdopodobnie może to być cewka więc już zakupiłem czekam na mechanika. po wymianie cewki napisze co i jak mam nadzieje że to pomoże
  4. Mam ten sam problem co Rafał S w poniedziałek jestem umówiony z mechanikiem który podłączy pod kompa jak się dowiem co to to napisze
  5. Witam! Mam pytanie chciałbym zmienić olej ale nie wiem na jaki? A4 ma przejechane 200 531 km 1999r. 1.6 101km miesiąc temu założyłem instalacje gazową. Podpowiedzicie klubowicze na jaki najlepiej olej wymienić? Audi chyba śmigała na niemieckim mobilu bo znalazłem ulotkę nie wypełnioną w papierach serwisowych
  6. 7,5 litra na 100km przy takiej prędkości to niezły wynik
  7. Robi wrażenie w tym kolorze. Prawdziwy Szerszeń
  8. Na przednim zderzaku zrób sticker bomb. całkiem spoko
  9. Bardzo ciekawa A4:a4fan:
  10. Bardzo ładna A4. Felgi naprawdę piękne!
  11. Plan - przyciemnić szyby
  12. Witam! O to moje A4 B5 lift silnikiem 1.6 101km. Auto sprowadzone zostało z Niemiec w lutym 2013 Rok produkcji - 1999 pierwsza rejestracja styczeń 2000 Audi wyposażone jest: - wspomaganie - 2x elektryczne szyby - elektryczne lusterka - centralny zamek - climatronik - 4x Airbag - radio chorus (blaupunkt) - halogeny - ABS - LPG Jak narazie do A4 zakupiłem felgi O.Z.Racing Caravaggio R16 Opony firmy Marix Ecology 205/55 (made in italy)
  13. Mam na imię Piotr 7 lutego 2013r zakupiłem Audi A4 B5 lift 1999r. 1.6 101km. Pozdrawiam Wszystkich Klubowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.