Treść opublikowana przez Ralfi_2006
-
Spoty Puławskie
No moze teraz dobrze zrobi. Albo mi tylko na kacu robil. He he . No ale powoli wiem z kim pisze :-)
-
Spoty Puławskie
Wydaje sie he he.
-
Spoty Puławskie
Kurde no tak święta he he dobrze ze tu zaglądam. No to weekend po świętach. Myślę że powinno już być ciepło. Mam znaczy taka nadzieje. A co do Ryk to trochę krzywo było zrobione i termin 3 tyg albo nawet 4 jeśli dobrze pamiętam.
-
Spoty Puławskie
Mi jak kiedys w rykach kola zrobili to wiem jedno wiecej tam nie pojade
-
Spoty Puławskie
Tez czegos ladnego szukam na lato. nie macie Panowie czegos :-) ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Dziś albo cos mi w aucie przestalo dzialac albo ta tak jechalem na trasie lublin pulawy wyszlo mi spalanie 29,4 coś chyba jest nie tak ---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ---------- spocik.?. no chyba ten 30 jest aktualny jesli pogoda pozwoli?
-
Spoty Puławskie
Przyjade przjade. Co to za ladne kolo w aucie?
-
Spoty Puławskie
Jak bedzie taka pogoda to mozemy sie nie doczekac tego spotu :-)
-
Spoty Puławskie
Widać że nie długo na forum jestem bo nie kumam o czym Wy piszecie ostatnio :-)
-
Spoty Puławskie
Grilla mogę wziąść ale kiełbasa .., no w sumie do Tesco nie powinno być daleko he he
-
Spoty Puławskie
ja moge jechac na open sezon :-) a co do fajnego miejsca to zawsze jak sie ludziska zbiora to i miejsce sie znajdzie :-)
-
Spoty Puławskie
Trzeba po prostu na 30 marca się powoli umawiać i tyle. Ja mam takie małe grille i dużo węgla to można spotkać się potem jakieś miejsce fajne znaleźć i otworzyć sezon ;-) takie moje skromne zdanie jak tylko ciepło będzie.
-
Spoty Puławskie
No to dobrze ze juz w przyszłym tygodniu ma być ciepło.
-
Spoty Puławskie
no to kiedy jakis spot, jak juz wiem ze sa w pulawach to mozna by sie zalapac :-)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema nie mam a4 ale posiadam audi a6 c5 4b avant 2,7 BiTurbo. Czekam na jakis spot w rejonie, pozdrawiam :-)