Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ralfi_2006

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ralfi_2006

  1. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    No moze teraz dobrze zrobi. Albo mi tylko na kacu robil. He he . No ale powoli wiem z kim pisze :-)
  2. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Wydaje sie he he.
  3. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Kurde no tak święta he he dobrze ze tu zaglądam. No to weekend po świętach. Myślę że powinno już być ciepło. Mam znaczy taka nadzieje. A co do Ryk to trochę krzywo było zrobione i termin 3 tyg albo nawet 4 jeśli dobrze pamiętam.
  4. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Mi jak kiedys w rykach kola zrobili to wiem jedno wiecej tam nie pojade
  5. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Tez czegos ladnego szukam na lato. nie macie Panowie czegos :-) ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Dziś albo cos mi w aucie przestalo dzialac albo ta tak jechalem na trasie lublin pulawy wyszlo mi spalanie 29,4 coś chyba jest nie tak ---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ---------- spocik.?. no chyba ten 30 jest aktualny jesli pogoda pozwoli?
  6. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Przyjade przjade. Co to za ladne kolo w aucie?
  7. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jak bedzie taka pogoda to mozemy sie nie doczekac tego spotu :-)
  8. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Widać że nie długo na forum jestem bo nie kumam o czym Wy piszecie ostatnio :-)
  9. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Grilla mogę wziąść ale kiełbasa .., no w sumie do Tesco nie powinno być daleko he he
  10. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja moge jechac na open sezon :-) a co do fajnego miejsca to zawsze jak sie ludziska zbiora to i miejsce sie znajdzie :-)
  11. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Trzeba po prostu na 30 marca się powoli umawiać i tyle. Ja mam takie małe grille i dużo węgla to można spotkać się potem jakieś miejsce fajne znaleźć i otworzyć sezon ;-) takie moje skromne zdanie jak tylko ciepło będzie.
  12. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    No to dobrze ze juz w przyszłym tygodniu ma być ciepło.
  13. Ralfi_2006 odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no to kiedy jakis spot, jak juz wiem ze sa w pulawach to mozna by sie zalapac :-)
  14. Siema nie mam a4 ale posiadam audi a6 c5 4b avant 2,7 BiTurbo. Czekam na jakis spot w rejonie, pozdrawiam :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.