Treść opublikowana przez ridick82
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też dotarłem przed chwilką. Sorki że tak krótko ale wyskoczyła mi nagła sprawa w Mysłowicach i musiałem zaiwaniać. Najlepsze jest to że przed spotem byłem w Katowicach potem do Gliwic i spowrotem na Mysłowice. pucek bryczka super. Gratulacje. Aż się boję co ty tam wyrezasz w przyszłym roku.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro nie dam rady ale myślę się wybrać za tydzień jutro zaczynam urlop i wyjeżdżam za tydzień myśle wpaść. Pozdrawiam i dobranoc.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam was wszystkich. Dawno mnie nie było na zlocie:) Obiecuje że wpadnę na spota za tydzień lub dwa podzrawiam.. Nao jedziesz?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć wam wszystkim. Ja ostatnio mam małe zamieszanie z pracą. Ale obiecuje że w lutym coś drgnie bo na 99% będę miał inną pracę.Po prostu teraz wyjazdy i wyjazdy. Także pozdrawiam i do zobaczenia. :) :)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się pojawię
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.s-f.yoyo.pl/forum/viewthread.php?forum_id=25&thread_id=373#3232 Poczytajcie tutaj:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja jutro odpadam. Do pracy na 19:) pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie no miron jestem zdecydowany w sumie tylko że mi to wyleciało z głowy heheheh za 3 tyg bede to cos dobierzemy:) :rolleyes:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehe no tylko to nie bylo wyprzedznie a raczej wymijanie a kolegów niebieskich nie widziałem. Było miło ja dopiero za 3 tyg bede także bawcie sie pozdro dla wszystkich tylko miron koloru nie dopasowaliśmy. Ale spowrotem jechliśmy pomalutku.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ok to jedziemy:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nao daj mi znać czy jedziesz z rybnika ja nie mam neta pisze od kumpla. Dajcie znać koło 17 czy jedziemy. Pozdrawiam.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja na 90 %
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to już wiem czego szukali. Pewnie chcieli coś wciągnąć :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe poszukam zapytam. Wczoraj mi sie podobało. Przyjeżdżamy do rybnika na parking a tam gromadka psów (czytaj Policji) i szukają czegoś w trawniku świecąc komórkami. Ubaw miałem heheheehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fajnie:) Miron musze wymienić klocki z tyłu co powiesz o tych? http://www.allegro.pl/item398946176_klocki_ate_hamulcowe_tyl_a3_a4_a6_passat_golf.html[br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 22:14 _________________________________________________a może bosha >??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe Tak jak Mówi miron nasz procent szaleństwa był żaden. No duża rezerwa. Jechaliśmy więcej niż pozwalają przepisy ale bezpiecznie. Co do wyprzedzania na skrzyżowaniu to nie było na 3-go przy 170 na godzine. Powiem szczerze że nawet nie przypominam sobie wyprzedzania. Moim zdaniem większe zagrożenie robi człowiek jadący na takiej drodze 50 km/h bo wtedy robi się korek i wszysce chcą go wyprzedzić. Jakby jechał 100 to zapewne nikt by nie był taki nerwowy. Powiem tak jedzie taki 50 km/h a ja za nim tirem i chce go wyprzedzić, zaczynam wyprzedzać a facet nie wie co robić przyspiesza ze strachu a auta z przeciwka jadą. Ogólnie chodzi mi o to że uważam że ja jadąc z gliwic do rybnika o 22 160km a nawet 170 przy praktycznie żadnym ruchu stwarzam mniejsze zagrożenie. A jeżeli mam zielone i nie widze nikogo z naprzeciwka a maluch rusza ze świateł a ja się zbliżam do niego tak około 100 to co że niby mam hamować? Tyle chciałem napisać w tym temacie. Po prostu dla niektórych coś jest normalną jazdą a dla innych piraceniem. Chciałbym jeszcze powiedzieć że mnie to najbardziej drażnią kierowcy bez wyobraźni. Taki co jak zmienia pas czy skręca to nawet nie spojrzy w lusterko bo po co przecież on skręca a reszta go nie interesuje. Klapki na oczach jak kuń. P.S. Pozdro dla mirona i nao i pucka tyż :evil: :evil:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 22:06 _________________________________________________Miron jakie klocki na tył byś polecał dla mnie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hehe tak by to było. Ale vectra miała króliczka a my ogień. :) Twoja Audiczka też daje rade. A te policjanty tam to ciekawe czego szukali. Pewnie złotówki. Miron dzięki za naklejki. Jutro nalepiam. Było miło W KFC napiliśmy sie Pepsi ile dało. Mam nadzieje że za tydzień będzie nas więcej. I koledzy więcej życia na tym forum nie Miron? Było by Dzień dobry kontrola drogowa........
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I jak jedziemy? Bo nie wiem czy jechac. Czekam na wasze opinie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jasne 18 30 parking ruda bede
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jutro na pewno bede. dajcie znac o ktorej z rybnika. miron nie zapomnij nalepki:) pozdro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to o 18 30 do zobaczenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak tą na tył auta. Nao odezwij się też
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nao postaram się być napisz mi gdzie mam być i o której. Wczoraj poimprezowałem i nie wiem czy mnie puści do wieczora. Miron weź mi naklejke prosze jak możesz. Pozdrawiam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja czy pojade będę wiedział jutro odezwe się neo pozdrowienia. Napprawde postaram się być.
-
[ALL B5] Proszę o dobranie suba do Blaupunkt GTA480 w A4 sedan
Widzisz kolego. Mam tego samego suba ze wzmacniaczem jbl i też chodzi przepięknie. Naprawdę jestem z tego zadowolony. Też kupywałem na zasadzie odsłuchu. Widzicie każdy ma swoje oczekiwania. 1 wystarczy tuba za 100 zł drugiemy za 600 a 3 będzie zadowolony jak kupi sprzęt za 5000zł Jak dla mnie JBL ten model ma bardzo ładny czysty i głęboki bas. Polecam