Treść opublikowana przez Venom666
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Narazie u mnie lata chinol k04-15 bez zajakniecia...Stwierdzilem z GTO ze zrobimy program jak turbina pojezdzi troszek.Narazie 10000 i spoko...Pewnie przelece w zimie kolejne 10000 i wtedy zrobie program.Turbine mam z USA ale z gwarancja na 2 lata wiec moze cos jest warta.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam Mam problem,,, a mianowicie ktos odciol kable od tiptronica w kierownicy czy moze mi ktos podpowiedziec gdzie ma byc jaki kolor. Przegladalem zdjcia kierownic ale wtyczka do tasmy jest zawsze zamknieta wiec nie jestem w stanie zobaczyc jaki kolor idzie na ktory pin. Strzelam ze ma byc masa i plus oraz pewnie CANy ale gdzie jaki ma byc Komus chyba byly potrzebne piny albo cos wymienil Moze ktos udzieli pomocy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tu ma dla was turbo do duzych mocy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Az musze zobaczyc ile mozna przetozyc ta Turbine . Mam swoje stare ale bardzo zdrowe turbo 029 po 100.000 wiec wrzuce u siebie na tokarke...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
W jakich A4 B6/B7 sa standardowe tarcze 288 z tyłu ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jak sie jeszcze uda to pewnie kolo 1400 zl
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
CZY KTOS REFLEKTUJE NA CHInOLA K-04-15 bede mial w przyszlym tygodniu ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Niech zrobia probe olejowa,,, bedziesz wiedzial czy pierscienie czy glowica spowodowaly spadek na tym jednym garku
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ejjjjjjj no czuje sie taki wysmiewany :polew::polew::polew::polew::polew:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A ja mialem chlopu odpowiedziec,,,,:polew::polew::polew: Staralem sie nie nabijac:grin::grin: :polew::polew:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Szczerze to nieslyszalem o podtlenku LPG..... moze masz poprostu i stalacje gazowa,a jesli tak jest to jaki producent. Chyba ze masz podtlenek azotu ale tego sie nie da i tankowac na stacji. Temperatura wody na liczniku to jedno a niekoniecznie moze sie zgadzac z rzeczywistoscia bo to pokaze tylko VAG No i wazniejsza jest temp.oleju i spalin (EGT) oraz sklad mieszanki (AFR)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Kilka stron wczesniej umiescilem identycznie przypalony tlok z Mazdy MPS. Jak dla mnie to juz sie to nadpalalo od dluzszego czasu..Punkty na tloku to moze byc kawalek ktory sie oderwa. Czy gladz cylindra jest nadpalona punktowo...bo jesli jest to przegrzalo tloka w jednym miejscu.. Za slaby olej....przy takim modzie to niestety 10W60....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W B5 jest analogicznie do C5 na dole W B6 jest 1.8T - 150KM AVJ, 163KM BFB , 170KM AMB , 190KM BEX W B7 jest 2.0TFSI --- 170KM BPJ,BYK ,, 200KM BGB,BWE,BWT,BPG , oraz 220KM BUL. W B8 jest 2.0TFSi ---180KM CDNB,CAEA,CDZA,CFKA , oraz 211KM -CDNC,CAEB,CPMA. W PASACIE jest - ANB,AEB,APU,AWT,AVL 150KM W C5 jest 150KM AEB,ARK,ANB,APUAWT,AWL , oraz 180KM AJL
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
O ile wiem w B7 jest tylko jeden motor - 163KM BFB
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Moje pytanie,,,, co to znaczy pogonilem,,,,100km przy predkosci 240 km/h ....Jak dlugo leciales tym autem ? Masz zdjecie tloka i cylindra,,,ew.glowicy i zaworow
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Po to zrobiono w wielu autach zmienna dlugosc kanalów dolotowych . Niestety samemu nie da sie zrobic bo sterownik musi przestawic zaplon .
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Napewno napelnianie bedzie lepsze.Wiec z doswiadczenia chocby z gazami 2 generacji i zakladania miksera ja bardzo zmienia sie charakterystyka silnika.To dziala jak kryza wiec na pewno i koni wiecej i momnetu.W ktorym silniku sa tez wieksze kanaly dolotwe w glowicy...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
30000 mil....ale auto nie jest delikatnie eksploatowane...raczej nigdy nie dostaje w piz*e....
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Moze i Chinol ale 2 lata gwarancji... szfagier lata w USA na niej juz 3 lata przy 1.5 Bara Wrzucilem zeby widzial ktos jaka jest roznica w wielkosci
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dla porównania K-04 i K-03_29
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ale auto ma byc fajne caly czas a nie tylko w lecie i na trasie wiec sorry ale tylko 4x4 i najlepiej stale bo haldex nawet elektroniczny potrafi zrobic dziwna rzecz...wiem bo jedze i takim i takim i czasami S3 idzie jak tylno napedowa 300 konna fura...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Ile aut bym nie robil i ile by mnie mierzyl to zawsze momentu przybywa...Kiedys pokusilem sie nawet o cooler do wolnossacego W124 300D i byla roznica diametralna Najwiekszy zysk to bylo 77Nm w Mazdzie 3 MPS samym przednim coolerem bez jakiegokolwiek strojenia tylko pomiar sam przed robota ( seria miala 384Nm a po montażu wielkiego coolera wyszlo 461 Nm )
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A przy jakiej temperaturze na zewnatrz ?
-
1.8t Biturbo czy jest sens???
Widzialem w USA 1.8T ktore mialo duzzzzze turbo a do "rozbujania" byl zamontowany kompresor na pasek ( nie Roots czy "G") tylko "zimna" czesc z przekladnia ktora dmuchala . Slyszalem tez o takich kompresorach elektrycznych
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Popieram calkowicie ,,, mi na polce bedzie lezalo K03-29 z mojej B6 po 100000