Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry... Łeb mnie boli...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ktoś coś dzisiaj na mieście?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:-/ nie żałował
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma ktoś SWRa pożyczyć na dzień?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na samym początku musisz się zastanowić czy będziesz używać go głównie w trasie czy głównie po mieście (gdzieś gdzie dużo zabudowań co powoduje odbicia sygnału) Ma to znaczący wpływ na rodzaj wybieranej anteny. Ja osobiście mam sirio omega-27 + tti 880 nieco grzebnięty generator i filtry. 1m anteny w zupełności wystarcza do typowego wymieniania się inf. o utrudnieniach na drodze (zasięgu nie sprawdzałem ale kiedyś gadałem ok 10km) Wcześniej do tego radia miałem starą poczciwą lemm`owską antenę 1,80m i zasięg był dużo większy ale po wjeździe do centrum nieposiadanie RF Gain`a w radiu może stwarzać problemy bo antena zbiera wszystkie śmieci. Gdybym miał zmieniać swój zestaw wybrałbym M Tech Legend II + sirio ML-145 Fajne małe radyjko, które bazuje na podzespołach znanego producenta przy bardzo rozsądnych pieniądzach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale skwer uffff.... OGr dzisiaj to tylko klima ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema... Dobrze że klima śmiga- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kawa z rana wchodzi jak śmietana ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry z rańca ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sie ma jedziesz na spota? Sory... zamuliłem dzisiaj musiałem odpuścić bo jutro mam kolosa Nie wiem czy już nie było ale wrzucam bo to u mnie. Skradziono 8P Sportback Czerwona SB1683L Bielsko- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Barek ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niby tak ale gdzie tu do końca pracy :-S- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam czarną b7 i jeżdżę na spoty ale nie wiem o co chodzi podobno aira w zimie ro***erdoli jak trzymasz auto na mrozie, czy to prawda? Jeżeli tak to powodzonka Cala zimę przejezdzilem na airze i pękł mi tylko plastikowy osuszacz bo chciałem przyoszczedzic ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- Kur*a zawiozlem dzisiaj zaciski do piaskowania to mi facet z cylinderkami z przodu wypiaskowal... i zastanawiam się czy składac je tak tylko cylinderki przeszlifowac na gładko... Teoretycznie tloczek chodzi tylko na uszczelce... Poradźcie coś bo chce się na Nysę wyrobić Może puszczać płyn :-(- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
9 to już prawie południe. :-P- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota wczoraj ;-) no i dzień dobry- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też się dzisiaj postaram pojawić ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry ranek ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO moja chciała M ale orange nie mieli w ofercie więc przy przedłużeniu ja jej kupiłem u Ciebie M'ke a na przedłużeniu umowy wzięła mi SP. Taki mały dil zrobiłem bo za cenę M'ki mam SP [emoji10]- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema. Nowy sprzecior Xperia sp daje radę [emoji10] ale kurna zanim to ogarne to pół roku minie :-P- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bał się mocniej :-P - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!