Treść opublikowana przez bodowp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ozi_wells
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lece dzisiaj na Bielsko. Jakby co to PW.
-
Aku pada
Obowiązek jazdy na światłach też nie wydłuża jego żywotności.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry:hi: w sobote lece do Zawiercia i Zabrza jakby ktoś coś potrzebował przerzucić. BTW. jest tu na forum opcja "mobil" tak żeby na telefonie było lepiej przeglądać np. bez grafiki itp. ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na Kościuszki wali płatkami śniegu jak 5zł`tówki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byłem wczoraj w Zakopanym wydmuchać pająki z turbiny i przyznam że tam śniegu od ...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry:hi: Dostałem zaproszenie na spota w czwartek. Jak będę miał chwile to wpadnę... może mnie podszkolicie z obsługi bo nie wiem czy mam kompa z możliwością podglądu spalania itp. Auto mam od wczoraj na manetce od kirunku jest jakiś przycisk SET, a nie mam kiedy się tym pobawić. Pozdrawiam- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich bardzo serdecznie Do tej pory byłem (dalej jestem) użytkownikiem Renault Clio I, ale od wczoraj stałem się również właścicielem Audi A4 B5 1.9TDI 90KM. Z racji iż od kilku lat jestem na forum Renault clio, a od roku moderatorem na tym właśnie forum, doskonale wiem jaką forum może być kopalnią wiedzy, pomocy ale i również możliwością zawarcia nowych znajomości (nie mówię tu o znajomościach wirtualnych). Zatem jestem - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!