Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

artur1518

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. artur1518 odpowiedział(a) na artur1518 temat w 1.9TDI
    Tak jak pisałem ze braki mocy były sporadyczne a wczoraj jadąc padało mocno deszcz i wtedy stracił moc bez odwrotu, więc mozliwe ze w coś tym jest. Tylko ze dziś po odpaleniu braki mocy był dalej. Kiedyś jak odłączyłem wtyczkę od przepływki to silnik zachowywał sie tak samo jak dziś. Więc sam nie wiem co mysleć, mam nadzieje ze diagnoza okresli sie dokładnie co i jak. ---------- Post dopisany 22-09-2013 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2013 at 19:52 ---------- Witam, wiadomość piszę bo moze ona komuś sie przydac w rozwiązaniu usterki, przyczyną był zepsuty całkiem PRZEPŁYWOMIERZ, który również zaburzał pracę EGR przed całkowitym osłabieniem samochodu. Przed awarią przepływki egr szwankował, po jego zaslepienu wszystko było ok. Po wymianie przepływki na nową egr odetkałem i wszystko działa jak należy. Zawsze najlepiej w takim przypadku jechac na komputer lub podmienic przepływke na chwile od kolegi. Pozdrawiam
  2. artur1518 odpowiedział(a) na artur1518 temat w 1.9TDI
    W tym momencie nie pomaga juz wył i ponowne wł, jutro pojade na diagnostykę i wszystko sie okaże. Mam nadzieje ze to przepływka.
  3. artur1518 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Mam mały problem z moja audi, jadąc dziśiaj, w pewnym momencie straciła moc, na każdym biegu zbiera sie bardzo powoli i chcąc wejść na wyższe obroty( jadąc) wchodzi maksymalnie na 3100 obrotów i dalej nie che już iść. Wczesniej przed awarią miałem takie momenty ze jadąc i agresywnie dodając gazy powyżej 3 tys był efekt jak by sie silnik dusił i nie chciał wyskoczyć wyżej na obrotach, dopiero po popuszczeniu gazu i ponownemu dodaniu ustało. Zadazało sie tak coraz częsciej aż do dzisiejszego dnia. Jaka może być przyczyna?? Przepływomież?? Proszę o pomoc
  4. KRIS lepiej tak nie pisz bo ktoś to wykona
  5. Ja ostatnio zaślepiłem i nie mam żadnych problemów, dobrze zapala, gasnie i jest tak samo mocny. A jak zaślepiłeś??
  6. artur1518 odpowiedział(a) na KarolCK temat w 1.9TDI
    Hej ja mam 1.9 130 koni model silnika AWX wymianę robiłem u mechanika i dał mi Castrol 5W40 EDGE a wchodzi 4l ale nie jestem pewien na 100%
  7. Tez niedawno kupiłem a4 i od razu wymieniłem rozrząd oleje i filtry, znajomy mechanik (pracował w aso, więc jest dobry) jak zamawia podróbki to mówi ze najlepiej po 60 tys wymieniać a na oryginałach po 90 tyś, kumple którzy mają audi maja gdzieś informacje na pudełkach i wymieniają co 120 tys. Ja mam na oryginałach czyli 90 tys ale pewnie zmienię przy 85 dla pewności bo nigdy nie wiadomo co może się stać a później tylko żałować. A co do przebiegu nie ma co ufać a w książkach serwisowych mogą tylko napisać ze była wymiana i dadzą pieczątkę.
  8. Mam znajomego który ma passata z takim samym silnikiem, zrobię małą przekładkę i zobaczymy co wyjdzie. W razie czego napisze jeszcze.
  9. KRIS wielkie dzięki za pomoc, po odłączeniu wtyczki od przepływomierza, skoki na obrotach silnika ustały. Teraz taka kwestia czy wymiana przepływomierza na nowy zlikwiduje moją usterkę czy mam szukać innej przyczyny?? A i jeszcze czy mogę na popsutym jeździć?? bo muszę dojechać w jedno miejsce. pozdrawiam
  10. Witam, to mój pierwszy temat więc proszę moderatorów o wyrozumiałość. Przeczytałem kilka wątków dotyczących problemów z obrotami ale niestety nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. Problem wygląda tak, po rozgrzaniu silnika, na jałowych obrotach samochód wibruje od silnika. Jest to bardzo odczuwalne, po dodaniu gazu wprowadzając silnik powyżej 1100 obrotów ustaje lecz kiedy spadają obroty silnik zaczyna skakać przez jakieś 2-3 sekundy na obrotach. W czasie jazdy jadąc na pierwszym biegu bez gazu silnikiem dosyć szarpie. W czasie jazdy schodząc poniżej 2000 obrotów na jakieś 1500 i po dodaniu gazu silnikiem zaczyna telepać i po chwili zbiera się normalnie. Zjawisko to nie pokazuje sie gdy trzymam samochód powyżej 2000 w czasie jazdy. Aktualnie jestem po wymianie rozrządu, filtrów i olejów. Co może być przyczyną, proszę o pomoc. pozdrawiam
  11. Cześć jestem z Bieszczad, na imię mam Artur. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 z 2002 z silnikiem 1.9 TDI AWX (96Kw) Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.