-
B6 DIVISION
widzę pan poziek i slawek + cała banda uwzieli się na Wladiego, ale żadnego powodu nie podano. wasze życie stało się bardziej urozmaicone czy jak? bo nie wiem jaki mieliście w tym cel? jeśli tak prześwietliliście Wladiego to i wszystkich potraktujcie równo a przede wszystkim spójrzcie na siebie i trzymajcie się tego swojego j**anego regulaminu! a nie najlepiej się kogoś pozbyć bo był dla was nie wygodny! życzę c**jowych świąt dla zk!
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
ostro :grin:- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
hahahaha" cycki cycki ":polew::polew::polew::polew:- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
pomozesz koledze- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
jaaaa :kox: przyszłam narobic spamu :naughty:- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
:banan:'>http://www.youtube.com/watch?v=eRwrYYN5HAI:banan::banan: ---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:33 ---------- :banan::banan:- zwykła c6 A będzię srebna LALA
:jerk:- B6 DIVISION
Chcesz trochę moich:decayed: mi troszke sypnij- B6 DIVISION
moich tez brakuje:kwasny:ktos sie chyba uwzial To masz wracaj- B6 DIVISION
no co Ty 2 ostrzezenia mi juz wystarcza:grin::grin:nie chce więcej:grin:- B6 DIVISION
znaczy sie rośniesz wszedzie?- B6 DIVISION
myśle że na czarno by pasowalo, bo żałoba po pogaduchach dalej trwa :grin:- B6 DIVISION
ja moge Ci pokolorowac gipsa :decayed::decayed:bedzie cacy:naughty::naughty:- B6 DIVISION
modzić możesz ale gips :naughty::decayed: - XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014