Treść opublikowana przez TygrySs
-
B6 DIVISION
jak ja wejde to znowu zamkną :grin:
-
B6 DIVISION
ja go zaraz zaatakuje chyba :polew:
-
Luźne GACIE
ja wale calusi czas :decayed: ale koniojeby mnie rozwalily totalnie....
-
Luźne GACIE
póki co ja sie opanowywuje jak mogieeeeee:grin::grin:
-
Luźne GACIE
on tu zara bedzie :naughty:
-
Luźne GACIE
uzywaj gwiazdek my se dopowiemy :decayed: albo dopijemy jak dopije to juz calkiem bedzie luz blus i ubóstwo :grin:
-
Luźne GACIE
uzywaj gwiazdek my se dopowiemy :decayed:
-
Luźne GACIE
teee Rafaello ile można na Ciebie czekać? cukru mi brakuje a Ty chodzisz **** wie dzie:grin::grin::polew:
-
Luźne GACIE
odp kobiety-BO TAK! ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------
-
Luźne GACIE
caly dzioeń i całą noc:decayed:
-
Luźne GACIE
Ja ostanio wogóle o kuku......nie gadałem:whistling::grin: Wladi wyebaeś mnie ze znajomych?:shock3: No co TY... ja Cię wogóle miałem dodane:whistling: no raczej:whistling::whistling: chyba walne foch-a:polew:
-
Luźne GACIE
Ja ostanio wogóle o kuku......nie gadałem:whistling::grin: Wladi wyebaeś mnie ze znajomych?:shock3:
-
Luźne GACIE
hahaha Asia kocham Cie:decayed::decayed::decayed:mordeczko Ty moja:naughty::naughty:rozumiem że jestem współmoderatorem wątku?:decayed: ---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:47 ---------- bo mamy luźne gacie i znowu Cie widzimy :naughty:
-
Luźne GACIE
kuźwa było pisać do mjenja :grin: ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- Michaś żelku nasz choć do nas :naughty::naughty:
-
Luźne GACIE
A jaaaak no ino biegusiem:naughty::naughty: ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ---------- temat powinien nosić nazwe LUŹNE GACIE:polew::polew:
-
Luźne GACIE
patosy wrócili :polew:
-
Luźne GACIE
Sieeeema:banan::banan::banan:ale sie steskniłam :naughty::banan::banan::banan:
-
B6 DIVISION
grzeszny chyba:decayed:
-
B6 DIVISION
:banan::banan::tongue4: co Ty tutaj broisz?:wink:
-
B6 DIVISION
Józuś się nie przywitał rano się witałem, jesteś spóźnialska oj dawno mnie tu u was nie było wybacz mi :naughty:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
to tzreba było do nas zawitac a nie szpiegować :wink: "a jak!" to robota wujka kaja:decayed:
-
B6 DIVISION
a no czuć :decayed:
-
B6 DIVISION
Józuś się nie przywitał
-
B6 DIVISION
skąd Ty podłapałes to a jak!?:kox: