Treść opublikowana przez TygrySs
-
B6 DIVISION
juz mam:D podoba się? :decayed:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
witaj :decayed:zyjesz? żyję jak ula , dzisiaj siadam do auta a tu taka ciężka noga na gazie ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- taką zapodajhttp://s12.postimg.org/7f4q5ejix/DSCN9580.jpg ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ---------- z którego szpitala? co ci robili? z szpitala Jarosławskiego , zamknęli mnie tam za wypadek jaki wydarzył się w pracy spadłem z drabiny z 4 metrów , a teraz żyję , siadam do auta a tu taaaaki ciężki but na gazie trza będzie pomyśleć o wirusie to że Żyła lata i żyje to nie powód żebyś i TY mógł latać :wink:
-
B6 DIVISION
hahaha Edytka chodź tu dorwali Twojego fona :polew::polew:
-
B6 DIVISION
witaj :decayed:zyjesz?
-
B6 DIVISION
ojojoj:naughty::naughty: nie powiem jak to wygladało z daleka :polew::polew:
-
B6 DIVISION
Kobieta pracuje w plusie i mówi że straszne tragedia jest z tymi Nokiami bo tam klient sam instaluje sobie system przy pierwszym uruchomieniu i często nie instaluje poprawnie:kwasny: A co do obsługi nie wiem. A i bluetooth we wczesniejszych modelach Lumi słuzył tylko do łączenia się z urządzeniami ale nie telefonami. wyglada fajnie :decayed:ale pewnie po czasie sie rozpiździ
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
widze, że prezent na mikołaja dotarł hyhy czekam na nastepny
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
no to i od TygrySsa najlepszego też dla chłopaków
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
józek józek evrybady dajesz!:grin::grin:
-
B6 DIVISION
Jest prze koza co:slina::slina::slina: Wladi to widzę juz pospane masz :decayed:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
o TYGRYS :decayed:
-
B6 DIVISION
wrrr.... Wladi :polew:
-
B6 DIVISION
wyjmuję swoją i szczelaom :polew: uważałem Cię za porządnego gościa....a Ty zwykły pedał jesteś:polew: :polew::polew::polew:sie spotkali jeden z drugim :grin: Teee bo zaraz dupsko zerżne i się skończy klepanie po plecach:polew::polew: no bo ileż można klepać :polew::polew:
-
B6 DIVISION
wyjmuję swoją i szczelaom :polew: uważałem Cię za porządnego gościa....a Ty zwykły pedał jesteś:polew: :polew::polew::polew:sie spotkali jeden z drugim :grin:
-
B6 DIVISION
masz coś do mnie:facepalm: Ja do Ciebie....hmmm:eusathink: coś by się może znalazło ale to byśmy musieli się spotkać:decayed: oko w oko, tylko ja z Wladim bym sie bał... codziennie się boje jak widzę go z ta bronią w ręku hyhyhy ktorą?:grin::grin:
-
B6 DIVISION
ale spameRrry:decayed::decayed:
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
hyhyhy nie wątpie :grin:to znaczy domyslam się :decayed:
-
B6 DIVISION
yyy i co tam piszą? :grin::grin: ciekawe rzeczy:naughty: jooo...scieme mi wciskasz:naughty::naughty:zboczuszku mały :kox:
-
B6 DIVISION
yyy i co tam piszą? :grin::grin: