Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TygrySs

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TygrySs

  1. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    juz mam:D podoba się? :decayed:
  2. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema:)
  3. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witaj :decayed:zyjesz? żyję jak ula , dzisiaj siadam do auta a tu taka ciężka noga na gazie ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ---------- taką zapodajhttp://s12.postimg.org/7f4q5ejix/DSCN9580.jpg ---------- Post dopisany at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ---------- z którego szpitala? co ci robili? z szpitala Jarosławskiego , zamknęli mnie tam za wypadek jaki wydarzył się w pracy spadłem z drabiny z 4 metrów , a teraz żyję , siadam do auta a tu taaaaki ciężki but na gazie trza będzie pomyśleć o wirusie to że Żyła lata i żyje to nie powód żebyś i TY mógł latać :wink:
  4. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hahaha Edytka chodź tu dorwali Twojego fona :polew::polew:
  5. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witaj :decayed:zyjesz?
  6. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ojojoj:naughty::naughty: nie powiem jak to wygladało z daleka :polew::polew:
  7. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kobieta pracuje w plusie i mówi że straszne tragedia jest z tymi Nokiami bo tam klient sam instaluje sobie system przy pierwszym uruchomieniu i często nie instaluje poprawnie:kwasny: A co do obsługi nie wiem. A i bluetooth we wczesniejszych modelach Lumi słuzył tylko do łączenia się z urządzeniami ale nie telefonami. wyglada fajnie :decayed:ale pewnie po czasie sie rozpiździ
  8. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koła :decayed:
  9. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widze, że prezent na mikołaja dotarł hyhy czekam na nastepny
  10. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siemano
  11. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to i od TygrySsa najlepszego też dla chłopaków
  12. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to dobranoc
  13. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek józek evrybady dajesz!:grin::grin:
  14. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest prze koza co:slina::slina::slina: Wladi to widzę juz pospane masz :decayed:
  15. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    TygrySsów!
  16. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o TYGRYS :decayed:
  17. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wrrr.... Wladi :polew:
  18. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyjmuję swoją i szczelaom :polew: uważałem Cię za porządnego gościa....a Ty zwykły pedał jesteś:polew: :polew::polew::polew:sie spotkali jeden z drugim :grin: Teee bo zaraz dupsko zerżne i się skończy klepanie po plecach:polew::polew: no bo ileż można klepać :polew::polew:
  19. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    wyjmuję swoją i szczelaom :polew: uważałem Cię za porządnego gościa....a Ty zwykły pedał jesteś:polew: :polew::polew::polew:sie spotkali jeden z drugim :grin:
  20. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    masz coś do mnie:facepalm: Ja do Ciebie....hmmm:eusathink: coś by się może znalazło ale to byśmy musieli się spotkać:decayed: oko w oko, tylko ja z Wladim bym sie bał... codziennie się boje jak widzę go z ta bronią w ręku hyhyhy ktorą?:grin::grin:
  21. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale spameRrry:decayed::decayed:
  22. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy nie?:polew:
  23. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hyhyhy nie wątpie :grin:to znaczy domyslam się :decayed:
  24. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    yyy i co tam piszą? :grin::grin: ciekawe rzeczy:naughty: jooo...scieme mi wciskasz:naughty::naughty:zboczuszku mały :kox:
  25. TygrySs odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    yyy i co tam piszą? :grin::grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.