Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba17272

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba17272

  1. seba17272 odpowiedział(a) na wilku213 temat w 1.8
    Gasnie jak dojezdzam do skrzyzowanie i hamuje. Jak go odpale i stoi na luzie czasem mu sie zdarzy zgasnac ale bardzo zadko.
  2. seba17272 odpowiedział(a) na wilku213 temat w 1.8
    Kolego Labiel powiedz mi czy podciśnienie ma jakiś wpływ na gaśniecie auta przy hamowaniu. I jaka to będzie usterka i w którym miejscu mogła się pojawić. Za szybka opowiedz z góry dzięki
  3. seba17272 odpowiedział(a) na seba17272 temat w 1.8
    Dynamika sie nie zmienia podczas jazdy auto jest zwawe. Czasem przy odpaleniu musze dac mu troszke gazu ale za zwyczaj odpala normalnie bez wkręcania go w obroty.Z vag-iem masz racje nie wiem czy gdzies w tych okolicach posiada by muc go sprawdzic. Swiece wydaja mi sie na jeszcze sprawne, przewody nie daja zadnych znaków przebicia. Przepływomierz tez zdaje sie byc sprawny bo po odłaczeniu go samochud natychmiast gasnie no chyba ze jestem w błedzie. Nie wiem czy moje przypuszczenia maja cos do zeczy ale moze to którys z przewodów podcisnienia jest za takie objawy przyczyna.
  4. seba17272 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam Moja A4 b5 z silnikiem 1.8 od kilku dni ma dziwne objawy. To znaczy obroty się utrzymują na 850 900 ale czasami spadają na jakieś 500 600. No i pod czas dojeżdżania na światła i hamowania auto potrafi zgasnąć bo obroty spadają do zera. Objawy są takie same na benzynie jak i na gazie gaz ma dopiero 2 miesiące wiec jest nowy wcześniej nie było w tym aucie gazu. Gaz założony STAG 400. Co poradzić na takie objawy ??? I co to możne być??? Wspomnę tez ze objawy są i na zimnym silniku jak i na ciepłym. No i wspomnę tez ze jestem na wyjeździe i do swojego warsztatu mam jakieś 350km wiec pomocy koledzy. Z góry dzieki
  5. Dzieki koledzy zaraz sie za to biore i pozdrawiam
  6. Witam w moim avancie za siedzeniem kierowcy i pasazera sa mokre dywaniki. Po ogledzinach podwozia w poszukiwaniu dziury nie stwierdziłem zadnej. A jednak w jakis sposub sie dostaje woda do srodka. Jak zlokalizowac przeciek i gdzie najczesciej sie pojawiaja. Za sugestie dzieki pozdro
  7. seba17272 opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam W mojej a4 b5 avant mam klime z dwoma wyswietlaczami. Na jednym jest ustawianie temperatury na drógim sila nawiewu. Po ustawieniu na LO czyli na zimne powietrze cały czas leci ciepłe powietrze. Powiem jeszcze tyle ze brak jednego przewodu pod maska od klimy wiec klima tak czy tak nie działa. Ale to nie o to chodzi, chodzi o to zeby leciało zimne powietrze a nie ciepłe z wywietrzników. Za sugestie z góry dzieki <lol>
  8. Witam Od niedawna mam a4 b5 avant i wiem ze to jest przekładaniec. Problem polega na tym ze z tylu radia gdzie ida przewody nie ma kabla od anteny. Po wyjeciu oswietlenia w bagarzniku owy kabel widac. I moje pytanie brzmi gdzie go mam szukac pod deska??? Co musze rozebrac i czy lepiej bedzie kupic nowa antene z kablem i ja zamontowac?? Z podpowiedzi z góry dzieki
  9. seba17272 odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    Witam wszystkich Jestem tu nowy wiec nie wiem czy w dobrym poście pisze. Jestem w posiadaniu a4 b5 avant z 98r z zegarami z pełnym fisem , który nie działał jak go kupiłem. Teraz jak się zaczęło robić ciepło zaczyna się coś pokazywać na tym wyświetlaczu. no i mnie troszkę to drażni. Wiem ze padają przy tych wyświetlaczach tak zwane zimne luty. NO i pytanie moje cze będąc laikiem jestem coś z tym fantem zrobić tzn w jakiś sposób naprawić ten zimny lut żeby wszystko działało na tym wyświetlaczu ??? Za podpowiedzi i rady będę wdzięczny Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.