Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kombi174

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kombi174

  1. Kumpel ta A3-ką płacił 1000zł
  2. Coś mi się wydaje że niektóre osoby były fikcyjne żeby nazbierać tą dychę i umówić terminy ale to tylko moje spostrzeżenie. Ja osobiście nie mogłem jechać bo jestem w NL ale wsadziłem mojego kumpla z tą a3 był z żoną i ta mówiła że miał banana na gębie do samego domu[emoji1]
  3. Kumpel swoją a3-ką już po programie u Aligatora (bardzo zadowolony) A tu jego wykres
  4. Panowie orientujecie się jaki sterownik silnika siedzi w audi a3 2.0 TDI cr z 2009r bo nie wiem jak patrzeć na ten cennik z pierwszego posta a kumpel suszy mi głowę a jeszcze Aligator gadał że może trzeba będzie wyciągać komputer
  5. Ja na 3 kwietnia godz. 10:00 szkoda tylko że to nie moje a4 tylko a3 kumpla może następnym razem
  6. No to ja nie mam pojęcia dlaczego tak? ja będę dopiero jutro próbował
  7. Z tego co widzę to Gibson napisał że czynne od 9:00 do 17:00 może dlatego nie odbiera?
  8. Ok to ja zostaję przy 4.IV. Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
  9. To ja się piszę na 4.IV. chyba że w sobotę 1.IV. też da radę Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
  10. No to się dopisuj kolego Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
  11. Ja ze swojej strony mogę ci polecić Goodyear Efficientgrip Performance latam na nich już drugi sezon są spoko ciche, w zakrętach trzymią się jak przyklejone a hamowanie i jazda po mokrym to bajka. Ja brałem z parametrami A(paliwo) A(mokre) i 68dB ale się oplaca a kiedyś nie przywiązywalem do tego uwagi Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
  12. 1. Leewang - Audi A4 B8 - CAGA - 143PS - 2010r - Manual - FWD 2. Shogu - Audi A4 B7 - BFB - 163PS - 2005r - Manual - FWD 3. Kombi 174 - Audi A3 8P - CBAB - 140PS - 2009r - manual - FWD 4. Dawid195 - Audi A5 - CAHA - 170PS - 2007 - Manual - FWD 5. Frutii - Audi A5 - CAPA - 240PS - 2008r - Manual - Quattro 6. Frutii - Audi A6 - CAPA - 240PS - Automat - Quattro 7. Netfcher - Audi A4 - CJCA - 143PS - Automat - FWD 8. bin85 Audi A4 B8 CAGB 136 PS - Manual FWD 9. kuba85 Audi A5 - CAHA - 170PS - Manual - FWD 10. Panowie mała aktualizacja ja się wypisuję ponieważ praca wzywa i muszę wracać do NL ale na moje miejsce udało mi się znaleźć kolegę z A3-ką który chce kilka kucy wiecej Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka
  13. 1. Leewang - Audi A4 B8 - CAGA - 143PS - 2010r - Manual - FWD 2. Shogu - Audi A4 B7 - BFB - 163PS - 2005r - Manual - FWD 3. Kombi 174 - Audi A4 B8 - CJCB - 136PS - 2013r - manual - FWD 4. Tianhao - Skoda O1 - AXR - 101PS - 2008 - Manual - FWD 5. Dawid195 - Audi A5 - CAHA - 170PS - 2007 - Manual - FWD 6. Frutii - Audi A5 - CAPA - 240PS - 2008r - Manual - Quattro 7. Frutii - Audi A6 - CAPA - 240PS - Automat - Quattro 8. Netfcher - Audi A4 - CJCA - 143PS - Automat - FWD 9. bin85 Audi A4 B8 CAGB 136 PS Manual FWD Prawie komplet! Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
  14. Znalazłem takie Goodyeary w dość atrakcyjnej cenie może się skuszę http://logistykaopon.pl/p/3863-produkt?utm_source=skapiec.pl&utm_medium=referral
  15. Witam co myślicie o tych oponach http://allegro.pl/4x-falken-azenis-fk510-225-50r17-98y-mfs-xl-zr-i6702817355.html czy zainwestować w te http://allegro.pl/4x-goodyear-efficientgrip-performance-225-50r17-98-i6632966703.html Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
  16. Tak też myślałem trochę lipa bo muszę puścić poprzednie auto A3 8P z tymi 45 a są praktycznie nowe i kupić nowe fu...! Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
  17. Witam panowie powiedzcie czy mogę założyć zamiast rekomendowanych przez producenta 225/50 r17 te o rozmiarze 225/45 r17 A4 B8 2.0 TDI 2013r Avant Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
  18. Kombi174 odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Audi A4 B8
    Tak tylko jak się słyszy o tej wypłacalności AC za kradzież. Mechanikowi u którego czasami auta robię porwali z placu golfa 7 jakieś półtorej roku temu a kasy do dziś nie ma i takie głupoty wymyślają aby tylko nie wypłacić kasy że mózg się lasuje Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
  19. Kombi174 odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Audi A4 B8
    Po kontakcie z tą firmą "gannet" wczoraj wysłali mi ofertę chciałem tylko radiowy system pokrzdzieżowego namierzania samochodu bez śledzenia w czasie rzeczywistym bo po co. Wcześniej zastanawiałem się nad AC chodzi mi o to że w mojej okolicy ostatnio zginęło kilaka audi i nie chcialbyn tego doświadczyć. Co wy na to? Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
  20. Kombi174 odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Audi A4 B8
    Witam Panowie a słyszał ktoś z was tam systemie? Trochę o tym czytałem fajny pomysł tylko z tego co się dowiedziałem to koszt montażu wraz z urządzaniem to około 1200zł plus roczny abonament 1000zł wychodzi jak AC http://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-gantrack/ Bo z odcięciem zapłonu przez ukryty pstryczek mój znajomy ma złe doświadczenie auta nie ukradli ale w złości że nie mogli zniszczyli deskę i pocieli siedzenia widziałem to masakra! Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
  21. Ok nie ma sprawy. A tak to jutro zakładam IC z 3.0 TDI bo mam rozkopany przód, holender mi poturbowal zderzak w NL dzień przed powrotem więc skorzystam z okazji jakbym miał coś więcej modzic w przyszłości ( jakieś większe turbo tylko czy to ma sens na ośce) Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
  22. A trzeba było wyciągać komputer czy po OBD poszło? Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
  23. Ja chciałem się załapać na wcześniejszą edycja ale dopiero wróciłem do kraju teraz muszę czekać:-( Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
  24. Witam to ja też się dopisuję 1. Leewang - Audi A4 B8 - CAGA - 143PS - 2010r - Manual - FWD 2. Shogu - Audi A4 B7 - BFB - 163PS - 2005r - Manual - FWD 3. Kombi 174 - Audi A4 B8 - CJCB - 136PS - 2013r - manual - FWD 4. Wysłane z mojego Mi 4i przy użyciu Tapatalka
  25. A może CNHA

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.