Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qtper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qtper

  1. No nie wiem, ale jak robiłem u siebie to widziałem, że kratki od nawiewu był zdjęte i konkretne ciśnienia (jak z odkurzacza tylko drugą stroną jak byś dmuchał) wpuszczono do instalacji. Wydaje mi się, że to bardziej inwazyjne niż takie puszeczki stawiane w aucie i tam na 5 minutek psikania. Same odgrzybianie to ok 75-90 zł (nie ASO) zależy w ile otworów pchają i dmuchają Lepiej chyba to niż 50 zyla z chmurę w sprayu. A, że środek taki sam możliwe ale głębsza penetracja napewno :th:
  2. Polecam do firmy specjalizującej się w klimach, ja nie wierzę w takie środki
  3. sim-locka Wydaje mi się, że raczej nie No bo tak .... jak kupujesz telefon w salonie sieci (era,orange itd...) no to normalne jest sim-locka, jednak jak kupujesz w normalnym sklepie (np. MediaMarkt) no to żaden fon nie ma locka Taki telefon w aucie to pewnie z autem był kupiony tak jak by w "sklepie" tz. poza siecią więc powinien nie mieć blokady Zakładam że telefon ma tyle lat co auto a w tych czasach telefony nie były dwu zakresowe więc nowa karta sim może nie działać. Najlepiej zapytaj się w sieci, pamiętam, że kiedyś rozmawiałem z jednym gościem co miał tel. w mercu i mówił, że musiał zamówić właśnie kartę sim u operatora bo jak wkładał swoją to coś nie działało. Nie pamiętam jednak za dobrze Zapytaj u operatora może telefon nie ma locka i będzie działał
  4. Na "D" auto zawsze rusza bez gazu (delikatnie ciągnie do przodu) jak nie rusza na "D" to olej albo skrzynia jest do "D" Olej zmieniać co 60kkm, jak się zauważy, że nie ciągnie to też szybko olej zmienić bo jak się tak jeździ to w krótkim czasie może zacząć przy ruszaniu (1 bieg i i dynamiczniej gaz) szarpać w wtedy to nie wesoło. Kosztuje to 6800zł (brutto) uwierzcie mi wiem coś o tym Kubel mam nadzieję, że teraz ta skrzynka pojeździ :th: Dlaczego audi nie przyznaje się do błędu i nie wymienia za free ;( :bicz3:
  5. Dostosowany również :th: :a4fan: [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 12:50 _________________________________________________Kurde ale mi się kliknęło :gwizdanie: sorry
  6. Właśnie foty gdzie nima :gwizdanie:
  7. marioti zanieś do pierwszej lepszej agencji reklamowej (wizytówki pieczątki takie tam) i za frytki ci wytną, fajny motyw
  8. dzięki marioti :th: wszystko jasne zapytam sprzedawce jak tam jest to rozwiązane bo lampki jak dla mnie super tylko troszku cena mam nadzieję że też i jakość godna
  9. ktoś wie jak te ledy często padają, wymienia się potem to jakoś czy jak
  10. Ciemny granat, szkoda że nie czarny
  11. http://www.allegro.pl/item337687163_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_00_04_avant_combi.html Proszę o opinie mam taki pomysł na lampy
  12. Mój kolega miał problem z tablicą i podkleił kilkoma paskami sylikonu z tubki i na nity, teraz ma git. Jeśli chodzi o wełnę do wygłuszeń to pytaj właśnie o taką do wygłuszeń w sklepie bo są też takie do ociepleń i nie mają właściwości wygłuszających.
  13. Jestem za :th: grill i takie tam tylko miejsce jeszcze jest czas coś się wymyśli
  14. qtper odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    myślał ktoś co by było jak Kubica zrobił by przesiadkę na Team Ferrari albo McLaren [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 10:27 _________________________________________________jak ja to napisałem :gwizdanie:
  15. O 19 byliśmy już w innym miejscu
  16. Może od tej ściemy lamp nie widać stopu
  17. :th: to prawda, czekam na fotki Musashi
  18. Tak to maserati to koło mojego magazynu, dzisiaj rano kolesie z innej zmiany mi opowiadali
  19. No więc tak mi się wydawało, że to jednak nie zagra a jak zrobić nie drogo (300PLN) żeby zagrało da się za tyle?[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 14:48 _________________________________________________I wcale nie o światełko mi chodziło tylko cena i rozmiar
  20. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem dla basu w aucie http://www.allegro.pl/item331426631_sklep_pogromca_1400w_plaska_swieci_wzma_vk10b21a.html Zagra to jakoś w miarę czy dać sobie spokój? Pewnie nie którzy poradzą mi skrzynię ale mi mocno zależy na miejscu ( dobra żonie :gwizdanie: )
  21. qtper odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    a dlaczego B6 nie działa ;([br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 21:30 _________________________________________________tylko pomiędzy Celsjuszami i Fahrenheitami mogę sobie poklikać
  22. Namawiam kuzyna na spota :th: może się dopisze do listy [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 21:15 _________________________________________________Musashi jak mogę się poprosić to weź przyrząd do grubości lakieru :> albo nie bież... albo weź... ma nadzieję, że się nie zdziwię
  23. W zestawie do tej anteny co masz w linku, dostajesz dwa gwinty (na zdjęciu jeden leży obok anteny a drugi jest już w nią wkręcony) Będzie pasować :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.