Treść opublikowana przez qtper
-
[B5 ADR] Jaki środek do odgrzybiania klimy ?
No nie wiem, ale jak robiłem u siebie to widziałem, że kratki od nawiewu był zdjęte i konkretne ciśnienia (jak z odkurzacza tylko drugą stroną jak byś dmuchał) wpuszczono do instalacji. Wydaje mi się, że to bardziej inwazyjne niż takie puszeczki stawiane w aucie i tam na 5 minutek psikania. Same odgrzybianie to ok 75-90 zł (nie ASO) zależy w ile otworów pchają i dmuchają Lepiej chyba to niż 50 zyla z chmurę w sprayu. A, że środek taki sam możliwe ale głębsza penetracja napewno :th:
-
[B5 ADR] Jaki środek do odgrzybiania klimy ?
Polecam do firmy specjalizującej się w klimach, ja nie wierzę w takie środki
-
[ALL B5] Telefon AEG
sim-locka Wydaje mi się, że raczej nie No bo tak .... jak kupujesz telefon w salonie sieci (era,orange itd...) no to normalne jest sim-locka, jednak jak kupujesz w normalnym sklepie (np. MediaMarkt) no to żaden fon nie ma locka Taki telefon w aucie to pewnie z autem był kupiony tak jak by w "sklepie" tz. poza siecią więc powinien nie mieć blokady Zakładam że telefon ma tyle lat co auto a w tych czasach telefony nie były dwu zakresowe więc nowa karta sim może nie działać. Najlepiej zapytaj się w sieci, pamiętam, że kiedyś rozmawiałem z jednym gościem co miał tel. w mercu i mówił, że musiał zamówić właśnie kartę sim u operatora bo jak wkładał swoją to coś nie działało. Nie pamiętam jednak za dobrze Zapytaj u operatora może telefon nie ma locka i będzie działał
-
[B5 AEB] Automat - problem z ruszaniem po zimnej nocy
Na "D" auto zawsze rusza bez gazu (delikatnie ciągnie do przodu) jak nie rusza na "D" to olej albo skrzynia jest do "D" Olej zmieniać co 60kkm, jak się zauważy, że nie ciągnie to też szybko olej zmienić bo jak się tak jeździ to w krótkim czasie może zacząć przy ruszaniu (1 bieg i i dynamiczniej gaz) szarpać w wtedy to nie wesoło. Kosztuje to 6800zł (brutto) uwierzcie mi wiem coś o tym Kubel mam nadzieję, że teraz ta skrzynka pojeździ :th: Dlaczego audi nie przyznaje się do błędu i nie wymienia za free ;( :bicz3:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dostosowany również :th: :a4fan: [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 12:50 _________________________________________________Kurde ale mi się kliknęło :gwizdanie: sorry
-
Taki woofer zagra ?? Jakoś ??
Właśnie foty gdzie nima :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
marioti zanieś do pierwszej lepszej agencji reklamowej (wizytówki pieczątki takie tam) i za frytki ci wytną, fajny motyw
-
Czy te lampy dają rade :)
dzięki marioti :th: wszystko jasne zapytam sprzedawce jak tam jest to rozwiązane bo lampki jak dla mnie super tylko troszku cena mam nadzieję że też i jakość godna
-
Czy te lampy dają rade :)
ktoś wie jak te ledy często padają, wymienia się potem to jakoś czy jak
-
Czy te lampy dają rade :)
Ciemny granat, szkoda że nie czarny
-
Czy te lampy dają rade :)
http://www.allegro.pl/item337687163_lampy_tylne_diodowe_audi_a4_00_04_avant_combi.html Proszę o opinie mam taki pomysł na lampy
-
Sprzęt zamontowany, ale bagażnik nie wytrzymuje!! Co zrobic?
Mój kolega miał problem z tablicą i podkleił kilkoma paskami sylikonu z tubki i na nity, teraz ma git. Jeśli chodzi o wełnę do wygłuszeń to pytaj właśnie o taką do wygłuszeń w sklepie bo są też takie do ociepleń i nie mają właściwości wygłuszających.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem za :th: grill i takie tam tylko miejsce jeszcze jest czas coś się wymyśli
-
Formuła 1 2008
myślał ktoś co by było jak Kubica zrobił by przesiadkę na Team Ferrari albo McLaren [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 10:27 _________________________________________________jak ja to napisałem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O 19 byliśmy już w innym miejscu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może od tej ściemy lamp nie widać stopu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:th: to prawda, czekam na fotki Musashi
-
Taki woofer zagra ?? Jakoś ??
czekam na fotki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak to maserati to koło mojego magazynu, dzisiaj rano kolesie z innej zmiany mi opowiadali
-
Taki woofer zagra ?? Jakoś ??
No więc tak mi się wydawało, że to jednak nie zagra a jak zrobić nie drogo (300PLN) żeby zagrało da się za tyle?[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2008, 14:48 _________________________________________________I wcale nie o światełko mi chodziło tylko cena i rozmiar
-
Taki woofer zagra ?? Jakoś ??
Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem dla basu w aucie http://www.allegro.pl/item331426631_sklep_pogromca_1400w_plaska_swieci_wzma_vk10b21a.html Zagra to jakoś w miarę czy dać sobie spokój? Pewnie nie którzy poradzą mi skrzynię ale mi mocno zależy na miejscu ( dobra żonie :gwizdanie: )
-
ALL B6] Wymiana głośników - średnice - dystanse
froger34 już wszystko jasne
-
Kody climatronika Audi A4 B5
a dlaczego B6 nie działa ;([br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 21:30 _________________________________________________tylko pomiędzy Celsjuszami i Fahrenheitami mogę sobie poklikać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Namawiam kuzyna na spota :th: może się dopisze do listy [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2008, 21:15 _________________________________________________Musashi jak mogę się poprosić to weź przyrząd do grubości lakieru :> albo nie bież... albo weź... ma nadzieję, że się nie zdziwię
-
[ALL B5] Wkręcana antena w avancie
W zestawie do tej anteny co masz w linku, dostajesz dwa gwinty (na zdjęciu jeden leży obok anteny a drugi jest już w nią wkręcony) Będzie pasować :th: