Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BartekA4AFN

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BartekA4AFN

  1. czemu? mi się podobają
  2. jeszcze myślałem żeby próg i kolor pomalować a tą czarną listwę zostawić jak jest ---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ---------- zobaczysz jaki będzie efekt bo to narazie tylko szkielet jest i to dopiero będzie spawane i włókno na to i szpachla a tak wogule jak się coś przerabia to wszystko nie wygląda jak ze sklepu ale jak się nad tym popracuje to jeszcze powiesz ze fajnie wyszło. ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ---------- dokładnie wymiana a nie zadne dymienie czy przyciemnienie... wymiana najlepiej na poliftowe odmłodzenie gwarantowane:kox: ile jestes w stanie wsadzic $$$ na modzenie? narazie poszło koło 1000 a wsadzę wszystko co mam:D:D ---------- Post dopisany 21-04-2013 at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 23:31 ---------- Po tygodniu pracy po godzinach ---------- Post dopisany 24-04-2013 at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany 21-04-2013 at 01:53 ---------- ---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- tył już prawie jutro skończe kształt:D ---------- Post dopisany 28-04-2013 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 22:46 ---------- ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- ---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- chłopaki te felgi zostawiać na srebrno czy może jakiś inny kolorek polecicie?
  3. w ten zderzak muszę przed malowaniem ładnie kratkę dopasować i halogeny narazie to tylko taki szkielet . jeszcze tył zostaje chciałbym zrobić na taki ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ---------- albo taki panowie poradźcie jak będzie lepiej ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- a przód niby z projektu ma wyjść tak tylko lampy mam juz gotowe prawie do malowania po lifcie i nie wiem czy malować obydwa odbłyśniki czy tylko to co kierunkowskaz jest jeby wyszły takie jak na tej szarej czy lepsze czarne całe ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------
  4. a jak by pomalował na żółto?
  5. ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ---------- ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- chłopaki na jaki kolor zaciski walnąć?
  6. tylko jak położysz szpachle to poczekaj 2-3 dni żeby osiadła i najlepiej to robić jak jest ciepło bo wyjdą cuda dziwy jak to zykle jak to sie robi na szybko potem rysy snadną z panieru i itp
  7. ja nie raz robiłem takie sprawy bez spawalnia bo wiadomo za chwile będzie rdza i wszystko dźwignie pęcherze wyjdą i tyle. najlepiej by było odczyścić krawędzie i dopasować kawałek blachy na dziurę i zamiast spawać to cyną połączyć i potem delikatnie szpachli i wpyłke małą połączyć środkiem żeby całego błotnika nie lakierować i święto i od wewnątrz pociągnąć barankiem lub sylikonem i ma być
  8. uważaj żeby nie był z podróby najczesciej audi maluje je na czarno od wewnątrz i zewnątrz i one nie chcą zbytnio pasować
  9. Witam chciałem pokazać Audi A4 B5 z 1996r sprowadzoną z Niemiec w październik 2012r Marka: Audi Model: A4 Rok produkcji: 1996 Pojemność: 1.9 TDI Na chwile obecną jest w pełni oryginalna lecz szykują się następujące zmiany -zderzaki trzeba przerobić -mapa -środek -alufelgi -szerokie końcówki chromowane TDI -lampy poliftowe przód -przyciemnienie tylnich -tylna listwa klapy bez zamka (otwieranie od środka siłownikiem) to jak narazie a reszta wyjdzie w praniu
  10. Witam:) mam na imię Bartłomiej jestem Trześniowa (woj. podkarpackie) Jestem posiadaczem Audi A4 B5 1.9 TDI AFN z 1996r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.