Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hc_mlody

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam.Mam w planach wymianę oleju w skrzyni i całym napędzie i chciałbym się zaopatrzyć we wszystko co będzie mi potrzebne.Dawca to 2.0 TFSI quattro 6 biegów.Móglby mi ktoś naświetlić gdzie jaki olej, w jakich ilościach i czy torsen pracuje na tym samym oleju co skrzynia czy ma osobną komorę? Pozdrawiam
  2. Panowie mam w B7 ori koła 18" 8J ET43. Zawieszenie 1BV s-line.Chciałbym wypchnąć trochę koła na zewnątrz żeby poprawić walory wizualnę ale bez przesady.Codzi mi o kompromis pomiędzy kwesią wizualną a praktyczną żeby w 5 osób w żadnym wypadku nigdy nie przytarło.Jakie zastosować dystanse na przód i tył żeby nie przesadzić (lepiej ciut węższe niż za szerokie) bo kompletnie nie mam pojęcia a nie chcę kupić złych:/ Liczę na wasze zdanie;]
  3. Felgi 18/8" ET43 Jakie dystanse na przód i tył żeby było ze smakiem ale też bez przesady do B7??
  4. właśnie jak to jest dokładnie.Z jakimi kluczami trzeba podejść żeby odkręcić te dwa przewody paliwowe??Bo robiłem jedno podejście i poległem bo dojście słabe i nic nie widać.Głównie chodzi o tą rurkę po lewej na focie??Nasadka m8 tzn??torx??
  5. hc_mlody odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Na wlepce odczytałem oznaczenie 8ED czyli ???? Posiadam też spryski oraz samopoziomowanie i czujnik zmierzchu.Jeżeli chodzi o błędy to będę mógł podpiąć dopiero jutro po VAG'A.Jakieś pomysły na to co może byc grane??
  6. hc_mlody odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Od niedawna jestem posiadaczem a4 B7.Posiadam lampy Bi xenon skrętne, mam włącznik świateł z funkcją AUTO, włącznik DRL ale nie bardzo wiem jak to powinno wszystko działać, bo chyba jest cos nie tak :/ Co na chwile obecną zaobserwowałem to brak świateł drogowych, załączają się chyba zamiast drogowych światła do jazdy dziennej,a po przełączeniu włącznika świateł w tryb AUTO miga xenon, tak jakby przesłona zamykała/otwierała się nonstop a wtedy właśnie powinny świecić do jazdy dziennej.Spotkał sie ktoś z takim problemem, bądź wie co może być tego przyczyną??Pomylone przewody jakieś czy co??Bo nie bardzo wiem jak to wszystko tam powinno działać.Z góry dzięki za odpowiedz
  7. Po odłączeniu akumulatora kontrolka trakcji świeci się cały czas.Na Vagu błąd 01826 - Sensor for Steering Angle (G85); Supply Voltage Terminal 30 gdzie tego szukać??z góry dzięki za odpowiedz
  8. hc_mlody odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Dzisiaj po podłączeniu wyskoczyły mi 3 błędy a nie 1 jak ostatnio.Może jest ktoś w stanie mi powiedzieć co może być powodem??Co może być uszkodzone i gdzie szukać usterki? 001287 - Idle Control System RPM: Higher than Expected. P0507 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 008583 - Bank 1; System too Lean at Idle P2187 - 004 - No Signal/Communication - MIL ON 008825 - Leak in Air Intake System P2279 - 002 - Lower Limit Exceeded
  9. po zagrzaniu się do 90 stopni przy dojeżdżaniu np. do skrzyżowania obroty potrafią nie wrócić na swoje miejsce i zatrzymują się na 1100-1300 choć nie zawsze ale strasznie mnie to denerwuje
  10. hc_mlody odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    witam ponownie panowie.Po podpięcie auta do kompa wyskoczył mi taki błąd : 001287 - Idle Control System RPM: Higher than Expected. P0507 - 001 - Upper Limit Exceeded Obroty falują po rozgrzaniu się do 90 stopni.Na zimnym raczej są stabilne.Co może być przyczyną tego błędu???
  11. jaką konkretnie rurkę wymieniłeś??
  12. hc_mlody odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Dzięki wielkie kolego.Mogę śmiało zamawiać o tym samym numerze co na foto które zamieściłeś powyżej??jaki koszt plus-minus??
  13. hc_mlody odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    tak tak w 2.0 tfsi...mam błąd w profilu ,zaraz poprawie wymiana z tego co się orientuje nie jest chyba droga,więc wymienię tak czy inaczej...nie zaszkodzi napewno
  14. hc_mlody odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    hmmm...a gdzie go szukac ??
  15. hc_mlody odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    przebieg mam 83 tysiące Lutek90 wymieniałeś chociaż raz popychacz (szklankę) pompy paliwa ? kolego czy uszkodzenie tego popychacza pompy paliwa objawia się tak.ze jak obroty wyzsze to i pyrkot szybciej słychac??aha..i moze tak byc ze zawsze tego nie słychac tylko czasami??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.