-
glowica adr i awt
no tak swap to kazdy mowi zawsze ale tu chodzi o to zeby zbudowac cos z nieczego i wykrzasac z niego ostatnie iskry czy nie na tym polega tuning? ;>
-
glowica adr i awt
Cześć ma pytanie mam silnik adr i chce wziasc glowice od awt czyli 1.8t i troche ja rozwiercic oraz dolozyc turbo na moj silnik tylko pytanie czy glowice sa takie same i beda pasowac oraz jesli byl by ktos podac pelne wymiary kanalow rozstawu srob itp miedzy adr i awt bede wdzieczny czekam ;>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no ja podszedlem wlasciwie tylko do jednego tapicera to mi 250 powiedzial i ze to najmniej a ogolnie nigdy nie mam czasu latac ;p co dzien jakies furki mam do polerowania i prania od rana do nocy
-
Podsufitka B5
Siema nie macie moze na sprzedaz jakiegos sufitu? ;p taniej moze byc niz naprawiac swoj bo moj to wisi jak nic ;p sedan ; D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siema to moze nie jest temat do tego ale potrzebuje podsufitke do b5 97 rok czyli chyba pierwszy lift kupie tylko w miare rozsadnej cenie czekam na jakies propozycje ;D
-
Silnik ADR kuty?
Mam takie zapytanko: mam silnik ADR 125 kucy z 97 roku i generalnie sie zastanawiam czy sa kute tloki? Chce dolozyc turbo bo jednak na quattro to za malo mocy. Jakie sa szanse co do tego bym musial zakupic i zrobic od a do z? Prosilbym o info. I jakie turbo polecacie? ; D =]
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no i ja moze jesli mi sie uda wypada wpasc i sie zapoznac ;D:wink:
-
Storzek o co chodzi obroty?
okey dzieki jesli dalej do niczego nie dojde to napewno bede tu pisal o tym ; D
-
Storzek o co chodzi obroty?
nic wlasnie sie nie dzialo podobnego wykluczylem juz wszystkie mozliwosci lewego powietrza vag nic nie wykazuje strzal odbywa sie jak by juz w kolektorze a nie chce usunac tego storzka bo nie powtarzalny dzwiek ze zwyklego wydechu a nie styl honda i mniej pali ; D
-
Storzek o co chodzi obroty?
Cześć powiedzcie mi o co chodzi załozylem storzek K&N odpowiedni do mojej Ady i w momencie kiedy juz zaczyna sie ten moment ze swiatel kiedy krece go ile wlezie okazuje sie ze przy 4-5 tysiacach go na ulamek sekundy przytyka i kreci dalej. Druga sprawa to od kiedy mam storzek to zdarza sie ze jak przelece w trybie "sport":wink: przez gdansk i wkoncu mu odpuszcze zwalnia na biegu jakis czas i dam do deski to czasami ale bardzo rzadko strzeli jest w stanie ktos mi pomoc z tym ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no i bomba mega dziekowka napewno sie pojawie jak cos bedzie rzucone w temacie ;D Pozdrawiam i do zobaczenia.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzieki wielkie hmm jezeli mysle o tym samym "AZ" to miedzy orunia dolna a traktem pracowalem u nich jako lakiernik jakies 2 lata temu ale wtedy sie nie interesowalem wlasciwie tym wszystkim ;p ale mam swoja Ade od roku juz powoli zaczyna wygladac no i pomyslalem o takim temacie jak wlasnie zloty ;p ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- no i nie znam wlasnie miejsca matarni mozna o info ? ;p
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Widze ze chetnych nie ma do odpowiedzi ;p zadaje te pytanie ponownie gdzie mozna sie z wami soptkac kogos poznac itp
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czesc mam ytanie czy dalej sa aktualne jakies spotkania czy cos moze jakies wyscigi gdzies w nocy w trojmiescie chce troche poganiac ale nie zbyt wiem co jak gdzie i kiedy jestem nowy prosil bym o jakie sinfo kto co wie i podowie wiele moze mi dac tak jak te zloty w srody o 19 w az aktualne czy jak czy co ? ;p czekam dzieki z góry ; D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema mam a4 b5 1.8 quattro lubie polatac po miescie i nie mam krwi ja mam w sobie benzyne ;] pozdrowienia dla wszystkich