Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzidek1908

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzidek1908

  1. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie to Ja Świeżak . Znalazłem nazwe firmy ( chyba firmy ) gdzie była zakupiona turbinka "ElringKlinger AG" Ktoś coś wie o tej firmie i jej produktach ??? Jesli cos poknociłem to sorry ale Ja Świeżak nowicjusz
  2. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W każdym bądź razie i tak kocham już te autko. Ale w sumie trudno się dziwić przesiadajac się z forda fiesty z 98 . chodź na fieste nie można było powiedzieć złego słowa. 15 lat i nic jej nie było nie jest, nigdy nie zawiodła. Teraz chce ją sprzedać w miarę szybko.
  3. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wiem ze autko ma chipa i zmieniona turbine z czymś tam jeszcze na wydajniejsza. Nie pamiętam nazwy tej turbiny ale mam dokumenty od niej i gwarancje. Kolor auta to perła laweda szary. A ma zmienione oświetlenie tablicy rej tylnej na ledowe z audi a5. może teraz ktoś kojarzy te autko.
  4. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Osoba sprzedajaca pochodziła z Ciladzia koło Rawy Mazowieckiej . Autko znalazłem na forum wv . Zapomniałem jak miał na imie właściciel . Ale na forum Audi A4 KLUB POLSKA tez był zarejestrowany ale tu nie szukałem . Naklejke ma na tylnej klapie AUDI A4 KLUB POLSKA ale wspominałem juz o tym . pOSTARAM SIE PODJECHAC NA SPOCIK PANOWIE to pogadamy bo teraz jestem w pracy i nie moge za zbytnio pisac . Ale jak by co telefon do byłego własciciela mam i moge zadzwonic zapytać .
  5. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Musze też kupić letnie oponki . Bo pogoda widac sie juz zmienia a oponek brak . Mógli byście polecic jakieś nie za drogie a fajne i dobre:decayed: . I gdzie w łodzi śa w miare dobre ceny . Mam maximum na nie 1000zł
  6. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Skoro tak mówisz . To może postaram sie wyrobić w ta niedziele . Autko należało wczesniej do Klubowicza AUDI A4 KLUB POLSKA . Mam wszystkie fakturki z wymian . Sprawdzany był w bazie Audi i wszystko grało ( serwisowany był w ASO ) . Nie było nigdzie bite ( sprawdzony miernikiem ) .
  7. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No dokładnie 40 , 35 itd . Komputerka nie podłaczyłem bo jestem laik w tych sprawach .
  8. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzien doberek . Mam pytanko . Auto mam od kilku dni i żuciło mi sie w oczy jedna żecz ! Komputer pokładowy pokazuje mi dziwne spalanie chwilowe , gdy jest zimny silnik i jak stoje na prakingu,swiatłach itd . Gdy sie poruszam pokazuje wszystko normalnie a przynajmniej tak mi sie wydaje . To jest normalne ? Czy cos jest nie tak ???
  9. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szczerze mówiąc to troche się przeraziłem tą kradzieżą . Myslałem że AUTek juz tak nie kradną . Ale widac jednak byłem w błędzie . Chyba trza pomyslec o jakis dodatkowych zabezpieczeniach . Dobra jako że jestem tu NOWY powiem kilka słów o sobie . Mam 32 lata i zawsze chciałem mieć AUDI a4 ( jako maolat - marzenia ) . Pracowałem i mieszkałem z kolegą w Szwecji i On był strasznym maniakiem AUDI i posiadał audi a4 b5 1.9tdi . Co raz mi pokazywał jakies audi i tak sie zaraziełem ta marką na powaznie . Sytuacja w ostatnim czasie zmusiała mnie do zmiany autka i wybrałem własnie AUDI a4 . Od poniedziałeku jestem posiadaczem AUDI A4/B7 [bRB] 1.9TDI około 140 KM Dodam że autko na tylnej klapie ma naklejkę AUDI A4 KLUB POLSKA ---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- Na spota ?? Nie wiem czy dam rade sie wyrobić w ta niedziele . Ale mysle że w nastepną powinnem sie pojawić juz .
  10. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A powitać WSZYSTKICH ! Ja Świerzak
  11. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobrze że się znalazło AUTKO .
  12. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi a4 b7 1.9tdi 2007.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.