Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzidek1908

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzidek1908

  1. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W Seacie było 160 .
  2. Sorry że w tym wątku pytam , ale nie wiedziałem gdzie . Czy silnik 1.9 tdi kiedykolwiek wychodził w 170 konnej wersji ( Europa , USA ) obojętnie w jakiej marce samochodu ( Audi , VW , Seat itd. ) .
  3. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam pytanie odnośnie silnika 1.9 tdi . Czy kiedykolwiek wychodził w wersji 170 konnej obojętnie w jakiej marce AUDI , VW,SEAT itd ???????
  4. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema wszystkim . Czy ktoś zna dobry sklep/hurtownie z olejami do silników potrzebuje kupić olej 5l MOTUL SPECYFIC 50400,50700 5W30 .
  5. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema . Mam pytanie czy mikrorysy które są widoczne bardzo a nie wyczuwalne palcem są do usunięcia z auta ??????
  6. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema . Mam zapytanie . Siadło mi centralne światło stopu , gdzie można kupić najtaniej nowe ( numer tego światełka 8E99450977B ) i gdzie najtaniej można je wymienić .
  7. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzięki za rady. Ale nie dałem za wygraną i właśnie przed chwila udało się. A nawiązując do noki 3310 to była maszyna nie do zdarcia.
  8. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema . Mam taki mały problem , wczoraj zmieniłem telefon na xperie z i nie chce mi się połączyć z samochodem ? Wcześniej miałem inną xperie i nie było problemu jak i inne telefony tez nie miały problemu .
  9. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema Wszystkim Zdecydowałem się na wymianę oleju w silniku , po kilku poradach zdecydowałem się na MOTUL ( tak bardzo chwalony tutaj ). Wczesniej miałem zalany VALVOLINE 5W40 , a teraz zaleje silniczek Motulem specific vw 507.00 (5w30). Mam nadziej że dobrze zrobiłem i nie walłem jakiegoś babola z tym olejem . SILNICZEK to 1.9 tdi bez dpf z 2007 r (BRB)
  10. Witam Wszystkich . Mam takie pytanko , przyszła pora na wymianę oleju w silniku . Obecnie zalany jest valvoline 5w40 a przynajmniej jest tak napisane . Czy to jest dobry olej czy zmienić go na inny . Silnik to 1.9tdi a4b7 z 2007r bez dpf .
  11. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema wszystkim . Mam takie małe zapytanko Przyszedł czas na wymianu oleju w silniku , jaki byście polecili ?? obecnie mam zalany VALVOLINE 5W40 . Dodam że silniczek mam 1.9 tdi (2007r) , bez filtra cząstek stałych.
  12. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    THE GREATEST SHOW ON EARTH
  13. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema Ja mam jak by co autko do sprzedania:naughty: . FORD FIESTA FUN rok - 1998 silnik - 1.25 16v przebieg - 109tyś Autko kupione w Polsce (salon Forda) Jak by co pisać udziele wiecej info . Cena do uzgodnienia .
  14. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema Poranna jazda do pracy przez miasto
  15. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No dobra oponki letnie zamówione Goodyear EfficientGrip Performance 205.55.r16. cena 280 zł/szt . Test opon letnich 2013 w rozmiarze 205/55 R16 V ~ Oponeo.pl
  16. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek to jest jakaś masakra . Ciekawe kiedy go zrobią że wszystko będzie ok
  17. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No i kiedy Tomek odbierasz autko ?
  18. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co myslicie o tych oponkach ?? Goodyear Efficient Grip Performance 205/55R16 91V Cena około 260zł
  19. Panowie a ktos coś wie więcej o tych oponkach ? Goodyear Efficient Grip Performance 205/55R16 91V
  20. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Te kibole- to kibice Zawiszy i Łks-u wracający z Katowic i zamierzali do Bydgoszczy z meczu. Postoju tu zrobili bo Łks tu wysiadal. A było ich 300+ . Pamiętacie te Bmw przychylne. To też byli kibice. Sporo aut osobowych było koło reala i stacji prócz tych autokarów.
  21. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No z opowiadań widac zlot był bardzo udany I ta moc wrażeń
  22. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jasne że nie
  23. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra pierwszy spocik zaliczony
  24. Dzidek1908 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja Świeżak tez sie pojawie . Ta wartość 32000 to chyba troszkę mało co ?????
  25. Witam wszystkich Musze kupić oponki letnie do A4B7 teraz mam zimowe 205/55/r16 ale pogoda juz sie zmienia i trza mi letnich Nie znam sie zbytnio na oponach Dodam że mam na to 1000 max 1200 zł Jakie polecacie ? Nie chciał bym by sie szybko ścierały i hałasowały . Nie szaleje podczas jazdy .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.