Treść opublikowana przez Srebrna_Niunia
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dziękuje ślicznie
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
@wrclaguna mam kilka pytań na priv,podeślesz kontakt do siebie?
-
[B5 ADP] Śnieżka seria.
Lotka z klapy jak dla mnie out i troszkę w dół i bedzie dobrze Zawartość dodana 2 minutes later Obstawiałbym na OEMS IFG 10
-
Sreberko A4 1.8T FWD
Błotniki ustawione na jakieś 58 cm do jazdy na codzień Błotniki ustawione na jakieś 58 cm do jazdy na codzień Wpadł jeszcze korek zbiorniczka cieczy od R8 ale nie mam fotek bo sesja dopiero na wiosne
-
Sreberko A4 1.8T FWD
Może w przyszłości jakieś psst psst ale to wszystko zobaczymy na ile $$ pozwolą :D ee nie przesadzaj zwykłe popularne alu :D
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
w miare ładna tylko czemu taka brudna
-
Sreberko A4 1.8T FWD
Witam:) chciałem wam przedstawić kupioną w 2015 r A4 Rok produkcji 1998 Zmiany mechaniczne: -silnik 1.8t po delikatnym programie-okolice 194KM -swap hamulców przednich na 312 mm z A6 C5 -downpipe -metalowy tip -wkładka sportowa filtra Pipercross -usunięty katalizator -wydech w pełni przelotowy -korek oleju i zbiorniczka wyrównawczego od R8 -osłona silnika od BEX-A -nówka biały ori zbiorniczek płynu Zmiany wizualne: - grill S4 + znaczek (czarny połysk) - fotele alcantara-skóra z S4 - listwy carbon S4 - licznik z fisem + chrom ramki na zegary - lampka wnętrza od passata w8 - czarny sufit plus wszystkie jego elementy - zderzak przód zrobiony na gładko - zderzak tył od S4 - lampy przód lift bixenon by Gwerty + środki w czarnym macie - lampy tył LED by depo - lusterko wewnętrzne od lifta - duże lustro pasażera - lip na klape - dach oklejony folią czarny połysk - koła 3SDM 0.06 8.5J przód 9.5J tył komplet opon Yokohama s-drive 205/40/18 - camber-y na tylną oś 3" - customowa kierownica by Cars dream - nakładki na hamulce brembo - gwint AP - nawiewy polift - ręczny w skórze - halogeny w zderzaku oklejone folią hologramową Całe auto zostało na nowo polakierowane. Położona powłoka ceramiczna ROCK 10H https://naforum.zapodaj.net/becfbf85a378.jpg.html
-
[B5 AFN] Żaba z lubelskiego :)
Ja skończe projekt i prawdopodobnie pojdzie pod młotek;)
-
[B5 AFN] Żaba z lubelskiego :)
Mój projekt powoli dobiega końca.Na lato koło 3SDM i jakiś konkretny środek i zaczynam z nowym projektem:))
-
[B5 AFN] Żaba z lubelskiego :)
Do ideału jej dużo brakuje ale jak na mody od kwietnia to uważam że nie jest źle
-
[B5 AFN] Żaba z lubelskiego :)
Wg mnie popraw zderzak przód bo widać łączenia tak gdzie była tablica po drugie oklejenie dekorów dla mnie to noi kiera od s-ki jak by wpadła to duży + .Pozdrawiam ,również wczoraj pod Areną byłem:)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ooo i moja się załapała )Pzdr;)
-
Uchwyt na napoje z Audi A4 B5 99r do przedlifta 96r zamiast schowka.
Podejmie się ktoś przeróbki od A do Z oczywiście za ustaloną opłatą??)
-
[A4 B5] Problem Ze Spryskiwaczem Reflektora
Nikt nie kojarzy czy da się rozebrać spryskiwacz reflektora ? Jeżeli chcesz wal na 669 197 674 . Mam komplet sprysków:))
-
Uchwyt na napoje z Audi A4 B5 99r do przedlifta 96r zamiast schowka.
Podejmie się ktoś oczywiście za opłatą za wykonanie takiego uchwytu??Pisac na PW:)