Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MajkiMajk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzieki chłopaki za spota .... śmiechu było co nie miara.... pozdrawiam i do następnego
  2. i ja tez zawitam na 100 %
  3. tylko panowie zeby nie było jak teraz ze dzien przed spotem kazdy sie wykrusza
  4. zastanawiam sie nad kupnem tych o to felg do mojej adeli moze podpowiedzie mi czy to dobry wybór i czy to dobra firma ??/ AUDI A3 A4 GOLF V TOURAN PASSAT B5 FELGI 17 BORBET (3174488048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  5. To ludzie ogarnijmy sie i zbierzmy w końcu sie . Zróbmy cos dla siebie spotkajmy sie na spocie , poopowiadajmy co i kogo kreci , jakies podpowiedzi , porady itp. Stwórzmy Olsztyńska Grupę A4 Crew i pokażmy ze nie jesteśmy gorsi od innych:radocha:
  6. dla mnie 12 maj odpada ale 19 jest spoko dla mnie pasi 19 maja
  7. spoko spoko
  8. Byłem. Grilla nie zrobiłem bo sie nie opłacało. Było nas czterech. ja, Dawid z nidzicy ze swoja dziewczyną i goscinnie Krzysztof swoja b7. Dzieki wam za spota za te rozmowy o byle czym i o niczym. Mam nadzieje ze bedzie lepiej następnym razem. Pozdrawiam i do nastepnego....
  9. czyli nikogo nie bedzie na spocie ?? ---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- dobra ja jade zobacze co z tego wyniknie później zdam relacje ... oczywiscie foty beda:decayed:
  10. to co w koncu ktos wybiera sie czy nie ja juz gotowy i zwarty .
  11. panowie grilla juz mam kiełbache tez to grill bedzie udany tak mysle ....
  12. z soboty na niedziele spot przeniesiony ta??
  13. jezeli jestem nowy czy tez moge przyjechać swoja adela na zlocik tylko ze ona nie jest przerabiana a wyczytałem ze to zlot dla przerobionych aut
  14. Mam propozycje . Może znalazł by sie ktos chętny zeby zorganizowac spota na lotnisku na dajtkach . Wystarczyło by sie zorientowac co i jak i czy trzeba bedzie poniesc jakies koszta związane z rezerwacja pasa startowego . Przy okazji mozna by było pościgac sie na tzw. 1/4 mili ... co wy na to ???
  15. to panowie 4 maja sie widzimy na grillu... Bedzie to moj pierwszy spot to mam nadzieję ze przyjmiecie mnie w swoje grono

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.