Treść opublikowana przez MajkiMajk
-
Spoty Olsztyńskie
dzieki chłopaki za spota .... śmiechu było co nie miara.... pozdrawiam i do następnego
-
Spoty Olsztyńskie
i ja tez zawitam na 100 %
-
Spoty Olsztyńskie
tylko panowie zeby nie było jak teraz ze dzien przed spotem kazdy sie wykrusza
-
co to za firma produkująca felgi
zastanawiam sie nad kupnem tych o to felg do mojej adeli moze podpowiedzie mi czy to dobry wybór i czy to dobra firma ??/ AUDI A3 A4 GOLF V TOURAN PASSAT B5 FELGI 17 BORBET (3174488048) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Spoty Olsztyńskie
To ludzie ogarnijmy sie i zbierzmy w końcu sie . Zróbmy cos dla siebie spotkajmy sie na spocie , poopowiadajmy co i kogo kreci , jakies podpowiedzi , porady itp. Stwórzmy Olsztyńska Grupę A4 Crew i pokażmy ze nie jesteśmy gorsi od innych:radocha:
-
Spoty Olsztyńskie
dla mnie 12 maj odpada ale 19 jest spoko dla mnie pasi 19 maja
-
Spoty Olsztyńskie
spoko spoko
-
Spoty Olsztyńskie
Byłem. Grilla nie zrobiłem bo sie nie opłacało. Było nas czterech. ja, Dawid z nidzicy ze swoja dziewczyną i goscinnie Krzysztof swoja b7. Dzieki wam za spota za te rozmowy o byle czym i o niczym. Mam nadzieje ze bedzie lepiej następnym razem. Pozdrawiam i do nastepnego....
-
Spoty Olsztyńskie
czyli nikogo nie bedzie na spocie ?? ---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- dobra ja jade zobacze co z tego wyniknie później zdam relacje ... oczywiscie foty beda:decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
to co w koncu ktos wybiera sie czy nie ja juz gotowy i zwarty .
-
Spoty Olsztyńskie
panowie grilla juz mam kiełbache tez to grill bedzie udany tak mysle ....
-
Spoty Olsztyńskie
z soboty na niedziele spot przeniesiony ta??
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
jezeli jestem nowy czy tez moge przyjechać swoja adela na zlocik tylko ze ona nie jest przerabiana a wyczytałem ze to zlot dla przerobionych aut
-
Spoty Olsztyńskie
Mam propozycje . Może znalazł by sie ktos chętny zeby zorganizowac spota na lotnisku na dajtkach . Wystarczyło by sie zorientowac co i jak i czy trzeba bedzie poniesc jakies koszta związane z rezerwacja pasa startowego . Przy okazji mozna by było pościgac sie na tzw. 1/4 mili ... co wy na to ???
-
Spoty Olsztyńskie
to panowie 4 maja sie widzimy na grillu... Bedzie to moj pierwszy spot to mam nadzieję ze przyjmiecie mnie w swoje grono
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam was bardzo serdecznie . MajkiMajk